[Rzeszów] Drobne remonty dróg, nawierzchni, chodników

Informacje z budowy/remontu.

Re: [Rzeszów] Drobne remonty dróg, nawierzchni, chodników

Postautor: Doniek » 10 maja 2021, 6:57

Wydaje mi się, że na skrzyzowaniu w kierunku Lubelskiej zniwelowali jeden uskok, wiecej nie odczuwam. Łączenia mi nie przeszkadzaja ;) narzekac nie ma co, skoro robili to w ramach gwarancji i jakoś ruch na tym szczególnie nie ucierpiał to niech wymieniają darmowo co rok :lol:
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1368
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [Rzeszów] Drobne remonty dróg, nawierzchni, chodników

Postautor: Elo » 10 maja 2021, 8:32

Jak był uskok na moście tak jest nie wiem czy nawet nie większy w wymianie może chodziło o pęknięcia tamten odcinek jest naprawdę mocno obciążony przez ciężarówki betoniarnie dostawy kruszyw śmieciarki dostawy do spalarni a prawie każda gruszka z betonem która jedzie jest przeciążona widać to na rondach i pagórkach w mieście że się po prostu z nich ulewa
Elo
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 11 gru 2020, 21:49

Re: [Rzeszów] Drobne remonty dróg, nawierzchni, chodników

Postautor: swiety » 10 maja 2021, 9:23

^^ Dokładnie hopka na południowe nitce po stronie Ciepłowniczej jest jak była. Widać to już nawet po śladach na nowym asfalcie ...
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2954
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Rzeszów] Drobne remonty dróg, nawierzchni, chodników

Postautor: HAZAK » 20 maja 2021, 9:30

W temacie ul. Przemysłowej, to ścieżka rowerowa potrzebna jest nie dla celów rekreacyjnych, a dla celów komunikacyjnych. Natomiast rozładowanie korków, myślę że dużo by zmieniło połączenie ul. Architektów z Boya, a następnie wybudowanie wiaduktu nad al. Batalionów i połączeniu z drugą częścią Boya o czym w ogóle się nie mówi.
HAZAK
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 27
Na forum od: 03 sie 2015, 14:34

Re: [Rzeszów] Drobne remonty dróg, nawierzchni, chodników

Postautor: patryk700i » 26 maja 2021, 12:15

Jakis miesiąc temu została ściągnieta i wymieniona nawierzchnia na moście Mazowieckiego oraz dojazdach do niego, została też ściągnieta nawierzchnia na skrzyżowaniu ul. Rzecha z Załęska minęło 3 tygodnie a nowej nawierzchni tam nie widać, a wszystkie prace miały być wykonane w tydzień majowy. Do tego brak nawierzchni w tym miejscu jest wogule nie oznakowany co grozi uszkodzeniem zawieszenia a nawet urwaniem koła. Czy firma zajmująca się wymianą nawierzchni zapomniała o tym kawałku drogi? Czy jest inny powód dla którego nie zostało to naprawione?
Może ktoś coś wie na ten temat??
patryk700i
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 325
Na forum od: 24 cze 2018, 15:09

Re: [Rzeszów] Drobne remonty dróg, nawierzchni, chodników

Postautor: icetruck » 01 cze 2021, 23:37

ostatnio było mi dane zauważyć jak wspaniale sprawdza się prawoskręt na końcu Słowackiego, jedno auto stało na pasie do jazdy w lewo i cały sznur po horyzont ustawionych do wyjazdu w prawo (a oczywiście wyjazdu brak, bo korek po sam most zamkowy)... mamy tam teraz piękną asfaltową prawie nieużywaną wyspę pośrodku drogi... genialny pomysł w całej krasie, warto było poświęcić te drzewa
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 403
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [Rzeszów] Drobne remonty dróg, nawierzchni, chodników

Postautor: maly833 » 04 cze 2021, 7:19

Witam,
Czy ma ktoś może jakieś informacje na temat modernizacji ulicy Pańskiej oraz jej połączenia z osiedlem Bł. Karoliny?
maly833
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 04 cze 2021, 7:17

Re: [Rzeszów] Drobne remonty dróg, nawierzchni, chodników

Postautor: lordfisher » 08 cze 2021, 12:12

Ciężki poranek mieli kierowcy, którzy ran chcieli przejechać ulicą Rzecha. Skarżyli się na to, ze zostali zaskoczeni remontem. Tworzyły się duże korki, a mieszkańcy bali się, że nie zdążą do pracy.


https://nowiny24.pl/niespodziewany-remo ... wVn1-7TKew

Szczerze mówiąc, jechałem o godzinie 6:45 z Lubelskiej w stronę Krogulskiego to nie widziałem żadnych korków i przejechałem normalnie...
lordfisher
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 347
Na forum od: 01 gru 2019, 9:48

Re: [Rzeszów] Drobne remonty dróg, nawierzchni, chodników

Postautor: patryk700i » 08 cze 2021, 15:11

o tej korki już były do początku mostu od strony Rzecha i ciągle rosły, bo nic dalej się nie ruszało
patryk700i
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 325
Na forum od: 24 cze 2018, 15:09

Re: [Rzeszów] Drobne remonty dróg, nawierzchni, chodników

Postautor: Ryba » 15 cze 2021, 8:47

icetruck pisze:ostatnio było mi dane zauważyć jak wspaniale sprawdza się prawoskręt na końcu Słowackiego, jedno auto stało na pasie do jazdy w lewo i cały sznur po horyzont ustawionych do wyjazdu w prawo (a oczywiście wyjazdu brak, bo korek po sam most zamkowy)... mamy tam teraz piękną asfaltową prawie nieużywaną wyspę pośrodku drogi... genialny pomysł w całej krasie, warto było poświęcić te drzewa


Na pohybel cymbałom, którzy o tym zadecydowali. Wczoraj obserwowałem to zjawisko na żywo, na kilkanaście aut żadne nie skręciło w lewo:

Asfalt zamiast drzew na ul. Słowackiego w Rzeszowie (1).jpg
Asfalt zamiast drzew na ul. Słowackiego w Rzeszowie (1).jpg (438.14 KiB) Przeglądany 2330 razy


Asfalt zamiast drzew na ul. Słowackiego w Rzeszowie (2).jpg
Asfalt zamiast drzew na ul. Słowackiego w Rzeszowie (2).jpg (297.72 KiB) Przeglądany 2330 razy
Ryba
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 401
Na forum od: 26 sty 2015, 0:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości