[ul. Podwisłocze] Połączenie z Wierzbową

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [ul. Podwisłocze] Połączenie z Wierzbową

Postautor: porteño » 15 sty 2022, 22:31

jasiop pisze:Ludzie, tam roboty jest jeszcze na co najmniej tydzien a możę nawet dwa ...

Roboty było na raptem dwa dni, rzeczone dwa tygodnie mijają, a tam kompletnie nic się nie dzieje. To miasto staje się śmieszne.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Podwisłocze] Połączenie z Wierzbową

Postautor: jasiop » 15 sty 2022, 23:05

Tak, masz rację ...
Ale ja napisałem o dwóch tygodniach znając tempo pracy "naszych" drogowców

PS
przystanek koło filharmonii z tego co pamiętam był robiony 5 czy 6 miesięcy ...
Rz - Nowe Miasto
jasiop
Maniak
Maniak
 
Posty: 1444
Na forum od: 18 lis 2014, 22:48

Re: [ul. Podwisłocze] Połączenie z Wierzbową

Postautor: peter » 17 sty 2022, 16:33

Według zapowiedzi prasy wszystko miało być gotowe do końca grudnia, mamy połowę stycznia a tam nadal wszystko wokół rozgrzebane, droga nie przejezdna... :lol:
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Podwisłocze] Połączenie z Wierzbową

Postautor: pisul » 17 sty 2022, 21:28

Ferenc na takie fiksum dyrdum by sobie nie pozwolił. Wizyty co tydzień i robota by szła. Problem jest większy. Od zmiany władzy kuleje jakikolwiek dozór ze strony ratusza nad takimi inwestycjami. Ta droga to i tak pikuś. Na Słocinie wykopali dziurę ta napełniła się wodą to dopiero po ponad pół roku ratusz się zorientował że tam nikogo nie ma i zamiast straży pożarnej jest kupa śmiechu :lol:

https://rzeszow.naszemiasto.pl/opozni-s ... c3-8635249
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8583
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Podwisłocze] Połączenie z Wierzbową

Postautor: paripadou » 17 sty 2022, 22:21

Epoka gospodarskich wizyt Pierwszego Towarzysza dawno minęła. Wyobrażasz sobie @pisul, że Majchrowski, Sutryk, czy Trzaskowski jeżdżą po budowach ulic i doglądają postępów? Czas prezydenta miasta jest zbyt cenny na takie działania.
paripadou
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 233
Na forum od: 17 wrz 2021, 11:58

Re: [ul. Podwisłocze] Połączenie z Wierzbową

Postautor: lordfisher » 17 sty 2022, 22:32

dobrze, że miał czas chodzić chodniki obniżać i drzewa sadzić ; )

za przeproszeniem, pierdolą się z takim kawałkiem drogi niemiłosiernie i tu żadne zaklinanie rzeczywistości nie pomoże.
lordfisher
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 347
Na forum od: 01 gru 2019, 9:48

Re: [ul. Podwisłocze] Połączenie z Wierzbową

Postautor: paripadou » 17 sty 2022, 22:38

IMO prezydent powinien sobie pochodzić po mieście, pojeździć rowerem, ba nawet na wózek inwalidzki wsiąść na chwilę, by poczuć to miasto, a nie podziwiać je tylko z wnętrza swojej limuzyny. Ale to jednak coś innego niż wycieczki pod hasłem "pańskie oko konia tuczy".
paripadou
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 233
Na forum od: 17 wrz 2021, 11:58

Re: [ul. Podwisłocze] Połączenie z Wierzbową

Postautor: krolik » 17 sty 2022, 23:40

Fijołek jest naprawde żałosnym prezydentem. nie spodziewałem sie ze bedzie az tak beznadziejny. a tak swoja droga ciekawe czy ktos z forum tutaj by sie chcial pofatygowac i dostarczyc mu jakies zrzuty z opiniami na temat jego ;; działań;; .. moze jakby chłop poczytał jak sie ludzie z niego smieja to moze by troche rozwinał skrzydla i przestal by sie tak osmieszac... ja gdybym poczytał o sobie takie wypowiedzi to by mnie to zmobilizowało do pracy, chciałbym pokazac ze beznadziejnie zaczałem ale ze cos potrafie... a on otoczony swoimi przydupasami to pewnie tylko slucha pochwal ze niby ludzie zadowoleni z jego pseudo dzialan.. i klepia go tam po plecach a ten brnie coraz bardziej w bagno nieudolnosci...
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul. Podwisłocze] Połączenie z Wierzbową

Postautor: shaft » 18 sty 2022, 11:34

pisul pisze:Ferenc na takie fiksum dyrdum by sobie nie pozwolił. Wizyty co tydzień i robota by szła. Problem jest większy. Od zmiany władzy kuleje jakikolwiek dozór ze strony ratusza nad takimi inwestycjami. Ta droga to i tak pikuś. Na Słocinie wykopali dziurę ta napełniła się wodą to dopiero po ponad pół roku ratusz się zorientował że tam nikogo nie ma i zamiast straży pożarnej jest kupa śmiechu :lol:

https://rzeszow.naszemiasto.pl/opozni-s ... c3-8635249


http://czytajrzeszow.pl/?idd=25&id=1373 ... 1_mobile=0

Już przy podpisaniu umowy było wiadomo kiedy jest termin końcowy wykonania. To jeszcze za Ferenca było Pisul. Jeżeli miasto rozłożyło płatności dla Wykonawcy na tak długi czas, to co się dziwisz firmie że szybciej nie realizuje? Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie realizował inwestycji jak pieniądze za nią ma dostać za pół roku.

Co do Słociny, to ktoś taką dokumentację odebrał. To chyba za Ferenca było. Jak widać w twoim artykule strażacy to podnosili, ale ekipa Tadeusza pewnie wiedziała lepiej.
shaft
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 72
Na forum od: 04 lis 2014, 11:21

Re: [ul. Podwisłocze] Połączenie z Wierzbową

Postautor: peter » 18 sty 2022, 12:46

To może to co za Fijołka się dzieje... projekt wiaduktu na Hoffmanowej 20 miesięcy, rondo na Słocinie prace potrwają do 2026r :lol:
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości