[Rzeszów] Budowa przystanku PKP Rzeszów Wschodni

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [Rzeszów] Budowa przystanku PKP Rzeszów Wschodni

Postautor: porteño » 28 maja 2022, 18:11

Od początku twierdziłem, że ten przystanek Galeria to jest wielkie nieporozumienie. Główny i Staroniwa i tak są już bardzo blisko siebie. Nawet stacji metra w wielkich aglomeracjach się tak blisko nie buduje, a co dopiero przystanki kolei podmiejskiej w niewielkim Rzeszowie. Śmiech na sali.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [Rzeszów] Budowa przystanku PKP Rzeszów Wschodni

Postautor: Ole » 29 maja 2022, 7:32

To inwestycja PKP i skoro Oni uznali że potrzeba to niech będzie. Wiadomo że będą tam stawały tylko szynobusy PKA a nie inne linie. Niech mają.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2153
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [Rzeszów] Budowa przystanku PKP Rzeszów Wschodni

Postautor: a1chemik » 30 maja 2022, 9:08

Żeby tylko nie zrobili za zakrętem stacji "Rzeszów, Dworzec podmijeski" :) bo w tedy będzie wesoło.

Z jednej strony wydaje się to głupie i sam tak myślałem, ale jak sobie to przeanalizowałem to cel jest chyba taki, że osoby które potrzebują np przeskoczyć na przystanki w okolicy Galerii Rzeszów będą z tego przystanku mieć bliżej niż z dworca głównego, a wybór możliwości linii z przystanków w okolicy "wielkiej" jest większy niż z dworca.
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 630
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Rzeszów] Budowa przystanku PKP Rzeszów Wschodni

Postautor: patryk700i » 01 cze 2022, 16:21

Jak ten przystanek będzie tylko służył do jazdy na Jasło...
patryk700i
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 325
Na forum od: 24 cze 2018, 15:09

Re: [Rzeszów] Budowa przystanku PKP Rzeszów Wschodni

Postautor: Kinimod » 07 cze 2022, 20:15

a1chemik pisze:Żeby tylko nie zrobili za zakrętem stacji "Rzeszów, Dworzec podmijeski" :) bo w tedy będzie wesoło.

Z jednej strony wydaje się to głupie i sam tak myślałem, ale jak sobie to przeanalizowałem to cel jest chyba taki, że osoby które potrzebują np przeskoczyć na przystanki w okolicy Galerii Rzeszów będą z tego przystanku mieć bliżej niż z dworca głównego, a wybór możliwości linii z przystanków w okolicy "wielkiej" jest większy niż z dworca.



Dokładnie sam bym korzystał z tego przystanku chcąc dostać się do Galerii lub na zachodnią część miasta no tylko pociągi PKA z Dębicy tam nie będą stawać co jest dużym minusem.
Kinimod
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 04 maja 2020, 20:25

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości