[ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: mona » 05 wrz 2020, 21:24

Tak, całkiem obiektywnie patrząc. Jestem przyszłym właścicielem jednego z mieszkań tejże inwestycji i myśle że jak się ma takowa wolę to można się czepiać wszystkiego. Szary kolor można w zależności od oświetlenia, pory dnia, pogody ujrzeć w rożnym nasyceniu. Ja jako przyszły własciciel staram się spojrzeć z pozytywnym nastawieniem i tak mi dobrze. Tym bardziej, że już kupowałam mieszkanie od tego Dewelopera byłam i jestem zadowolona z tegoż zakupu. Miałam również okazję sama wybierać kolor elewacji swojego domu. Powiem tak, nie jest to takie proste, każdy kolor inaczej wygląda na wzornikach i inaczej w rzeczywistości. Nie to jest jednak najważniejsze w mieszkaniu. Trochę pozytywizmu i wszystko wydaje się piękniejsze i łatwiejsze. Nie jestem też jakimś biznesmenem kupując mieszkania. Poprostu mam dzieci i rodzinę. Pozdrawiam wszystkich nowych mieszkańców tejże inwestycji. Buziaki.
mona
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 21 lis 2019, 18:51

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 06 wrz 2020, 7:50

Ja też zamiast wanny zamieniłem na brodzik za te zmianę zapłaciłem coś ok 400 zl, ja też pytałem o to co ty, powiedziano mi, że trzeba czekać na dni otwarte wtedy do mieszkań wpuszczaja mieszkańców żeby mogli wszystko pomierzyc i nawet stolarza możesz że sobą wziąć, ale do tych dni jeszcze trochę czasu upłynie, ja liczę że na listopad/grudzień ale to takie moje przemyslenia
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: Fuszer » 06 wrz 2020, 11:36

Filantrop pisze:Zastanawiam się bez wyobraźni przestrzennej czy ten fragment bloku za dwoma bialymi silosami / atlas / z ostatniego zdjecia Pisul-a to blok E czy F ....?

raczej C
Fuszer
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 162
Na forum od: 08 sty 2020, 21:45

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 06 wrz 2020, 12:06

Obstawiam E
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: WielkaWoda » 06 wrz 2020, 12:31

Filantrop pisze:czy ten fragment bloku za dwoma bialymi silosami / atlas / z ostatniego zdjecia Pisul-a to blok E czy F ....?

E. Blok F nie może być choćby z tego powodu, że za nim nie ma kolejnego bloku po lewej.
Załączniki
widok.jpg
widok.jpg (484.17 KiB) Przeglądany 2145 razy
WielkaWoda
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 27 cze 2020, 7:35

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 06 wrz 2020, 13:47

Na filmie z dnia bodajże 24 sierpnia 2020 r. Zamieszczonym na forum przez użytkownika pisul te dwa baniaki koloru białego umieszczone są przed blokiem D, dlaczego Wielka Woda zamieściłes je przed blokiem E, czyżby one zmieniły położenie, nie wydaje mi się aby takie kolosy przestawia o, wg. mojej oceny jest to blok E, nie wiem czy pod takim kątem byłoby widać blok F
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: WielkaWoda » 06 wrz 2020, 13:54

Mogłem się walnąć, głowy za to nie dam :mrgreen:

EDIT: są dwie pary silosów. Te, które widać na analizowanym zdjęciu, stoją znacznie bliżej obserwatora, gdzieś pomiędzy blokami A i B. Druga para silosów, niewidoczna na tym zdjęciu, jest tak jak pisze chioza pod blokiem D.

I ja mam więc rację, że na zdjęciu widać bloki E i F, i chioza, że silosy (ale inne) stoją pod blokiem D.
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2020, 6:35 przez WielkaWoda, łącznie zmieniany 1 raz
WielkaWoda
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 27 cze 2020, 7:35

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: Filantrop » 06 wrz 2020, 19:56

Kochani forumowicze - macie nadzwyczajną zdolność komplikowania moich domysłów :) Trochę szkoda bp liczylem ze z bloku E będę mial perspektywę nie tylko na blok B :(
Wszystkim serdecznie dziekuje .
Filantrop
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 174
Na forum od: 09 maja 2017, 5:18

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: Filantrop » 06 wrz 2020, 19:58

Silosy stoją najprawdopodobniej przed D
Filantrop
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 174
Na forum od: 09 maja 2017, 5:18

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 06 wrz 2020, 22:02

Więc jest jeszcze szansa, na szerszą perspektywe
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości