[ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: krolik » 31 lip 2020, 12:52

chioza pisze:Za to cena za metr powala :)

Jakie sa tu srednie ceny za metr ? moze ktos podac ?
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: leirion » 31 lip 2020, 23:36

Ceny są rzeczywiście wysokie, nie pamiętam konkretnych wartości, więc nie będę wprowadzać nikogo w błąd. Niech wypowie się ktoś, kto się lepiej orientuje. Natomiast Dewelopres ma ogólnie dobrą opinie jako developer, jeśli chodzi o jakość (opinie znajomych, co zakupili mieszkania), wyglądem trochę się zatrzymał w czasie, choć te akurat bloki są całkiem niczego sobie (może dlatego, że ktoś inny je miał budować). Lokalizacja jest dobra. Gdy szukałam mieszkania dla siebie, to bardzo poważnie brałam pod uwagę tego developera, ale akurat wtedy nic nie budował w interesujących mnie lokalizacjach. A szkoda...
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: swiety » 01 sie 2020, 17:52

Ceny podobne jak na Wikanie, lokalizacja niby dobra ale bardziej pod wynajem (dużo małych mieszkań).

Poniżej przykładowe ceny z tamtego roku :
Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2957
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: krolik » 01 sie 2020, 18:08

hmm. i duzo i nie duzo. biorac pod uwage rzeszowskie i ogolnie Polskie zarobki, ale porownujac z ta cala paranoja ktora trwa na rynku od kilku lat.. to w sumie ceny wyposrodkowane. ani tanio ani drogo.
biorac pod uwage beznadziejny wiecznie zakorkowany dojazd, plus mało fantazyjne bloki to dupy nie urywa. cena 5 500/metr byla by adekwatna
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 01 sie 2020, 19:19

Podejrzewam że to są ceny na etapie dziury w chwili obecnej cennik nieco poszedł do góry, takie jak moje mieszkanie w chwili obecnej prawie 50000 zł więcej na olx są do sprzedania na zasadzie cesji, czym mniejsze mieszkanie tym cena wyższa za metr, przy większym mieszkaniu odwrotnie, ceny w tamtym roku startowały w granicach 6 000 zł, a teraz ok 8500 zl
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: krolik » 01 sie 2020, 19:53

Szczerze to mysle ze jeszcze 3 lata i ceny tych badziewnych mieszkan w Rzeszowie beda spadac. Ja obserwuje ten rynek z polnocy europy i ciezko to zrozumiec, ludzie zadluzaja sie na 30 lat zeby kupic mieszkanie w zasciankowym choc zadbanym rzeszowie. ani dojazdu, ani zadnych atrakcji w okolicy, korki, smog, a ludzie sie ciesza. albo po ...ebani albo poejcia nie maja o swiecie i ciesza sie z niczego. a deweloperzy robia biznes zycia na ludziach malo kumatych
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: krolik » 01 sie 2020, 20:59

Filantrop pisze:Królik - mama cię biła czy tato molestował ...?
Ogarnij sie człowieku - nie recenzuje sie ludzkich gustów

ani mama mnie nie bila, ani tata nie molestował. wyrazam swoje zdanie. ja wiem z z rzeszowiekiego punktu widzenia, czyli twojego, moje zdanie jest mniej wazne niz twoje, bo jestes za pewne pewniakiem. ale wyrazanie swojego zdania jest tu dozwolone. tak wiec schowaj swoje aluzje jesli nie masz nic sensownego do powiedzenia
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: konradp » 01 sie 2020, 22:23

krolik pisze:Szczerze to mysle ze jeszcze 3 lata i ceny tych badziewnych mieszkan w Rzeszowie beda spadac. Ja obserwuje ten rynek z polnocy europy i ciezko to zrozumiec, ludzie zadluzaja sie na 30 lat zeby kupic mieszkanie w zasciankowym choc zadbanym rzeszowie. ani dojazdu, ani zadnych atrakcji w okolicy, korki, smog, a ludzie sie ciesza. albo po ...ebani albo poejcia nie maja o swiecie i ciesza sie z niczego. a deweloperzy robia biznes zycia na ludziach malo kumatych

Ceny może są wysokie, ciężko to zrozumieć ale nie zakładaj że jak ty tego nie rozumiesz to sytuacja nie jest normalna. Na razie nie ma przesłanek aby w Rzeszowie powstała bańka mieszkaniowa, jak już to dopiero początki. Dodatkowo jak spojrzysz na statystyki to bardzo wielu ludzi kupuje mieszkania za gotówkę. Poza tym nikt nikogo nie zmusza do kupowania tak więc zapotrzebowanie jest i prawo popyt/podaż działa na cenym. Ludzie też nie są tak głupi jak ci się wydaje z twojej pogardy :). Warto się czasem zastanowić czy samemu się nie jest oszołomem, tak dygresja.
Co do twojej perspektywy północnych krajów i twierdzenia że z niej wie się jak świat funkcjonuje to niestety odlatujesz. Nie rozumiesz dlaczego pewne regiony w świecie się rozwijają i rozwijały i dlaczego akurat Rzeszów a nie np Białystok jest bardziej dynamicznym pod względem rozwojue miastem. Tak samo w tej chwili dlaczego sama Polska a nie np. Finlandia bardziej dynamicznie się rozwija. To czy dany obszar jest atrakcyjny nie świadcza atrakcje dookoła jak mówisz tylko np. Samo położenie geograficzne jako jedno z wielu czynników. Więc polecałbym dokształcić się zanim wydasz wyroki na temat inteligencji ludzi którzy tu zostali.

P.s. nie mam w tym bloku mieszkania, nie sprzedaje mieszkan, nie jestem deweloperem, mam uczulenie na pierd.......
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 773
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 01 sie 2020, 22:37

Chłopy dajcie już spokój, po to jest to forum żeby dyskutować i czegoś się dowiedzieć, wyrazić swoje zdanie, a nie żeby kogoś obrażać, filantrop po co takie obrzydliwe docinki, królik po części ma rację, Kondrad ciebie pozdrawiam jak masz uczulenie to trzeba iść do lekarza, ojjjjjjj chłopy, chlopy
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: pisul » 08 sie 2020, 20:03

Znikają rusztowania z kolejnych ścian:

Było:

Obrazek


Jest:

Obrazek





Obrazek





Obrazek



I ciut z dalsza z pod Lisiej:


Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 sie 2020, 19:17 przez pisul, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8583
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości