[ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: pisul » 21 cze 2020, 11:17

Prace przy elewacji i montażu barierek balkonowych:


Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek



chioza pisze:A czego te słupy nie są murowane tylko dane metalowe rurki i obrobione profilami do regipsow? Czym to obrabiane bedzie, regipsem i później styropian i tynk? Wygląda na to że barierki będą szklane, a czym oddzielone będzie od sasiada


To nie lata 80-te przy murowaniu i dłużej by zeszło i więcej elementów do murowania i niepotrzebnie balkon by taki ciężki materiał obciążał.
Ze zbliżeń zdjęć to raczej nie profile do rygipsów ale jakieś grube może te do ścian z Amtechu? I nie płyta gipsowa ale jakaś szara cementowa. Do stosowania na zewnątrz jest tego kilka rodzajów. A i to nie metalowe rurki tylko strzelam że rury pcv do odprowadzenia wody z dachu? balkonu? Tak pewnie sprytnie architekt wymyślił ukryć je w detalu architektonicznym. Ale o dokładne dane najlepiej pytać u źródła.


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 21 cze 2020, 23:14

Noi gra, dzięki za wyczerpującą odpowiedź, czekam na efekt koncowy
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: pisul » 21 cze 2020, 23:26

Niedawno(28.05.2020) na tubie pojawił się film Inwestycje Deweloperskie w Rzeszowie 2019/2020.
Mimo iż film nowy zawiera archiwalne już zdjęciami z samych początków. Takiej dziury pod parkingi na całości nie wykopali nawet na Olszynkach:


Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek

źródło zdjęć, film: https://www.youtube.com/watch?v=dQxR0i9gB54
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 22 cze 2020, 20:04

Czy ktoś ma zdjęcie tej rzeki za blokiem, czy poziomie wód się podniósł, czy rzeka wylala?
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: Filantrop » 24 cze 2020, 5:44

Po ulewie ul.Kwiatkowskiego nie wyglądała na bezpieczną arterie miejską. Czy ktos wie czyvwoda nie wdarla sie do podzuemntch garaży ?
Będę wdzieczny za ingormacje .
Filantrop
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 174
Na forum od: 09 maja 2017, 5:18

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: Tomasz » 24 cze 2020, 20:48

Wdarła się.
Tomasz
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 09 lut 2015, 22:34
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: mona » 25 cze 2020, 8:24

Ooo, to nieładnie Wisłok się zachował.
mona
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 21 lis 2019, 18:51

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 25 cze 2020, 16:03

Wrzućcie jakieś foto
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: Filantrop » 25 cze 2020, 17:30

Dołączam prośbę ....
Filantrop
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 174
Na forum od: 09 maja 2017, 5:18

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: WielkaWoda » 27 cze 2020, 7:56

mona pisze:Ooo, to nieładnie Wisłok się zachował.

Jeżdżę często ścieżką rowerową pomiędzy tymi nowymi blokami a Wisłokiem i mogę Was zapewnić, że Wisłok daleki jest od zalania tej budowy. Nawet to poletko, gdzie suszy się muł wydobyty z zalewu, nie zostało przykryte wodą. Owszem - jest tam bajoro, ale płyty drogowe są cały czas nad wodą. Nie mierzyłem, ale wody w Wisłoku musiałoby może i z metr przybyć (jak nie więcej) aby woda zagroziła tej budowie.

Być może woda dostała się do garaży od Kwiatkowskiego. Być może. Dziś objechałem całą budowę dookoła i - na tyle na ile da się zaglądnąć zza płotu - pooglądałem co się da. Materiały budowlane są składowane na paletach na ziemi i nie widać na nich śladu po "wielkiej wodzie", błoto na budowie takie zwykłe jak po deszczach a nie jak po powodzi, a co najciekawsze przy mnie osobowy VW wjechał sobie spokojnie do garażu podziemnego budynku B. Znów zastrzegam, że oglądałem zza płotu, ale nie widziałem aby jechał w wodzie nawet już w dole, w garażu.

Może i coś tam do tych garaży wpłynęło, ale określenie "wdarło się" wydaje się być znacznie przesadzone :D Przy takich opadach jak w ostatnich dniach nie byłoby to jednak zaskakujące. Żądnych śladów, które by to potwierdzały jednak nie widać, nawet pompowania wody z garaży nie ma. Z ciekawością obejrzałbym zdjęcia przedstawiające tę wodę wdzierającą się do garaży ;)

PS Zarejestrowałem się specjalnie aby napisać ten post :mrgreen:
WielkaWoda
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 27 cze 2020, 7:35

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości