[ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 15 lip 2020, 9:01

A wyjdzie pewnie na gotowo 1,15 cm w sam raz na krzesełko, żeby się napić kawy na tarasie z widokiem na akademiki
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: konradp » 15 lip 2020, 13:20

Ale mnie denerwuje takie gadanie bez sensu.
Na gotowo od jednej strony będzie 1,55m a z drugiej 1,3m. Przynajmniej w tych wysokich.

chioza, Nie chcę wiedzieć skąd wyciągnąłeś te 1,15cm bo nawet nie potrafisz dobrze jednostki podać.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2020, 15:42 przez konradp, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 781
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: pisul » 15 lip 2020, 15:40

Dokładnie jest jak mówi przedmówca. Każde mieszkanie jest dokładnie opisane, zwymiarowane włącznie z rzutami izometrycznymi. Więc nikt kota w worku nie kupuje. Więc po co te żale? I skąd te 1,15 m się wzięło?

Jedno nawet mnie zadziwiło w tych mniejszych budynkach od strony ścieżki rowerowej 200 metrowe tarasy. Czyli można i mieszkać w bloku i mieć kawałek trawnika albo własne pomidory czy iglaczka ;) Od strony dziedzińca mniejsze ale leżak się zmieści.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
źródło: https://developres.pl/inwestycje/tarasy ... lewem.html
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8603
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 15 lip 2020, 16:42

Więc te rzuty które są podane to nie są rzuty na gotowo, wewnątrz budynku od tego należy odjąć jeszcze 2cm na tynk (wiadomość z developres więc z pierwszej ręki), a 1, 15 m strzelilem bo wyjdzie gdzieś koło tego, a już tłumaczę dlaczego, gdyż na planach jest podane ok 1.3m z tego 0.10cm trzeba odjąć na steropian elewacyjny i kwestia przymocowania barierki czy będzie mocowana z czoła balkonu czyli mocowanie boczne czy będzie mocowana na płycie balkonu o góry wówczas jeszcze min 5 cm balkon się pomniejszy. I stąd się to wzięło moje 1,15 m
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: konradp » 15 lip 2020, 18:25

Tak tak, nawijaj dalej.
Załączniki
IMG_20200715_182440.jpg
IMG_20200715_182440.jpg (406.45 KiB) Przeglądany 2574 razy
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 781
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: raptor » 15 lip 2020, 19:48

W praktyce nie da się poszaleć na takim balkonie. To wyjdzie przy meblowaniu. Niby duża powierzchnia, ale jednak troszkę wąsko no i te słupy. Szkoda, że nie dociągnęli do 2m, byłoby optymalnie.
raptor
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 19 kwie 2017, 20:37

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 15 lip 2020, 20:50

Nawet niech będzie 1.5 m to jaki to taras, nazwałbym to narożna kiszka na Kwiatkowskiego a nie tarasem, jakby ten balkon połączyć na szerokość 3m to bym to mógł nazwać tarasem a nie balkonik szeroki na 1.3m, czy 1.5 m /wąski, a dlugi/ ale niech się nazywa żeś Pan i mosz taras
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: konradp » 15 lip 2020, 21:36

No i co z tego, że jest wąsko ? Jak ma to się do tego, że wyciągasz jakieś wymiary z d... i przedstawiasz jakby odnosiły się one do rzeczywistości. Robisz zamieszanie bo trzeba robić dementi.
Nie wiem, mnie uczono, że jak nievmamcpotwierdzonego info to na początku zdania piszę "wydaje mi się"/"w mojej opinii".

A balkony wąskie ale też nie przesadzajmy.
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 781
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: chioza » 15 lip 2020, 22:13

To nie zmienia rzeczy, że zmieści ci się dalej krzesełko z marketu, bo jacuzzi ci się nie zmieści na twoim 1,5m tarasie. A te 15 cm co się pomyliłem to będziesz miał miejsce żeby browara postawić, chyba że ty na swoim tarasie na marketowym krzesełku z widokiem na akademiki pijasz szampana i przegryzasz kawiora w doborowym towarzystwie. Takie tarasy jak twoje to podejrzewam że 60% Rzeszowiakow ma, widać chwyt marketingowy, a to twoje pewnie pierwsze mieszkanie, pomieszkasz zobaczysz, chyba że na wynajem kupujesz jak ja
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Postautor: konradp » 15 lip 2020, 23:41

Bez jaj, czy ty wiesz o czym piszesz ? Gdzie napisałem że to moje przyszłe mieszkanie ? Totalna bzdura. To że posiadam rysunki nie znaczy że jest moje i dlatego go bronię. Poza tym nie bronię. Dyskutujesz sam ze sobą w tej kwestii.
Faktem jest że podajesz fakty/dane z sufitu w dyskusji i sobie na ich podstawie kreujesz tezy. W tym wypadku dużej różnicy nie było ale po jakiego grzyba podawać je jako konkret. W innych wątkach też tak sobie ploteczki i fakty tworzysz bo ci się coś wydaje albo zasłyszałeś ?. Albo jesteśmy rzetelni i się szanujemy albo żeś Pan jest po prostu demagog i ignorant. Bez odbioru.

Edit: Inwektyw ad personam nawet nie komentuje. To jest dno.
Awatar użytkownika
konradp
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 781
Na forum od: 24 sty 2018, 17:28

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości