[ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Postautor: pisul » 24 cze 2020, 20:04

- Pierwsze mieszkaniec4 pomylił budowy i zdjęcia ze Strażackiej wrzucił do inwestycji na Paderewskiego po czym post edytował.
- Później forfit opisał zalaną windę ale na Lewakowskiego a nie na Paderewskiego.
- Później milypan zasugerował że skoro obok ST55 wąski przepust to na peeewno zaleje.


Zasadnicze pytanie które chcieliby wiedzieć przyszli mieszkańcy ST55 czy było dziś wczoraj choć 1 cm wody w ich budynku na Paderewskiego?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Postautor: pisul » 25 cze 2020, 8:57

Ale jakie to zdanie? Pomyliłeś po prostu budowy. Które są w innych częściach miasta.

Obrazek

A za wycieczki personalne administrator powinien dać Ci ostrzeżenie.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Postautor: forfit » 25 cze 2020, 10:30

Wystarczy że usuwa posty które mu nie pasują... ot właśnie to jest swobodne wypowiadanie się na forum :lol:
forfit
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 36
Na forum od: 06 lis 2018, 9:50

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Postautor: Ole » 25 cze 2020, 12:46

Pisul - nie usuwał tych postów
nie róbmy sobie tutaj "wyjazdów"
Dziennie usuwane jest kilka-kilkanaście postów ale! one albo naruszają regulamin albo nie mają ŻADNEGO związku z tematem dyskusji.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2153
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Postautor: swiety » 25 cze 2020, 14:29

forfit pisze:Wystarczy że usuwa posty które mu nie pasują... ot właśnie to jest swobodne wypowiadanie się na forum :lol:


Pisul NIE MA takich uprawnień, nie ma moderatora. Posty nie związane z tematem, personalne ataki, wyzwiska itd będą usuwane.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Postautor: pisul » 27 cze 2020, 18:39

milypan pisze:... Gorzej, że obok jest kanał/rzeczka która zbiera opady i wąski przepust (widać po prawej 3 przepusty). Wystarczy popatrzeć jak takie przepusty niewyrabiały na Sikorskiego czy na Słocinie.


Byłem w pobliżu myślę zafocę powódź ;)
A tu raptem woda w kanale może przybrała 50 cm może góra 1 metr? I opadła.
Widać ile wezbrała po niewykoszonej położonej trawie:


Obrazek


Obrazek


Gdzie ta powódź?
... prace przy parkingach/chodnikach:



Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Postautor: Adamerio » 27 cze 2020, 22:01

Obrazek
Awatar użytkownika
Adamerio
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 653
Na forum od: 30 sie 2016, 11:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Postautor: mieszkaniec4 » 28 cze 2020, 16:38

pisul pisze:- Pierwsze mieszkaniec4 pomylił budowy i zdjęcia ze Strażackiej wrzucił do inwestycji na Paderewskiego

Ja wcale nie pomyliłem budowy-przecież pisałem wcześniej że zrobiłem to świadomie.Inwestycja na Strażackiej TEGO SAMEGO DEWELOPERA
została przeniesiona do zakończonych więc zapewne mało kto /oprócz jej mieszkańców/ by się tym problemem zainteresował.A z wątku Strażackiej można wiele wiele wynieść o problemach które wystąpiły,występują i mogą wystąpić na Strażackiej a niewykluczone że i na ST 55.Jak wcześniej pisałem -ku przestrodze...Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że problemy mieszkańców danej inwestycji są marginalizowane lub opisane jako działania cyt. " zazdrosnej konkurencji przez nieformalnego przedstawiciela dewelopera.Szkoda ....
ps ciekawi mnie jeszcze jak PISUL skomentowałby " powódż "na Strażackiej gdyby sam tam mieszkał/najlepiej na parterze/
mieszkaniec4
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 55
Na forum od: 18 lut 2020, 17:46

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Postautor: sophaed » 30 cze 2020, 10:23

Pisul, następnym razem jak będziesz chciał focić powódź, to zrób to proszę zanim woda opadnie ;)
Dla kontrastu wrzucam swoje zdjęcie z 22 czerwca, zabrakło kilkadziesiąt centymetrów, aby podlało okoliczne inwestycje.
Obrazek
sophaed
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 21 cze 2019, 10:28

Re: [ul.Paderewskiego] ST55 - 60m (Szklane-Tarasy)

Postautor: Arrival » 30 cze 2020, 12:05

Przecież kilkadziesiąt centrymetrów na takiej rzece to jest ogromna ilość wody. Już pomijam to, że trzeba uwzględnić ukształtowanie terenu i sprawdzić czy gdzieś wcześniej ta woda by się nie rozlała.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości