[ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: kondzio135 » 27 sty 2022, 19:56

Pytanie do mieszkanców budynków mających mieszkania od strony drogi. Czy nie przeszkadza Wam hałas dochodzący od drogi, jak sobie z tym radzicie?
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: lukaszgr » 29 sty 2022, 15:38

Przy trzyszybowych oknach liczyłem na nieco lepsze wyciszenie, choć to może wina wywietrzników i samej wielkości okien.
W każdym razie póki co mi to tak bardzo nie przeszkadza. Gorzej będzie jak osiedle się rozrośnie i połączą Wołyńską z Potokową i Słonecznym Stokiem, no i być może ze Strzyżowską.
lukaszgr
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 23 maja 2016, 22:40

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: cezary88 » 09 mar 2022, 10:43

rzeszów16 pisze:No to jednym słowem rewelacja, budynek jeszcze nie oddany do użytkowania a już naliczają opłaty. Dzięki za informacje:)


U mnie było tak, że podczas odbioru nie podpisałem tych dokumentów dla MZBM a jedynie podałem swoje dane (moja głupota). Otrzymałem rachunki od lipca.
Osobiście jednak znam 3 takie przypadki na tej inwestycji, że podczas przekazania kluczy nie było pracownika MZBM przez co zarządca nie miał danych właścicieli mieszkań i nie mógł wystawiać faktur. Takie osoby ponoszą koszty OD GRUDNIA czyli od podpisania aktu notarialnego! Gdzie tu jakakolwiek sprawiedliwość i konsekwencja w działaniu?!
cezary88
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 14 sty 2021, 1:48

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: kondzio135 » 31 maja 2022, 20:02

Ludzie, jak Wy wytrzymujecie przy tej drodze. Okna niby trzyszybowe ale tradycyjnie deweloper podziurawił i założył zwykłe nawiewniki (Nie akustyczne). Ktoś sprawdzał czy hałas nie przekracza dopuszczalnych norm? (zwłaszcza jak przejezdza auto ciężarowe). Ktoś zmieniał nawiewniki? Jest jakaś szansa w przyszłości na ekrany dzwiękochłonne?
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: Nikoś » 31 maja 2022, 20:25

A to na autostradzie mieszkasz, że chcesz ekrany akustyczne :lol:
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: kondzio135 » 31 maja 2022, 20:54

Już niedługo tu będzie jak na autostradzie, zwłaszcza jak planowaną drogę wybudują.
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: rzeszów16 » 23 cze 2022, 19:35

Witam, posiada ktoś informację jak wygląda sprawa z domofonami? Próbuje się skontaktować z firmą montującą ale brak kontaktu
rzeszów16
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 15 paź 2021, 17:09

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: artimoto1983 » 23 sty 2023, 12:30

Witam, szukam mieszkania do zakupu do 65 m2. Interesuje mnie tylko przy ul. Wołyńskiej.
artimoto1983
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 23 sty 2023, 12:26

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: kondzio135 » 07 gru 2023, 17:55

Po dwóch latach mieszkania w budynku Apklanu przy wołyńskiej nasuwają się pewne spostrzeżenia.
1. Akustyka mieszkan bardzo słaba (żelbet) słychać wyraźnie odgłosy i kroki sąsiadów na wyższej kondygnacji.
2. Mieszkanie od strony drogi bardzo uciążliwe. (okna są trzyszybowe ale podziurawione na nawiewniki i właściwośći dzwiękoszczelne jeb..pies)
3. Balustrady na balkonach montowane tak zę tracimy 1/3 powierzchmi. (Projektant montuje na zewnątrz i jest cała pow. do użytku).
4. Aby zamknąć drzwi do mieszkania trzeba nimi trzasnąć (przynajmniej z tego co słychać większość tak robi)
Może komus się przyda kto szuka mieszkania na tym osiedlu. Ja swoje sprzedałem i to była dobra decyzja.
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości