[ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: kondzio135 » 04 sty 2021, 12:41

Dzien dobry. Kto zarządza i jak kształtują się czynsze w budynkach E, D? Zakupiłem mieszkanie w budynku C , narożne 37 m i zastanawia mnie ile może wynieść czynsz.
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: MaksG » 04 sty 2021, 18:11

200-250
MaksG
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 28 sie 2019, 20:03

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: kondzio135 » 12 sty 2021, 11:42

Jak w oddanych już blokach wygląda dzwiękoszczelnośc mieszkań, czy bardzo słychać sąsiadów? Jak spisują się logotermy zimą? Niepokoją mnie trochę negatywne komentarze o firmie Apklan.
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: cezary88 » 14 sty 2021, 1:51

Na czym polegają te negatywne opinie?
cezary88
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 14 sty 2021, 1:48

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: kondzio135 » 14 sty 2021, 13:44

cezary88 pisze:Na czym polegają te negatywne opinie?

Proszę wpisać w google Apklan i poczytać wystawione opinie.
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: a1chemik » 14 sty 2021, 13:50

cezary88 pisze:Na czym polegają te negatywne opinie?


Byłem mieszkańcem Apklanowej inwestycji na Grabskiego - fundamenty nie były izolowane co powodowało że w mieszkaniu po pol roku mieszkania pojawił się grzyb. Poziom gruntu na zewnątrz był wyżej niż posadzki w mieszkaniu na parterze. Ogródek który miał być dodatkową możliwością wypoczęcia to tak naprawdę drzwi balkonowe z wyjściem na chodnik który prowadzi do klatki schodowej. Okna krzywe, sciany bez kątów.

może przez te kilka lat się coś poprawiło ale tamta inwestycja całkowicie mnie odpchała od tego dewelopera.

w przypadku inwestycji przy powstańców warszawy w tym prestiżowym bloku obok Heliosa z basenem. Z opowieści wiem ze po pierwszy zalaniu wodą okazało się że połowa mieszkań jest do odmalowania bo coś poszło nie tak.

Ale może też już coś się poprawiło, skoro biorą się za tak ambitne plany jakimi są wysokościowce to miejmy nadzieje że zrobią to lepiej.
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 630
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: bozena.wadych » 15 sty 2021, 0:51

cezary88 pisze:Na czym polegają te negatywne opinie?

Polecam.Jeżeli chodzi o opinie mój przyjaciel kupił na Wieniawskiego mieszkanie. Pare osób wprowadziło sie mimo zakazu w umowie deweloperskiej i na siłe chcieli mieć gaz przed terminem zapisanym w umowie z deweloperem, choć to nie on wykonuje przyłącz tylko Zakład Gazowniczy .Stąd te pare opini .Wszystko skończyli zgodnie z umową czyli do 31 grudnia był gaz !!
bozena.wadych
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 16 sty 2018, 13:57

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: bozena.wadych » 15 sty 2021, 0:55

a1chemik pisze:
cezary88 pisze:Na czym polegają te negatywne opinie?


Byłem mieszkańcem Apklanowej inwestycji na Grabskiego - fundamenty nie były izolowane co powodowało że w mieszkaniu po pol roku mieszkania pojawił się grzyb. Poziom gruntu na zewnątrz był wyżej niż posadzki w mieszkaniu na parterze. Ogródek który miał być dodatkową możliwością wypoczęcia to tak naprawdę drzwi balkonowe z wyjściem na chodnik który prowadzi do klatki schodowej. Okna krzywe, sciany bez kątów.

może przez te kilka lat się coś poprawiło ale tamta inwestycja całkowicie mnie odpchała od tego dewelopera.

w przypadku inwestycji przy powstańców warszawy w tym prestiżowym bloku obok Heliosa z basenem. Z opowieści wiem ze po pierwszy zalaniu wodą okazało się że połowa mieszkań jest do odmalowania bo coś poszło nie tak.

Ale może też już coś się poprawiło, skoro biorą się za tak ambitne plany jakimi są wysokościowce to miejmy nadzieje że zrobią to lepiej.


Skoro niby tak było źle zrobione na Grabskiego, to przedstaw się imieniem i nazwiskiem, podaj numer bloku, a nie takie pisanie bez podstaw .A najśmieszniejsze to "z opowieści" ,fakty poprosze !!!
bozena.wadych
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 16 sty 2018, 13:57

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: kondzio135 » 15 sty 2021, 9:00

Jak wygląda izolacja termiczna budynków (ile cm styropianu)w prospekcie tego nie podają. Pytam, gdyż nabywam mieszkanie narożne od strony północno-wschodniej i obawiam się wpływu na temperaturę w mieszkaniu.
Kolejna rzecz to chyba zbyt mała ilość miejsc parkingowych pod blokami np dla gości. Ile takich miejsc bedzie przewidzianych pod budynkami A,B,C nie wiadomo.
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Postautor: pkasper » 15 sty 2021, 11:05

Dla 190 mieszkań oraz 6 lokali w budynkach A,B,C oraz dla budynku handlowo-usługowego przewidziano "aż" 20 miejsc parkingowych na zewnątrz. Co będzie się dziać pod tym blokiem z samochodami można sobie łatwo wyobrazić...
pkasper
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 12 sty 2017, 15:14

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości