[ul.Strzelnicza] Słoneczne Tarasy (Hegra Deweloper)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Strzelnicza] Słoneczne Tarasy (Hegra Deweloper)

Postautor: Sindus » 01 mar 2020, 13:02

Usterki to : zalewany często garaż podziemny-brak połączenia z kanałem zewnętrznym, przemoknięte ściany - może do wakacji wyschnie :) , ściany niezbyt proste, najtańsze płytki podłogowe na klatkach schodowych- oszczędność dewelopera :), brak odpływu wody (strona zachodnia) która zlewa się przy ścianach budynku - są tam pola które leżą wyżej niż budynek , pobudka w soboty i niedziele o godz.6 rano - ćwiczenia wojska na strzelnicy ( strzały z pistoletów i wybuchy pocisków ).
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Strzelnicza] Słoneczne Tarasy (Hegra Deweloper)

Postautor: Ole » 29 cze 2020, 11:15

Jakieś wieści z budowy ? fotki ?
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul.Strzelnicza] Słoneczne Tarasy (Hegra Deweloper)

Postautor: mieszkaniec123 » 07 lip 2020, 18:06

Jeżeli chodzi o zdjęcia to chyba nie ma sensu wrzucać budynki stoją , część mieszkań jest już wykończona także wystarczy się przejechać i zobaczyć. Ja osobiście nie miałem większych przebojów ze swoim mieszkaniem (owszem zdarzyły się poprawki - ale muszę powiedzieć ,że dosyć szybko zostały poprawione). Trochę obawiałem się zakupu po tym co wyczytałem o poprzedniej inwestycji tego developera ale w moim przypadku wszytko było ok. Z tego co kojarzę końcem sierpnia br. będą już podpisywane umowy o przeniesienie własności (ale czas pokaże czy tak będzie).

Co do komentarzu powyżej odnośnie zalewanego garażu to z tego co widziałem po ostatnich ulewach to garaż pod budynkiem C był w miarę ok. Co do garażu z wjazdem od Wywrockiego nie mogę się wypowiedzieć może ktoś inny będzie w stanie. Żeby nie było tak kolorowo to muszę dodać ,że przynajmniej Wózkowania w budynku C pozostawia wiele do życzenia i nie wygląda zbyt dobrze (mam nadzieję ,że developer ją poprawi).
mieszkaniec123
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 23 kwie 2019, 11:59

Re: [ul.Strzelnicza] Słoneczne Tarasy (Hegra Deweloper)

Postautor: paoss » 07 sie 2020, 9:04

Mam nadzieję, że HEGRA wyciąga wnioski i Wasze mieszkania są lepsze niż wybudowane przez nich na Makuszyńskiego. Jeśli chodzi o prawdziwą współpracę to musicie poczekać aż podpiszecie akty przeniesienia własności - u nas dopiero wtedy zaczęła się jazda. Zgłaszajcie każdą usterkę na piśmie, wprowadzajcie też zapisy o naprawie usterek/błędów budowlanych/niedokończonych elementów zagospodarowania terenu do swoich aktów notarialnych, po podpisaniu będzie za późno i absolutnie nie wierzcie w żadne słowne zapewnienia, a potrafią obiecać naprawdę wszystko. Powodzenia.
paoss
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 lip 2017, 14:12

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości