[ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Postautor: Krencony » 20 gru 2018, 19:28

Z telefonu do MPEC dowiedziałem się że to nie oni odpowiadają za aktualne problemy związane z brakiem ciepłej wody w kranie (która jest u mnie przez 2 minuty) i należy się kontaktować z osobą która odpowiada za logotermy i ciepłą wodę - ich wiedza kończy się na węźle. Pozostaje więc kontaktować się z deweloperem, chyba że ktoś znalazł już magiczne rozwiązanie problemu.
Krencony
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 20 wrz 2018, 13:55

Re: [ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Postautor: Lukashch » 20 gru 2018, 20:04

Coś w tym może być, rury doprowadzające ciepłą wodę w skrzynce na klatce są gorące. Ale już te od wody w kranie są zimne.
Lukashch
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 24 lis 2018, 10:23

Re: [ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Postautor: Lukashch » 20 gru 2018, 20:16

Właśnie rozmawiałem z instalatorem. Powiedział żeby w skrzynce na klatce przekręcić czarny zawór z pozycji 2 na 3 lub 4 i powinno pomóc. W wyniku braku prądu mógł sie zawiesić i dlatego jest problem z ciepłą wodą. Ja dałem na 4 i od razu pomogło. Woda w kranie gorąca, oby na stałe :)
Lukashch
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 24 lis 2018, 10:23

Re: [ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Postautor: Bartekprz » 12 sty 2019, 16:26

Witam. Mam problem z domofonem. Domofon podłączony a przy wejściu podczas próby dzwonienia do mojego mieszkania nie dzieje się nic. Miał ktoś podobny problem?
Bartekprz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 09 lut 2018, 22:09

Re: [ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Postautor: zbyjot » 12 sty 2019, 19:08

Też miałem z tym problem. Odkręć jedną śrubkę u góry domofonu, pociągnij do góry i zdejmij z metalowego szkieletu, wyłącz z boku przełącznikiem, przełącz wtyczkę na środkowy pin, zamontuj z powrotem i włącz - ma działać. Zrobiłem tak zgodnie ze wskazówkami serwisanta i jest OK. :)
zbyjot
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 12 sty 2019, 18:54

Re: [ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Postautor: Bartekprz » 13 sty 2019, 14:32

Spróbowałem ale nie poszło. Będę musiał sobie przydzwonic do serwisanta. Dzięki za pomoc.
Bartekprz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 09 lut 2018, 22:09

Re: [ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Postautor: Lukashch » 21 sty 2019, 13:01

Wie ktoś kiedy bloki będą oddane do użytku? Termin był chyba do końca 2018.
Lukashch
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 24 lis 2018, 10:23

Re: [ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Postautor: szynerski » 24 sty 2019, 0:33

Przepisanie własności ma być na przełomie stycznia i lutego jeżeli nic się w urzędach nie opóźni - taką informację dostaliśmy od biura.
szynerski
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 26 wrz 2018, 10:03

Re: [ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Postautor: mm19 » 20 lut 2019, 7:34

Hej. Wiadomo coś o przepisaniu własności?
mm19
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 09 gru 2018, 21:24

Re: [ul. Słoneczny Stok] Apartamenty Zachód (DROM)

Postautor: miodozer68 » 22 lut 2019, 12:59

Witam. Mam pytanie odnośnie ogrzewania. Czy działają Wam poprawnie termostaty zarówno te w kaloryferach jak i ten na ścianie? U mnie ten na ścianie chyba wogóle nie spełnia swojej roli. Nawet gdy jest ustawiony na minimalną temeparaturę kaloryfery grzeją jak szalone. Tak samo te zainstalowane na kaloryferach. Niezależnie czy ustawiony na 1 czy na 5, kaloryfer jest gorący. Czy można sterować ogrzewaniem z poziomu logotermy? Czy tak poprostu ma to wyglądać?
miodozer68
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 22 lut 2019, 12:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości