[ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Postautor: Doniek » 26 wrz 2019, 16:01

Termin był na "gębe" czy wg umowy deweloperskiej? Bo ja przy 1 budynku tez mialem kladziony makaron na uszy a oddano w mozliwie najpozniejszym terminie ;) Codziennie widze, że coś tam chłopy robią, dzis np. nasadzenia.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Postautor: scroll » 26 wrz 2019, 23:26

Nie wiem jaki jest faktyczny termin, ale jeszcze można znaleźć archiwalne ogłoszenia, gdzie wpisane było, że mieszkania są gotowe i klucze do odbioru w lipcu.
scroll
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 02 sie 2018, 9:28

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Postautor: Doniek » 09 lis 2019, 8:05

Można przenieść do zrealizowanych, 4 i 5 budynek oddany, tablica z wjazdu zdemontowana ;)
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Postautor: riko » 20 lis 2019, 19:21

Fotki z oddania.




Miło nam poinformować, że w w listopadzie 2019 roku zakończyliśmy realizację I Etapu "Osiedla Olbrachta" w przeciągu 3 ostatnich lat wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytku 140 mieszkań w 5 budynkach.
Początkiem 2021 roku planujemy budowę kolejnych budynków na inwestycji.
Tymczasem, "łapcie" najświeższe zdjęcia z "Osiedla Olbrachta"





Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Postautor: scroll » 25 lip 2022, 13:00

Deweloper nie dawno rzucił info na fb o rozpoczęciu sprzedaży kolejnego etapu. Na ich stronie nic nie ma, na osiedlu też cisza. Ktoś ma jakieś informacje czy faktycznie coś zbudują czy tylko chwyt marketingowy? :P
scroll
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 02 sie 2018, 9:28

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Postautor: csleo » 27 lis 2022, 18:14

scroll pisze:Deweloper nie dawno rzucił info na fb o rozpoczęciu sprzedaży kolejnego etapu. Na ich stronie nic nie ma, na osiedlu też cisza. Ktoś ma jakieś informacje czy faktycznie coś zbudują czy tylko chwyt marketingowy? :P


mają budować w stronę Auchana.
csleo
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 28 wrz 2019, 17:03

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Postautor: Doniek » 28 lis 2022, 8:00

https://domex-rzeszow.com.pl/inwestycje ... hta-3-etap
Nie wiem czy to aktualizują, ale od dluzszego czasu patrze i wszystko wolne. Ceny wysokie jak na ta lokalizacje i to że trzeba się użerać z UG Krasne ;) bo to formalnie nie Rzeszów.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Postautor: Rode » 22 lut 2024, 13:41

Kupił ktoś z forumowiczów mieszkanie w nowym bloki na Olbrachta albo we wcześniejszych wybudowanych blokach?
Z tego co widzę Domex trochę budował, chciałbym zaczerpnąć opinii czy są jakieś problemy w jakości oddawanych mieszkań albo we współpracy z deweloperem.
Rode
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 22 lut 2024, 13:33

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Postautor: Doniek » 23 lut 2024, 7:51

Jedynie na co mogę narzekać to ściany z "kartonu", ale rozmawiając z ludźmi to ponoć taka bolączka obecnych czasów. Od urodzenia mieszkałem w wielkiej komunistycznej płycie to mieszkania tam były jak bunkry. Moje drobne usterki przy odbiorze deweloper załatwiał od ręki, nie wiem jak teraz bo wcześniej z nim bezpośrednio wszystko załatwiałem tj Panem Marcinem S.. Z większych usterek po kilku latach z tego co kojarzę to naprawy bramy garażowej.
Ps. wszelkie obiecanki zwracaj się z potwierdzeniem na piśmie bo później będzie ciężko cokolwiek zdziałać ;)
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Postautor: marcusos » 16 mar 2024, 22:51

Ściany z pustaka, faktycznie łatwo wiercić otwory pod kołki. Ale można się przejechać, bo bloki to żelbetonowe ramy wypełnione pustakami. Jak trafimy na beton, to zwykła wiertareczka nie da rady.
Jak mieszkam w pierwszym bloku oddanym na tym osiedlu i większych problemów nie ma. Jednak w rozmowach z deweloperem trzeba być konkretnym i konsekwentnym, bo sam z siebie nie pała chęcią usuwania wad :|
marcusos
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 30 kwie 2017, 22:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości