[ul. K. Makuszyńskiego] Apartamenty (Hegra Deweloper)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. K. Makuszyńskiego] Apartamenty (Hegra Deweloper)

Postautor: tommek » 16 sty 2017, 23:49

Czy cos sie dzieje na tej inwestycji czy moze przerwa zimowa??
Na portalach sporo ogloszen od nich.
Bardzo mi sie podobaja metraze i rozklady mieszkan, aczkolwiek inwestycja wg mnie zbyt oddalona od centrum..
(Ale to subiektywne odczucie)
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. K. Makuszyńskiego] Apartamenty (Hegra Deweloper)

Postautor: riko » 02 mar 2017, 20:07

Nowe fotki z budowy.



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. K. Makuszyńskiego] Apartamenty (Hegra Deweloper)

Postautor: MałaMi » 11 cze 2017, 13:28

Czy jest tu ktoś kto kupił mieszkanie w budynku A ?? :) :) :)
MałaMi
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 11 cze 2017, 13:26

Re: [ul. K. Makuszyńskiego] Apartamenty (Hegra Deweloper)

Postautor: paoss » 19 lip 2017, 14:14

MałaMi pisze:Czy jest tu ktoś kto kupił mieszkanie w budynku A ?? :) :) :)


Cześć,
jesteśmy w trakcie zakupu mieszkania na parterze w tym budynku.
paoss
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 lip 2017, 14:12

Re: [ul. K. Makuszyńskiego] Apartamenty (Hegra Deweloper)

Postautor: monika_2031 » 21 lip 2017, 22:23

Hej
Co wogole myślicie o tej inwestycji i o tym deweloperze, warto kupić, zainteresowanie mieszkaniami nie jest tak duże jak np szklanymi tarasami, z czego to może wynikać? Przyznam się że zastanawiam sie nad zakupnem mieszkania w budynku B, Z gory dziękuję za odp.
monika_2031
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 21 lip 2017, 22:13

Re: [ul. K. Makuszyńskiego] Apartamenty (Hegra Deweloper)

Postautor: quadrifoglio990 » 22 lip 2017, 13:32

Ja powiem szczerze że długo myślałem nad zakupem mieszkania w tej inwestycji jednak mnie odstraszyła trochę odległość od miasta. Wg mnie osiedle fajne na domek jednorodzinny ewentualnie szeregówki ale nie na bloki. Zwłaszcza że obok nic tam nie ma tylko pola (poza tymi blokami które stawiają obok). Zawsze się trzeba liczyć z dojazdem, z MPKami też za kolorowo nie jest, z odśnieżaniem w zimie też może być problem. Do tego niewielkie komórki lokatorskie i to do tego na tym piętrze co mieszkanie. Z plusów to ma pewno niskie, fajne bloki oraz zachęcająca cena. No i spokój na osiedlu.
quadrifoglio990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 12 maja 2017, 11:37

Re: [ul. K. Makuszyńskiego] Apartamenty (Hegra Deweloper)

Postautor: monika_2031 » 22 lip 2017, 21:23

Dzięki za odpowiedź, mi właśnie chodzi o zakup mieszkania w cichej, spokojnej okolicy, a kupujemy mieszkanie z myślą o dzieciach w przyszłości to być może trochę cywilizacji tam kiedyś dojdzie, jak narazie dla mnie to jest na Plus. Martwię się tylko ze deweloper nie ma zbyt bogatego doświadczenia w tego typu inwestycjach.
monika_2031
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 21 lip 2017, 22:13

Re: [ul. K. Makuszyńskiego] Apartamenty (Hegra Deweloper)

Postautor: paoss » 24 lip 2017, 17:55

A my z żoną właśnie przeprowadzamy się z Warszawy do mieszkania w budynku A. Zachęciła nas właśnie ta cicha okolica, zieleń dookoła... taka mała wieś tuż pod miastem :) Jeśli chodzi o dojazd to faktycznie nie jest to centrum ale cały urok tej inwestycji to właśnie położenie wśród zieleni i łąk, poza tym spore ogródki na parterze :) Myślimy o dziecku w bliskiej przyszłości dlatego wybraliśmy niewielkie m-3.

Makuszyńskiego to już trzecia inwestycja dewelopera (ul. balistyczna, ul. Makuszyńskiego-szeregówki), wszystko podobno robią ze środków własnych a nie z kredytów, i jak widać trzymają się harmonogramu. Są też plany aby po oddaniu budynków B i C pojawiły się sklepy osiedlowe, żłobek, przedszkole... perspektywa może 3-5 lat. Osiedle i miejsce chyba perspektywiczne :)

To wszystko zachęciło nas do zamieszkania w Rzeszowie.
paoss
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 lip 2017, 14:12

Re: [ul. K. Makuszyńskiego] Apartamenty (Hegra Deweloper)

Postautor: monika_2031 » 17 sie 2017, 21:05

Mogę prosić o opinię o deweloperze? Są tu osoby które już mieszkają w inwestycjach zrealizowanych przez tego dewelopera.
monika_2031
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 21 lip 2017, 22:13

Re: [ul. K. Makuszyńskiego] Apartamenty (Hegra Deweloper)

Postautor: paoss » 23 sie 2017, 9:11

No i niestety zaczęły się schody... prawne. Przez zamieszanie z działkami (odłączane z jednej KW i przyłączane do innej) na których powstaje inwestycja, PKO BP odmówił nam kredytowania. Podobno wszystko przez opieszałość Rzeszowskiego sądu i tamtejszego Wydziału Ksiąg Wieczystych. Czekamy na prawomocne wpisy i procedura od początku...
paoss
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 lip 2017, 14:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości