[ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Sabinaaa33 » 23 maja 2019, 11:06

Podpisuje się pod postem wyżej... niepoważna sytuacja, ja również jestem ciekawa czy można wyciągnać konsekwencje wobec developera
Sabinaaa33
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 17 lis 2017, 22:16

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: magda » 23 maja 2019, 20:36

Orientuje się ktoś kiedy będziemy płacić wyrównanie za wodę i czynsz ?
magda
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 85
Na forum od: 07 lis 2017, 9:58

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: magda » 23 maja 2019, 20:38

Sabinaaa33 pisze:Podpisuje się pod postem wyżej... niepoważna sytuacja, ja również jestem ciekawa czy można wyciągnać konsekwencje wobec developera


Jeżeli wcześniej napisałaś pismo do akro i wyznaczyli ci konkretną datę przeniesienia własności.
magda
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 85
Na forum od: 07 lis 2017, 9:58

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: luk_m » 24 maja 2019, 9:18

magda pisze:
Sabinaaa33 pisze:Podpisuje się pod postem wyżej... niepoważna sytuacja, ja również jestem ciekawa czy można wyciągnać konsekwencje wobec developera


Jeżeli wcześniej napisałaś pismo do akro i wyznaczyli ci konkretną datę przeniesienia własności.


Co masz na myśli z tym pismem do akro i wyznaczeniem przez nich daty przeniesienia własności?
luk_m
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 04 mar 2018, 8:20

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Ita61 » 24 maja 2019, 20:49

Witam lokatorów ul. MILEJ 14 e
Drodzy mieszkańcy czy deweloper kontaktuje się z Wami odnośnie tematu przeniesienia własności czy już dawno ten temat brzydko mówiąc "olał" ?Dzwoniłem do Pani Agnieszki około dwóch trzech tyg temu i oswiadczyla mi, że niezwłocznie wysyła mi faktury do zapłaty a zaraz po ich opłaceniu do 31.05.2019 ma nastąpić przeniesienie własności tj. podpisanie aktu notarialnego . Dziś mamy już 24.05 a takich faktur do dziś dnia nie otrzymałem ---- po prostu jakaś masakra (pierwsze klucze , później winda , noszenie płytek na siódme piętro) co jeszcze? Może deweloper pofatygowalby się poinformować swoich kontrahentów?
Ostatnio zmieniony 24 maja 2019, 21:09 przez Ita61, łącznie zmieniany 1 raz
Ita61
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 16 sty 2019, 22:22

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Ita61 » 24 maja 2019, 20:52

Czy deweloper poinformował kto będzie zarządcą wspólnoty mieszkaniowej ? Bo warto byłoby posprzątać klatki schodowe !
Ita61
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 16 sty 2019, 22:22

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: magda » 24 maja 2019, 20:54

My dostaliśmy maila odnosnie uregulowania płatności bodajże wczoraj.

Odnośnie pisma o ewentualnych zwrotach kosztów chodzi o to, że jeżeli deweloper wystawił zaświadczenie komuś jeżeli się ubiegał o termin aktu to jeżeli w ciągu bodajże 120 dni nie nastąpi przeniesienie to wtedy mamy prawo do ubiegania się o zwrot kosztów
magda
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 85
Na forum od: 07 lis 2017, 9:58

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Ita61 » 24 maja 2019, 21:18

Czy już macie ustalony termin ?
Ita61
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 16 sty 2019, 22:22

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: magda » 24 maja 2019, 22:20

Nieoficjalnie. Maila jako tako jeszcze nie dostaliśmy
magda
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 85
Na forum od: 07 lis 2017, 9:58

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: luk_m » 25 maja 2019, 9:25

Ita61 pisze:Witam lokatorów ul. MILEJ 14 e
Drodzy mieszkańcy czy deweloper kontaktuje się z Wami odnośnie tematu przeniesienia własności czy już dawno ten temat brzydko mówiąc "olał" ?Dzwoniłem do Pani Agnieszki około dwóch trzech tyg temu i oswiadczyla mi, że niezwłocznie wysyła mi faktury do zapłaty a zaraz po ich opłaceniu do 31.05.2019 ma nastąpić przeniesienie własności tj. podpisanie aktu notarialnego . Dziś mamy już 24.05 a takich faktur do dziś dnia nie otrzymałem ---- po prostu jakaś masakra (pierwsze klucze , później winda , noszenie płytek na siódme piętro) co jeszcze? Może deweloper pofatygowalby się poinformować swoich kontrahentów?


Dokładnie takie same miałem obiecanki.
Pasowało by teraz nie zapłacić im wszystkiego za zwłokę.
Ja już dużo dodatkowych kosztów z tego powodu poniosłem, m.in. aneks do umowy kredytowej, podwyższone oprocentowanie itd....
luk_m
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 04 mar 2018, 8:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości