[ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: swiety » 30 sie 2019, 15:57

koleta88 pisze:Witam wszystkich mieszkańców bloku nr 6 czy też macie takie pęknięcia na swoich ścianach mieszkaniach u mnie w mieszkaniu co parę dni jest nowe pęknięcie. Czy można coś z tym zrobić w sensie zgłosić to gdzieś czy to jest objęte gwarancją?


Miałem kiedyś takie pęknięcie. 6 lat temu ekipa remontowa je zlikwidowało, niestety po 1-1,5 znowu się pojawiło. 3 lata temu robiłem remont pokoju dla dziecka - dopiero po mocnym wyskrobaniu, zastosowaniu akrylu w to pęknięcie, nałożeniu na to szpachli z włóknami szklanymi i dopiero na to gładzi szpachlowej coś pomogło.
Ale mija 3 lata i już widać mikro pęknięcia - ale dopiero po bardzo bliskim przyglądnięciu się.

pisul pisze:Gips i siatka i problem znika.


Niestety, nie zawsze znika na zawsze.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: MarieS » 05 wrz 2019, 23:51

Czynsze za wrzesień

Czy ktoś już otrzymał pisma i kwotę zapłaty?
Termin niby do 10 dnia miesiąca a w skrzynce pustki :)
MarieS
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 23 lip 2017, 1:45

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Bosch » 11 wrz 2019, 16:47

A co miało się zmienić w czynach ?
Ja płacę na jeden rachunek czynsz i na drugi fundusz remontowy

Ruszyły podpisy na parkingach ale jak na razie wszystkie jako 14e :|
Bosch
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 16 cze 2019, 19:20

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Prokop184 » 13 wrz 2019, 15:24

Miejsca parkingowe z przodu podpisane wraz z nr. mieszkań
Prokop184
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 46
Na forum od: 30 cze 2017, 17:27

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: luk_m » 14 wrz 2019, 13:59

Miejsca są podpisane, ale nie zauważyłem miejsc dodatkowych nie przypisanych do żadnego mieszkania.

Deweloper ma obowiązek zapewnić takie wolne miejsca. Ciekawe jak Akro ma zamiar to rozwiązać?

Może będą jakieś dodatkowe parkingi, ktoś wie może coś na ten temat?
luk_m
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 04 mar 2018, 8:20

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: kola10 » 15 wrz 2019, 15:32

Czy antena satelitarna zbiorcza jest już odpalona tz.czy mozna juz swoj dekoder podłączyć? i czy wentylacja mechaniczna już działa? Pozdrawiam
kola10
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 25 paź 2017, 15:22

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Sebastian4615 » 16 wrz 2019, 7:41

luk_m pisze:Miejsca są podpisane, ale nie zauważyłem miejsc dodatkowych nie przypisanych do żadnego mieszkania.

Deweloper ma obowiązek zapewnić takie wolne miejsca. Ciekawe jak Akro ma zamiar to rozwiązać?

Może będą jakieś dodatkowe parkingi, ktoś wie może coś na ten temat?


Witam.
Dzwoniłem już w tej sprawie do dewelopera, ale ten twierdzi, że liczba miejsc na osiedlu w stosunku do wszystkich mieszkań się zgadza. Możemy korzystać z tych przy ul. Miłej. Część z tych miejsc jest wyznaczona w obrębie drogi pożarowej.
Sebastian4615
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 21 mar 2018, 11:08

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: luk_m » 17 wrz 2019, 7:42

To może tylko według Dewelopera się zgadza.
Jeśli twierdzą że się zgadza, to niech podadzą ile tych wolnych miejsc jest i gdzie dokładnie są zlokalizowane.
Musimy tego tematu przypilnować, bo pod blokiem numer 6 nie ma ani jednego wolnego miejsca i jak się wszyscy wprowadzą to nie będzie gdzie zaparkować.
Może osoby wybrane jako przedstawiciele mieszkańców do Zarządu by się tym zajęły?
luk_m
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 04 mar 2018, 8:20

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Ania83 » 20 wrz 2019, 0:07

Witam, Czy wszystkie miejsca rozpisali wd mieszkan i wjaki sposob ,schemat rozpisali?
Ania83
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 42
Na forum od: 17 lis 2017, 18:50

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: MarieS » 21 wrz 2019, 8:54

Mamy przelewać kwotę bez rachunku i faktury? To dość osobliwe. To tak a propos czynszu znów. Zawsze musi być pokwitowanie jakiejś należności. Szczególnie jeśli kwotę czynszu wysyła się do księgowości...

I jeszcze mam pytanie odnośnie kaloryferów. Mimo regulacji wewnętrznej stacji mieszkaniowej grzejniki są zimne, czy ktoś pomoże i powie jak rozwiązać ten problem :)?

Co do miejsc zgadzam się.Jest ich nieprzepisowa ilość. Przy sprzedaży było mówione, że 10% miejsc jest dla gości. Gdzie są te miejsca? Trochę to dziwne, że kilku mieszkańców ma miejsce zarówno na parkingu podziemnym, jak i ponumerowane na zewnątrz...
MarieS
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 23 lip 2017, 1:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości