[ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: luk_m » 26 lis 2019, 21:50

Kiedy będzie następne spotkanie wspólnoty mieszkaniowej?
luk_m
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 04 mar 2018, 8:20

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Ita61 » 06 gru 2019, 15:39

Zebranie było dziś dla przewodniczących z tego co słyszałem... Mają być kamery...i dwie latarnie na wjedzie... Mają coś dołożyć do placu zabaw żeby było większe ale nie wiadomo Boisko ponoć ma nie być ogrodzone bo w projekcie nie ma o tym mowy co jest kpina bo widać na zdjęciach że jest płot... Firma sprzątająca dostała upomnienia i kary maja się wziąść za to... Zagospodarowania zieleni nie będzie parkingów dodatkowych też nie smietnikow też nie zabiora... Także kiepsko... Myślę że trzeba się zastanowić nad zmianą zarządcy i deweloper ma gdzieś dobro mieszkańców niczym się nie interesuje....
Ita61
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 16 sty 2019, 22:22

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: magda » 06 gru 2019, 20:46

No to kiepsko .... Mnie zapewniano przez telefon, że śmietniki zostaną usunięte i zostaną tylko dwa. Kiedyś dzwoniłem odnośnie włączenia grzejnika na klatce przy windzie bo jakby nie było na klatce jest zimno i za pewne sąsiedzi na parterze/1 piętrze ciepło to nie mają. Powiedziano mi, że mogą włączyć ale będą poniesione koszty. Powiedziałem skoro tak, to nie będę sam decydował i lepiej niech sie wypowiedzą mieszkańcy z parteru czy jest im to potrzebne. I cyk na drugi dzień grzejnik uruchomiony. Także samowolka
magda
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 85
Na forum od: 07 lis 2017, 9:58

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: lynx » 09 gru 2019, 18:25

Witam mieszkańców bloku nr.6,
W skrzynce z mediami znajduje się przewód opisany "SAT"
Nie orientuje się czy znajduje się antena satelitarna na dachu?
Ktoś ma cyfrowy Polsat?
Pozdrawiam
lynx
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 09 gru 2019, 18:19

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: sexus89 » 09 gru 2019, 21:53

Na dachu jest antena, można normalnie podpiąć tv pod kabel i naziemna działa bez problemu.
sexus89
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 27
Na forum od: 09 maja 2018, 13:54

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Ole » 10 gru 2019, 9:58

Lepiej podłączyć to przez splitter sygnału TV/SAT lub założyć gniazdka które to zrobią - podział częstotliwości Radio/TV/SAT
coś w tym stylu: https://e-ospele.pl/gniazdo-antenowe-rt ... kcent.html
Są też przelotowe do podłączenia kolejnych tv/sat gdy chcemy więcej odbiorników ale trzeba by wiedzieć jaki multiswitch jest zainstalowany na bloku.
Odbiornik SAT musi też obsługiwać DiseqC ale raczej wszystkie to mają.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2142
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Beep » 10 gru 2019, 16:07

Straszny beton, brak zagospodarowania - prognozują dalszą rozbudowę osiedla? Czy wspólnoty poruszały temat zrobienia coś z terenem zielonym by osiedle jakoś wyglądało a nie dziadek raz na rok przejechał kosiarką rotacyjną i jest super bo leżą pokosy.

Ciekawy jestem jaka determinacja ludzi kieruje kupując mieszkanie w nowo budowanych blokach na osiedlu gdzie na wizualizacji chłopczyk gra w piłkę w rzeczywistości u sąsiada za tujami :D.

Jest może jakieś ogólne forum/grupa na fb osiedla? Czy tylko tutaj nieliczni zabierają głos?
Beep
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 16 wrz 2019, 20:33

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: sexus89 » 10 gru 2019, 17:58

Ole pisze:Lepiej podłączyć to przez splitter sygnału TV/SAT lub założyć gniazdka które to zrobią - podział częstotliwości Radio/TV/SAT
coś w tym stylu: https://e-ospele.pl/gniazdo-antenowe-rt ... kcent.html
Są też przelotowe do podłączenia kolejnych tv/sat gdy chcemy więcej odbiorników ale trzeba by wiedzieć jaki multiswitch jest zainstalowany na bloku.
Odbiornik SAT musi też obsługiwać DiseqC ale raczej wszystkie to mają.


takie spliterry mamy już zamontowane - chodziło mi właśnie o podłączenie tv do niego

a spięcie kabla w skrzynce ze sobą, wtedy wszystko zadziała.
sexus89
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 27
Na forum od: 09 maja 2018, 13:54

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: lynx » 10 gru 2019, 22:00

W skrzynce podpiołem na krótko kabel do dekodera
I niema sygnału dlatego zadałem pytanie z ciekawości
lynx
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 09 gru 2019, 18:19

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Profesor » 11 gru 2019, 22:48

Ita61 pisze:Zebranie było dziś dla przewodniczących z tego co słyszałem...

Kilka osób pytało na forum o termin zebrania ponieważ chciało w nim uczestniczyć. Dlaczego więc osoby znające termin nie poinformowały o nim na forum?


Ita61 pisze:Mają być kamery..


Jakie to mają być kamery ? W jaki sposób ma zostać wybrany producent i dostawca sprzęty? W którym miejscu mają zostać zamontowane ?

Ita61 pisze: Mają coś dołożyć do placu zabaw żeby było większe ale nie wiadomo


"coś" ?! Zarządca tego osiedla to zarządcą jest chyba tylko z nazwy, ponieważ panuje przez jego działanie ( a w zasadzie to brak działania) chaos i bałagan...

Ita61 pisze: Boisko ponoć ma nie być ogrodzone bo w projekcie nie ma o tym mowy co jest kpina bo widać na zdjęciach że jest płot...


Jeżeli w projekcie osiedla nie ma zaznaczonego ogrodzenia to może być ciężko wymagać tego od AkroDom, lecz skoro jest on na zdjęciach to... gdyby deweloper miał świadomość tego, iż w przypadku nie postawienia płotu na własny koszt może spodziewać się kilkudziesięciu negatywnych opinii w google, facebook itd. to może to by go przekonało ;)


Ita61 pisze: Firma sprzątająca dostała upomnienia i kary maja się wziąść za to...


Jakie kary ? Jeśli finansowego to w takim razie od kolejnych rachunków zostanie odjęty koszt firmy sprzątającej ?

Ita61 pisze: Zagospodarowania zieleni nie będzie


Podali jaki jest tego powód? Czyli osiedle dalej ma wyglądać jak plac budowy ?

Ita61 pisze: parkingów dodatkowych też nie smietnikow też nie zabiora...


Koniecznie należy zebrać się i porozmawiać wszyscy wspólnie z deweloperem.

Ita61 pisze: Myślę że trzeba się zastanowić nad zmianą zarządcy


Uważam, że należy ustalić jak najszybciej po Nowym Roku spotkanie wspólnoty i zakończyć tą bezsensowną współpracę z tym pseudo-zarządcą

Ita61 pisze: deweloper ma gdzieś dobro mieszkańców niczym się nie interesuje....


Tak jak wspominałem wyżej, jeśli deweloper będzie świadom, że około 80 osób wystawi mu fatalną opinię to może wtedy się przestraszy i poprawi swoje błędy.

Rozumiem również, iż skoro było zebranie z zarządcą to jest sporządzony z niego protokół, gdzie wszystko jest szczegółowo wyjaśnione.

NA SAM KONIEC JESZCZE JEDNO PYTANIE.

CO SIĘ DZIEJE ZE WSPÓLNYM POMIESZCZENIEM NA POZIOMIE -2 ??
Profesor
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 11 gru 2019, 22:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości