[ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: magda » 11 gru 2019, 23:03

Zapraszam do dyskusji do zamkniętej grupy bloku 14E na facebooku. Link podeślę na PW
magda
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 85
Na forum od: 07 lis 2017, 9:58

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Beep » 12 gru 2019, 12:55

magda pisze:Zapraszam do dyskusji do zamkniętej grupy bloku 14E na facebooku. Link podeślę na PW


Może wspólna grupa na fb gdzie można by było poruszać tematy części wspólnych, zebrań itd. Dużo ludzi tutaj nie zagląda a sądzę że dużo ma konto na fb i może tam by się coś udzielała.

Gdy jedna wspólnota coś sobie ustali niekoniecznie będzie to pasować innej itd itp dlatego warto wspólnie podejmować decyzje a ułatwi to nam oraz zarządcy szybciej podjąć kroki w działaniu.

informacja o zebraniu chyba była wysłana późno i niewiele osób się chyba tam stawiło.

Co do zarządcy jest chaos i bezradność.

Plac zabaw - lepsze budowali na starych osiedlach w latach 80'tych. Tutaj mamy przykład niczym z Wrocławia, 7 bloków i około 200 mieszkań a plac zabaw dla max 8 dzieci gdzie większość siedzi w piaskownicy i obrotowym kole.

Plac budowy - mam nadzieję że się zakończy ten bałagan po wybudowania małych bloczków. Ładnego zielonego trawnika nie będzie czyli jak wspólnoty tego nie uzgodnią to deweloper tego sam nie zrobi - brak w umowie. Może ktoś ma informacje w sprawie placu przy wjeździe na osiedle oraz działek sąsiadujących z osiedlem czy coś tam nie planują i dalej będzie burdel?

Usterki - deweloper pomimo zgłaszanych awarii ich nie usuwa, ponaglenia do zarządcy nic nie dają bo każe się sam bezpośrednio kontaktować z deweloperem a ten tłumaczy że nie ma teraz ludzi i odezwie się w innym terminie i tak w kółko.
Beep
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 16 wrz 2019, 20:33

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: magda » 12 gru 2019, 13:05

Dlatego napisałem że powstała grupa zamkniętą na Facebooku tylko i wyłącznie dla bloku nr 14E. Zostały wysłane maile z linkiem do grupy. Ewentualnie niech ktoś napisze na pw to podam link
magda
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 85
Na forum od: 07 lis 2017, 9:58

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: Ita61 » 12 gru 2019, 13:36

Może trzeba wystosowac pismo z podpisami mieszkańców i wysłać do developera
Ita61
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 16 sty 2019, 22:22

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: luk_m » 12 gru 2019, 22:18

Dzisiaj przyszły od MZBM dwa e-maile.

Ja myślę, że w takich tematach powinno odbyć się spotkanie wspólnoty aby podjąć jakąś decyzję.

Podejmowanie decyzji większością głosów.
luk_m
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 78
Na forum od: 04 mar 2018, 8:20

Re: [ul. Miła] Srebrne Klony (Akrodom)

Postautor: szaman » 22 kwie 2020, 10:44

dzień dobry
Nie wiem czy znajdę tutaj jeszcze kogoś aktywnego, kto mieszka na tej inwestycji. Ale mam pytanie o użytkowanie logotermy.
Czy jest to rozwiązanie w miarę oszczędne? Jak to wygląda w zimie - jakie są mniej więcej koszty. I ogólnie - jakie plusy a jakie minusy takiego rozwiązania. Pytam bo kupuję mieszkanie w nowej inwestycji AKRODOMU i jestem bardzo tego ciekawy.
Z góry dzięki za wszelkie odopwiedzi...
szaman
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 03 sty 2016, 17:53

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości