[ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2,3 (DROM)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2

Postautor: OloB » 31 sty 2016, 20:33

Po zakończeniu tej i pozostałych inwestycji w okolicy (Strażacka, Grabskiego) dojazd w stronę centrum w godzinach szczytu będzie wymagał szczytu cierpliwości.
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2

Postautor: klamar1214 » 31 sty 2016, 21:46

z tego co słyszałem od tych robotników to jadą z tymi blokami do starej jedynki ale ja osobiście nie wiem gdzie to jest
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2

Postautor: riko » 31 sty 2016, 22:13

No to ładnie to może by tak zrobili najpierw ul.Kwiatkowskiego od ul.Cichej do ul.Jana Pawła 2 lub od ul.Grabskiego do ul.Jana Pawła 2.Bo jak tak dalej pójdzie to korki na ul.Kwiatkowskiego będą gigantyczne tym bardziej że już są duże korki.A kolego klamar1214 wiesz gdzie jest sklep żabka przy ul.Grabskiego to mają dojść z 3 i 4 etapem do ul.Grabskiego.
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5379
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2

Postautor: pisul » 01 lut 2016, 1:35

Przecież po to właśnie planują nowy most żeby korków nie było na Kwiatkowskiego.

Obrazek

Obrazek

viewtopic.php?f=24&t=159&start=20
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8603
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2

Postautor: klamar1214 » 01 lut 2016, 8:43

nie wiem gdzie była ta jedynka a czy teraz tam jest żabka?musiał by to ktoś z tamtego terenu powiedzieć.Ale na moje googlowe oko to mogło by tak to
iść.Chociaż przy żwirowni tak troszkę wąsko na bloczyska ale niech tam będzie cyt,klasyka:robota się musi robić panowie!
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2

Postautor: k32pb » 01 lut 2016, 9:30

nowy most jako przedłużenie Grabskiego???
nie ma opcji - za wąsko :D

Wśród mieszkańców mówi się o kładce rowerowej na tej wysokości (tak jak pisul to narysował)
k32pb
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 28 sty 2016, 16:08

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2

Postautor: Archis » 01 lut 2016, 11:11

W planach jest nowy most, nawet przewidziano go w budżecie na ten i przyszły rok w ramach obwodnicy południowej. Ma on być trochę dalej na południe od tych powstających bloków i łączyć się z ul. 9 Dywizji Piechoty. Aczkolwiek czy im to tak szybko pójdzie to ciężko stwierdzić. To faktycznie ma być most pieszo - kołowy, a ta kładka pokazana przez kolegę Pisula ma być w formie podobnej do kładki wiszącej w Przemyślu. Nie zmieni to faktu, że jak najbardziej warto.
Awatar użytkownika
Archis
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 21 gru 2015, 11:10

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2

Postautor: Nikoś » 01 lut 2016, 13:39

To jest własnie planownie w mieście wpierw buduję się bloki gdzie się da, o ile Grabskiego to jakoś uporządkowane i większy kompleks oki niech stoi. Ale te nowe bloki to pomyłka zamiast teren zostawić pod poszerzenie Kwiatkowskiego na całej długości to się bloki stawia, dodatkowo to miejsce można było wykorzystać w celach szeroko rozumianej rekreacji

Co do korków dopóki miasto będzie unikało tematu mostu na zalewie i całej trasy południowej to będą się pojawiać "środki" doraźne jak kładka czy inne pontony. Most już można było wybudować ale nie lepiej inwestować w niepotrzebną póki co trasę północną zamiast południową

No cóż zobaczymy jak się sytuacja dalej rozwinie
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2334
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2

Postautor: OloB » 01 lut 2016, 14:24

Nikoś, z tego co widzę poszerzenie Kwiatkowskiego w tym miejscu nic nie zmieni. Trzeba by wykonać poszerzenie na całej długości, ale chyba najważniejsze to lepsza przepustowość skrzyżowania z Al. Powstańców W-wy.

Swoją drogą, to ciekaw jestem sposobu układania priorytetów przy inwestycjach. Dlaczego najpierw inwestycje idą na północ? Zapewne jest jakiś powód.
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Bloki wielorodzinne Etap 1,2

Postautor: klamar1214 » 01 lut 2016, 19:32

A mnie martwi ten południowy most.Po pierwsze ma być b.długi,wiadomo DROGI!no i czy ekolodzy na to pozwolą?Tadeusz chciał oczyszczać zalew i co?i nic jakieś tam glizdy czy robale.A taki most plus infrastruktura drogowa...martwi mnie to czy w ogóle go zobaczymy .A jak pokończy to co już rozgrzebał to skończą się dopłaty z Łunii
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 131 gości