[ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Postautor: miro. » 28 kwie 2021, 14:24

Haha, potwierdzam, to była moja gimnastyka w photoshopie :D Chciałem ukazać, co amator możne zrobić z tego co już jest (kaseton itp). Oczywiście manekiny prawdziwe i za szybą ;)

Twoja wizka @pixeolo to już wyższa szkoła jazdy, bardzo mi się podoba. Oświetlenie robi robotę. Może jedynie wyśrodkowałbym napis GARNITURY, bo ucieka w lewo :D

Poniżej przykład jak w realu może się prezentować podświetlona ekspozycja z garniturami bez wyklejanek itp.:

Obrazek
miro.
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 02 kwie 2021, 12:17

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Postautor: Steeler » 28 kwie 2021, 14:28

W takich momentach ubolewam, że forum nie ma opcji lajkowania jak choćby Skyscrapercity.

Świetna koncepcja, pixeolo. Przykład miro. też bardzo fajny. Ale musi jeszcze sporo wody w Wisłoku upłynąć, nim coś takiego stanie się normą...
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 460
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Postautor: flyRZE » 28 kwie 2021, 15:11

Jesteśmy 10 lat za wszelkimi trendami w kształtowaniu przestrzeni, w której żyjemy. W lokalnych biznesach panuje przekonanie, że towar jak w PRL trzeba chować. ... ja sam nawet nie wchodzę do takich sklepów, jeżeli właściciel się zakleja i nie chwali się towarem to jego strata.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1331
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Postautor: pixeolo » 28 kwie 2021, 15:33

My nie jesteśmy za trendami, my jesteśmy poza skalą zupełnie :)
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 408
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Postautor: Pieczarkowy » 28 kwie 2021, 15:38

pixeolo szacunek za wizualizacje. tak to powinno wyglądać, ale w naszym kraju niestety musi rządzić kicz.
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 958
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Postautor: pixeolo » 28 kwie 2021, 15:41

Dzięki ale pamiętajcie to był kwadrans roboty, chodziło mi tylko o ilustrację idei, że nie wyklejka dźwignią handlu.
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 408
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Postautor: Steeler » 28 kwie 2021, 18:36

Jak widać inwestorom brakuje albo polotu, albo otwartości nawet na taki kwadrans roboty.
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 460
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Postautor: rafik » 28 kwie 2021, 21:49

Dziś już widziałem że otwarta jest kawiarnia/restauracja obok garniturów. Klienci spożywali posiłek na brzegu betonowego morza :D

flyRZE pisze:Jesteśmy 10 lat za wszelkimi trendami w kształtowaniu przestrzeni, w której żyjemy. W lokalnych biznesach panuje przekonanie, że towar jak w PRL trzeba chować. ... ja sam nawet nie wchodzę do takich sklepów, jeżeli właściciel się zakleja i nie chwali się towarem to jego strata.

100 % zgoda, przechodząc obok takiego sklepu mimo że na szybach są powyklejane nazwy marek i osoby w garniturach ja osobiście mam odpychające uczucie. Nie widać co jest w środku, żadnej ekspozycji, manekinów. Takie wyklejanie kojarzy mi się z sklepami z dopalaczami albo salonami gier które miały swoje 5 minut kilka lat temu, tam też szyby były szczelnie wyklejone tylko zupełnie w innym celu...
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1065
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Postautor: arczyk » 29 kwie 2021, 8:32

Te reklamy też mogli by równo zrobić, a nie każda będzie miała inną wielkość.
Obrazek
Hestia widzę, że coś już klei po szybach. Mam nadzieje, że nie obklei ich tak "pięknie" jak zrobiło to ING w nowej siedzibie przy Rejtana.
Obrazek
arczyk
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 59
Na forum od: 01 sty 2019, 23:45

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Developme

Postautor: miro. » 29 kwie 2021, 11:04

Te reklamy też mogli by równo zrobić, a nie każda będzie miała inną wielkość.

To wygląda jakby projektanci szyldów, w ogóle nie widzieli wcześniej miejsca do którego się mają 'wpasować'. AMSO nie wyrównany do linii okien, szyld Hestii mniejszy niż konstrukcja pod niego przeznaczona... Nie rozumiem tego. Wyklejek żabki od podłogi po sufit też nie 'kumam'...

Hestia widzę, że coś już klei po szybach. Mam nadzieje, że nie obklei ich tak "pięknie" jak zrobiło to ING w nowej siedzibie przy Rejtana.

Też mnie uderzylo w oczy ING na Rejtana. Uchwała krajobrazowa potrzebna 'na wczoraj' :roll:
miro.
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 02 kwie 2021, 12:17

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości