[ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbex)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: Patryk M » 04 gru 2022, 21:58

Więc po co to stwierdzać i robić z tego jakby "nowinkę" skoro to fakty?
Nie tylko oni takie budują i nie tylko w Rz. Norma i tyle, taki mamy klimat ;)
Patryk M
Maniak
Maniak
 
Posty: 2503
Na forum od: 27 kwie 2021, 20:02

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: arek898 » 04 gru 2022, 22:09

Patryk M pisze:Daję foty ale tylko jako info o pracach na budowie. Nie oceniając przy tym samej elewacji czy też ostatnio staram się już nie oceniać bryły budynku, bo co miałem napisać w tym temacie, to już napisałem i to wiele razy :roll:


A po co takie posty pisać, że już nie chcesz pisać postów o elewacji... Ktoś pytał? No właśnie, to jest forum i każdy ma prawo się wypowiedzieć. Nie oceniam Twoich postów, które jak powyższy nie maja sensu, jak również nikt nie pytał o opinie wówczas. Tutaj była odpowiedź, na stwierdzenie kolegi, że to wyglada jak akademik - moja odpowiedz: tak, bo mieszkania mają taki metraż. I tyle w temacie.
arek898
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 307
Na forum od: 03 lut 2022, 17:00

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: Patryk M » 04 gru 2022, 22:51

peter pisze:Ekewacja na klatce schodowej to lini z szkłem nie trzyma trochę śmiesznie to wyglada :lol:

Daję foty ale tylko jako info o pracach na budowie. Nie oceniając przy tym samej elewacji czy też ostatnio staram się już nie oceniać bryły budynku, bo co miałem napisać w tym temacie, to już napisałem i to wiele razy :roll:

Dałem to po tym poście kolegi, który dał go pod moimi fotami z tej klatki schodowej.
Moja wypowiedź więc dotyczyła wpisu pod moim postem a jeśli tak, to mam prawo zareagować;
a wypowiedź moja była w sensie neutralności, co do jego opinii. Nie wiem co w tym widzisz dziwnego? :)

Ale racja Arku, każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii na Forum i ja I Ty! Pozdrawiam!
Patryk M
Maniak
Maniak
 
Posty: 2503
Na forum od: 27 kwie 2021, 20:02

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: Rze-NM » 05 gru 2022, 16:05

Obrazek
:|
Awatar użytkownika
Rze-NM
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 319
Na forum od: 25 mar 2015, 18:08
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: gustawtrzmiel » 05 gru 2022, 16:47

Mnie się wydaje, że chyba za bardzo przeżywamy, to zwykły blok na zwykłym osiedlu, Rzeszów to nie Warszawa, aspiracje wielkie, a możliwości marne, za małe miasto, jak ktoś pisał kalkulator wygrał.
gustawtrzmiel
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 342
Na forum od: 16 paź 2014, 16:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: pixeolo » 05 gru 2022, 23:25

Elewacja to najmniejszy problem tego budynku. Remont elewacji można zawsze (w przyszłości zmienić). Ustawienia w poprzek wszystkiego ani bryły nie da się naprawić.
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 409
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: Danny_LFC » 07 gru 2022, 19:55

A ja myślę, że to będzie hit:) Zarówno sprzedażowy jak i później pod kątem wynajmu. Centrum miasta, malkontenci pomarudzą jaki on brzydki i bee (nie polemizuje) ale pragmatyzm wygra. Zakładam, że chętnych na mieszkania w centrum - nie zabraknie.
Danny_LFC
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 14 wrz 2021, 9:32

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: RzeszowskiAgent » 08 gru 2022, 10:57

Sprzedażowy to już HIT nie będzie, 163 mieszkania zostały do sprzedania na 369... Budynek już stoi praktycznie z całą elewacją.
RzeszowskiAgent
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 54
Na forum od: 24 sty 2019, 14:21

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: Danny_LFC » 08 gru 2022, 22:50

:) To proponuję wykonać telefon i zakupić:) Są różne zabiegi marketingowe ale najlepiej zweryfikować organoleptycznie:)
Danny_LFC
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 14 wrz 2021, 9:32

Re: [ul. Podwisłocze/Kopisto] Apartamenty Zamkowe II (Hartbe

Postautor: pisul » 09 gru 2022, 0:15

RzeszowskiAgent pisze:Sprzedażowy to już HIT nie będzie, 163 mieszkania zostały do sprzedania na 369... Budynek już stoi praktycznie z całą elewacją.


Niekoniecznie. Ostatnią aktualizację zdjęć w Galerii mają z 03.11 2021 roku!
Więc kto wie czy i nie podobnie jest z aktualnością statystyk sprzedaży na stronie firmowej? Ale spokojnie. W tej lokalizacji sprzeda się wszystko. Są skazani na sukces. Obok przecież radni i prezydent zadecydowali o powstaniu sporego Parku Centralnego. Która inna inwestycja ma taką wartość dodaną?



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8601
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości