[ul. Bałtycka] Osiedle Przyszłość - 8 bloków (SM Energetyk)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Bałtycka] Osiedle Przyszłość - 8 bloków (SM Energet

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: A.Czarna666 » 14 gru 2021, 9:15

Odradzam jakiekolwiek kontakty z tą spółdzielnią. Opłaty podnoszą regularnie jak w zegarku po kilka razy w roku (np. teraz fundusz remontowy +100%), a doprosić się od nich czegoś, łącznie z naprawą ewidentnej awarii zgłoszonej rok(!) temu - palcem nie kiwną i traktują przy tym ludzi jak idiotów. Typowa spółdzielnia - prezes i panie w sekretariacie, którzy dbają wyłącznie o własny interes.
A.Czarna666
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 111
Na forum od: 29 paź 2019, 9:31

Re: [ul. Bałtycka] Osiedle Przyszłość - 8 bloków (SM Energet

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tamara » 19 gru 2021, 15:17

No to wdepłam w przysłowiowe gó,,,,, kupiłam mieszkanie a teraz się zastanawiam i jestem skłonna go sprzedać bo opinie na temat tej spółdzielni słyszę negatywne, może ktoś cos więcej napisac
tamara
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 20 paź 2021, 16:52

Re: [ul. Bałtycka] Osiedle Przyszłość - 8 bloków (SM Energet

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartes_7 » 20 gru 2021, 0:01

A.Czarna666 też mam mieszkanie w tej spółdzielni. Zgłoszone usterki w ramach gwarancji naprawili bez żadnych problemów. To, że drożeje czynsz to bardziej dziwne byłoby jakby nie podrożał w czasach galopującej inflacji. Wskaż mi jakikolwiek produkt, usługę która nie podrożała. Niestety wszystko podrożało w tym roku, wszystko.
bartes_7
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 188
Na forum od: 07 lut 2016, 16:45

Re: [ul. Bałtycka] Osiedle Przyszłość - 8 bloków (SM Energet

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: A.Czarna666 » 20 gru 2021, 9:43

Moje mieszkanie w spółdzielni nie jest mieszkaniem nowym i nie mam na myśli napraw w okresie gwarancji. I oczywiście zgadzam się z tym, że wszystko drożeje, ale w tej spółdzielni 'galopująca inflacja' jest już od lat, bo czynsze rosną bardzo regularnie. Za mieszkanie 60m2 na jedną osobę wychodzi już blisko 800 zł. Teraz budują sobie nową siedzibę - za pieniądze mieszkańców oczywiście. Rozumiem, że możesz mieć inne doświadczenia z kontaktów z nimi, ale moje (i z tego, co wiem, sąsiadów również) niestety są złe.
A.Czarna666
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 111
Na forum od: 29 paź 2019, 9:31

Re: [ul. Bałtycka] Osiedle Przyszłość - 8 bloków (SM Energet

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sylwia88 » 20 gru 2021, 11:20

Też kupiłam mieszkanie w tej spółdzielni i czekam na odbiór, który wstępnie zaplanowano na styczeń ;) co do samego czynszu, to na ten moment mieszkam w innej spółdzielni i za 44 metry płacę 530 zł. Mam pytanie z innej beczki. Czy ktoś pytał w spółdzielni, czy będzie możliwość wejścia na mieszkanie wcześniej ? Przed odbiorem ?

Edit: nie ma takiej możliwości. Potwierdzone info.
Sylwia88
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 05 sie 2021, 10:11

Re: [ul. Bałtycka] Osiedle Przyszłość - 8 bloków (SM Energet

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 21 gru 2021, 8:59

Skąd takie ceny u was za czynsz? Ogrzewanie macie miejskie? To jakiś rozbój, 800zł za 1 osobe kosmos.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1367
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Bałtycka] Osiedle Przyszłość - 8 bloków (SM Energet

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: A.Czarna666 » 21 gru 2021, 9:15

Tak, ogrzewanie i woda ciepła z sieci miejskiej.
A.Czarna666
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 111
Na forum od: 29 paź 2019, 9:31

Re: [ul. Bałtycka] Osiedle Przyszłość - 8 bloków (SM Energet

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Łukasz Ziemiański » 22 gru 2021, 12:52

Przy starszych blokach takie czynsze to norma. Poza tym nieco inne stawki są jak spółdzielnia buduje i zarządza ;)
Pomogę znaleźć Ci najlepsze oferty z całego rynku pierwotnego i to za darmo. Napisz lub zadzwoń :)
Awatar użytkownika
Łukasz Ziemiański
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 26 lis 2018, 12:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Bałtycka] Osiedle Przyszłość - 8 bloków (SM Energet

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sylwia88 » 27 gru 2021, 11:49

Czy ktoś otrzymał informację odnośnie odbioru mieszkania? Przed świętami dzwoniłam do spółdzielni i poinformowano mnie, że "na dniach" pisma zostaną wysłane ;)
Sylwia88
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 05 sie 2021, 10:11

Re: [ul. Bałtycka] Osiedle Przyszłość - 8 bloków (SM Energet

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krzysztoff » 27 gru 2021, 19:22

Też rozmawiałem ze spółdzielnią przed Świętami i odbiory podobna mają zacząć się 19 Stycznia po 10 mieszkań dziennie, oczywiście od numeru 1. Pisma muszą przyjść najpóźniej 14 dni przed odbiorem więc niedługo powinny się pojawić. O ile coś się nie zmieni.
Krzysztoff
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 07 wrz 2021, 13:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości