[ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lentek91 » 08 wrz 2019, 22:44

Byłem dzisiaj i cyknąłem kolejne fotki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wygląda na to, że mówili prawdę i przyśpieszyli, bo piętro wymurowane :D Na pierwszym budynku wylany strop, więc pewnie ruszą za chwilę z murowaniem pierwszego.
lentek91
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 192
Na forum od: 26 sty 2016, 10:52

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Akacja85 » 13 wrz 2019, 13:46

Byłam wczoraj sprawdzic jak idą prace i coś ruszyło, zobaczymy jak będzie dalej.
Pozytywnie jestem zaskoczona budynkiem A, dokładnie strona od przedszkola - jest duża odległość bloku od budynku szkoły, dodatkowo przed samym blokiem jest wolna przestrzeń - sądziłam, ze cały blok A z obu stron ma blisko bloki szare i dewelopresu, z ciekawości weszłam na stronę dewelopera i okazuje się, ze te mieszkania są wolne. Może to kwestia większego metrażu ale jak na położenie bloków - ta ich cześć jest bardzo atrakcyjna, dodatkowo fajny układ i balkony duże. Sadze, ze szybko się sprzeda jak już blok będzie stał - inaczej wyglada to na żywo a inaczej na wizualizacji, nie każde mieszkanie jest wciśnięte między bloki i balkony duzo większe niż u sąsiadów w nowych inwestycjach.
Akacja85
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 29
Na forum od: 21 lip 2018, 14:00

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lentek91 » 15 wrz 2019, 23:40

No odległość jest spora, ale podejrzewam, że przyczyną tego jest miejsce na plac zabaw przy przedszkolu i wygląda, że będzie on od strony budynku. Stąd pewnie też mniejsze zainteresowanie tymi mieszkaniami (brama garażowa + plac przedszkola). Ogólnie faktycznie trochę ruszyli do przodu, bo byłem dzisiaj i zobaczyłem, że przygotowują się do zalania stropu nad 1 piętrem, a na parterze postawili już ścianki działowe (ten drugi budynek) a w pierwszym pewnie będą zaczynać murowanie 1 piętra.

Fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lentek91
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 192
Na forum od: 26 sty 2016, 10:52

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miro » 16 wrz 2019, 9:49

Wszystko pięknie się buduje, tylko którędy wszyscy będą jeździć bo w kierunku miasta to jest porażka miała być Urocza poszerzana i nic jedna wielka mijanka pomiędzy ludźmi , rowerami , dziećmi może ktoś wie co z inwestycjami drogowymi w okolicy? bo aut przybywa i robi się niebezpiecznie a niektórzy tam jadą po 60-80 km/h do tragedii blisko.
Miro
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 27 kwie 2016, 14:25

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lentek91 » 24 wrz 2019, 0:00

No z drogami to będą musieli coś tam zrobić, bo inaczej będzie tylko gorzej, ale może coś wymyślą :D

Byłem dzisiaj i cyknąłem kolejne fotki :) Na drugim bloku wylali strop nad 1 piętrem, a w tym pierwszym przygotowują się do wylewania stropu, ale to pewnie gdzieś w tym tygodniu wyleją, albo początkiem przyszłego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lentek91
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 192
Na forum od: 26 sty 2016, 10:52

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 24 wrz 2019, 9:58

Tempo na chwilę przyspieszyło i wróciło do wolnej normy. 10 dni roboczych trwało przygotowanie zbrojenia dla stropu na jednym budynku. Na innych budowach tyle trwa postawienie całego piętra. Trochę słabo.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lentek91 » 01 paź 2019, 21:36

No faktycznie wygląda jakby zwolniło, ale byłem dzisiaj zobaczyć postępy, to na pierwszym budynku kończą przygotowywać się do zalania stropu (tyle co z dołu miałem możliwość zobaczyć), a na drugim zaczęli murować ściany 2 piętra + wymurowane są wszystkie ścianki działowe na parterze (od zeszłego tygodnia w sumie już były :D)

Zdjęcia:
Budynek B:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak wygląda w środku:
Obrazek

Widać wymurowane ściany działowe
lentek91
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 192
Na forum od: 26 sty 2016, 10:52

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lentek91 » 01 paź 2019, 21:40

Budynek A:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ogólnie z tego co się dowiedziałem ostatnio, to za około 2-3 tygodnie mają już zaczynać montować okna i drzwi balkonowe, przynajmniej tak mi przekazali, a za chwilę wchodzą z instalacją elektryczną :)
lentek91
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 192
Na forum od: 26 sty 2016, 10:52

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 03 paź 2019, 9:55

Nie wiem jak deweloper to liczy, ale patrząc codziennie na postępy prac z balkonu, niemal ich nie widać. Zdjęcia z początku lipca pokazują, że na drugim budynku trwają przygotowania do zalania stropu nad garażem, dziś jest 3 październik i mamy pierwszy kawałek ścianki na 2gim piętrze w drugim budynku. 3 miesiące trwało wybudowanie 2 kondygnacji w jednym budynku. Zostało jeszcze dwie kondygnacje do dachu i pogoda coraz gorsza... Nie wiem czy się wyrobią do nowego roku z wiechą.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Zaciszna] Budynek wielorodzinny (Szerbud)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lentek91 » 06 paź 2019, 22:34

No zgodzę się, że prace znowu trochę zwolniły i też zastanawiam się dlaczego, miało niby wszystko powstać w dosyć szybkim tempie, a tu od parteru spowolnienie. Zdjęcia z dzisiaj:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z tego co zdążyłem wypatrzeć, to prawie skończyli murować drugie piętro na tym drugim bloku. Zostały im dwie ścianki + kilka pustaków na pozostałych. Na pierwszym bloku wymurowali prawie wszystkie ścianki działowe na parterze, zostało im tylko dokończyć w jednym mieszkanku. Stropu na pierwszym piętrem chyba jeszcze nie zdążyli zalać, przynajmniej tak to wyglądało z dołu.

elCzaporro, mógłbyś wrzucić zdjęcia z góry? Bo też da jakiś podgląd :)
lentek91
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 192
Na forum od: 26 sty 2016, 10:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości