[ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 18 lis 2021, 17:52

Tomczasty pisze:Obrazek

:arrow: Odfrunął jeden żuraw :!:

Obrazek

Rzeczywiście elewacja nie powala, ale faktem jest, że nie podoba się ona tym, którzy nie kupili tam mieszania - więc problemu nie ma :D



To nie wszystko, kolejna ściana również już bez rusztowań, ta od sklepu Agata Meble ;)
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8571
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jaskobrot » 18 lis 2021, 20:38

Oglądałeś wykaz nabywcow?! Mysle, ze ukrainiec czy polak czy ktokolwiek inny ma wybor. Nie chce nie kupuje. Nie lubię miasta - przenoszę się do innego. Z gustami nie ma sensu zbytnio dyskutować.
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1520
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 19 lis 2021, 0:55

Oglądałeś wykaz nabywcow?!


Dlaczego miałbym to robić? Ufam deweloperowi że wpisał się z inwestycją w rynek (o czym świadczą sprzedane mieszkania). A że rynek mamy jaki mamy...
Zawsze można budować piękne i drogie budynki tylko kto je później w Rzeszowie kupi...
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 402
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 19 lis 2021, 3:14

Gallus pisze:Odnośnie krytyki osiedla Nova Graniczna jakoby było brzydkim kaczątkiem.
Rozbijmy analizę tego przykrego zjawiska społecznego na punkty.
1. Jeżeli jestem bardzo wrażliwy na piękno architektury to mieszkam w pałacu z basenem na przedmieściu i nie mam czasu ani ochoty na udzielanie się na forum odnośnie urody nowych osiedli.
2. Jeżeli mam dużo wolnej gotówki którą chciałbym zainwestować w mieszkanie pod wynajem to ważna jest dobra lokalizacja i układ mieszkania a nie kolor elewacji.
3. Jeżeli mam rodzinę i potrzebuję kupić mieszkanie to chcę aby w zasięgu ręki było przedszkole, szkoła, sklepy sensowny dojazd, design i kolor elewacji jest na 105 miejscu.
4. W pierwszym etapie inwestycji już chyba wszystkie 370 mieszkań zostało sprzedanych.
370 nabywców popełniło życiową pomyłkę kupując je?
Otóż nie, dla nich liczy się lokalizacja i funkcjonalny układ mieszkań a nie kolor elewacji. Na elewacje nawet nie spojrzą wjeżdżając do garażu.
Dla jasności nie promuje developera, jestem tylko nabywcą jednego mieszkania :-)
krolik pisze:zgadzam sie z przedmówca w 99%... tez jestem nabywca i tez mam w dupie jaki kolor ma elewacja... wazna jest dla mnie lokalizacja , funkcjonalnosc i cena. Rozumiem tez ze komus moze projekt nie szczegolnie przypasc do gustu, bo i moim zdaniem rowniez nie jest to najpiekniejsze osiedle w Rzeszowie... ale zamierzam tam mieszkac a nie patrzec sie czy jest piekne czy nie.
DawidD pisze:widziały gały do brały mi sie podoba elewacja w sumie każdy wiedział jak mniej wiecej to bedzie wygladać to nie wiem po co ta krytyka :D

To nie jest forum dla mieszkańców osiedla, żeby dywagować nad tym, kto kupił tam mieszkanie, za ile, na ile, kto będzie je wynajmował, kto miał do przedszkola bliżej itp., tylko dla miłośników inwestycji, a ta jest wyjątkowo słaba wizualnie, więc krytyka jest jak najbardziej na miejscu. A co postronnych ludzi funkcjonalność, układ mieszkań czy cena obchodzą? Chodzi o estetykę miasta, myślałem, że wszyscy po to tu jesteśmy, ale chyba się myliłem...
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krolik » 19 lis 2021, 11:56

::::A co postronnych ludzi funkcjonalność, układ mieszkań czy cena obchodzą? Chodzi o estetykę miasta, myślałem, że wszyscy po to tu jesteśmy, ale chyba się myliłem... :::

Oczywiscie ze sie myliłes... tak w ogóle skad Ci sie ubzdurało ze na tym forum chodzi o estetyke miasta ? i jeszcze lepiej... ze WSZYSCY tu niby po to jestesmy ? yyyyy z konia spadłes ? to forum ogolnodostepne, dla kazdego, nie dla architektow i projektantow, tylko takze dla zwykłych januszy z wasami. kazdy ma tu prawo napisac co chce, byle bylo zwiazane z tematem konkretnej inwestycje. Masz ponad 800 postow i wlasnie zauwazyles ze to nie forum dla architektow i planistów miasta :lol: :lol: :lol: gratuluje spostrzegawczosci :lol: :lol: :lol:
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 149
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 19 lis 2021, 23:50

Prawa januszy z wąsami to akurat nijak mają się do tematyki forum. To takie odwracanie kota ogonem. A jak mylisz forum inwestycyjne miasta z kółeczkiem wzajemnej adoracji mieszkańców osiedla, to chyba z twoją spostrzegawczością jest coś nie tak. :lol: :lol: :lol:
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartes_7 » 20 lis 2021, 11:06

łolaboga.....NOWE MIASTO 2.0.
Widzę, że Developres i Hartbex prześcigają się kto wybuduje większe szkardztwo w Rzeszowie
bartes_7
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 188
Na forum od: 07 lut 2016, 16:45

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sarken » 20 lis 2021, 15:01

20.11.2021
Załączniki
Snapchat-246615590.jpg
Snapchat-246615590.jpg (2.32 MiB) Przeglądany 1833 razy
Snapchat-934727643.jpg
Snapchat-934727643.jpg (1.91 MiB) Przeglądany 1833 razy
Snapchat-1597818068.jpg
Snapchat-1597818068.jpg (1.7 MiB) Przeglądany 1833 razy
Sarken
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 11 lis 2017, 17:02

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sarken » 23 lis 2021, 16:35

23/11
Załączniki
Snapchat-1791211725.jpg
Snapchat-1791211725.jpg (1.81 MiB) Przeglądany 1621 razy
Snapchat-1762071890.jpg
Snapchat-1762071890.jpg (1.59 MiB) Przeglądany 1621 razy
Sarken
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 11 lis 2017, 17:02

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 23 lis 2021, 19:55

Śliczota. Już się ładnie robi ;)

Pozwoliłem sobie obrócić i nieco przybliżyć zdjęcia kolegi Sarkena z prac przy rozbieraniu rusztowań:


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8571
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości