[ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jaskobrot » 15 lis 2021, 17:32

Tak szczerze mówiąc to NG kolory ma , wg mnie, słabe. Ponury braz - co w tym ladnego. Nie ma co piać z zachwytu. Z kolei żółtego tez w mieście nadmiar. Moze troche popielu i współgrających kolorków. No, ale to rzecz gustu a może i ceny...
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1519
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 16 lis 2021, 18:52

Dziś do późna rozbierali całą ścianę z rusztowań od strony ul.Granicznej. Tyle było krytyki a wygląda lepiej jak dobrze.
Zdjęć nie zrobiłem bo nie chciałem przeszkadzać i krępować pracowników. Ale wyszło zacnie.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8565
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krolik » 17 lis 2021, 13:38

ma ktoś zdjecia jak wyszła ta elewacja ? moze ktos wstawi ? hmmm :)
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 147
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Gallus » 17 lis 2021, 22:18

Odnośnie krytyki osiedla Nova Graniczna jakoby było brzydkim kaczątkiem.
Rozbijmy analizę tego przykrego zjawiska społecznego na punkty.
1. Jeżeli jestem bardzo wrażliwy na piękno architektury to mieszkam w pałacu z basenem na przedmieściu i nie mam czasu ani ochoty na udzielanie się na forum odnośnie urody nowych osiedli.
2. Jeżeli mam dużo wolnej gotówki którą chciałbym zainwestować w mieszkanie pod wynajem to ważna jest dobra lokalizacja i układ mieszkania a nie kolor elewacji.
3. Jeżeli mam rodzinę i potrzebuję kupić mieszkanie to chcę aby w zasięgu ręki było przedszkole, szkoła, sklepy sensowny dojazd, design i kolor elewacji jest na 105 miejscu.
4. W pierwszym etapie inwestycji już chyba wszystkie 370 mieszkań zostało sprzedanych.
370 nabywców popełniło życiową pomyłkę kupując je?
Otóż nie, dla nich liczy się lokalizacja i funkcjonalny układ mieszkań a nie kolor elewacji. Na elewacje nawet nie spojrzą wjeżdżając do garażu.
Dla jasności nie promuje developera, jestem tylko nabywcą jednego mieszkania :-)
Gallus
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 29 sie 2019, 16:37

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krolik » 17 lis 2021, 23:26

zgadzam sie z przedmówca w 99%... tez jestem nabywca i tez mam w dupie jaki kolor ma elewacja... wazna jest dla mnie lokalizacja , funkcjonalnosc i cena. Rozumiem tez ze komus moze projekt nie szczegolnie przypasc do gustu, bo i moim zdaniem rowniez nie jest to najpiekniejsze osiedle w Rzeszowie... ale zamierzam tam mieszkac a nie patrzec sie czy jest piekne czy nie.
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 147
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: DawidD » 17 lis 2021, 23:57

widziały gały do brały mi sie podoba elewacja w sumie każdy wiedział jak mniej wiecej to bedzie wygladać to nie wiem po co ta krytyka :D
DawidD
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 23 paź 2020, 19:04

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Tomczasty » 18 lis 2021, 8:58

Obrazek

:arrow: Odfrunął jeden żuraw :!:

Obrazek

Rzeczywiście elewacja nie powala, ale faktem jest, że nie podoba się ona tym, którzy nie kupili tam mieszania - więc problemu nie ma :D
Awatar użytkownika
Tomczasty
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 68
Na forum od: 10 paź 2015, 13:30

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NotoriousTT » 18 lis 2021, 12:42

Ot zwykłe szafy sprzed 40 lat po termomodernizacji. Patrząc na wizualizacje chyba nie ma się co spodziewać czegoś innego.
NotoriousTT
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 11 lut 2019, 22:45

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: arczyk » 18 lis 2021, 12:59

a może głównie mieszkania kupili tam Ukraińcy to zrobili im elewacje w barwach narodowych? :)
arczyk
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 59
Na forum od: 01 sty 2019, 23:45

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 18 lis 2021, 14:16

Nie widzę nic dziwnego w tym, że nabywcom się podoba :D ci którym by się nie podobało po prostu nie kupili i tyle. Po co komu finezyjna elewacja jeżeli albo ktoś się wyprowadza z jakiejś małej mieściny, albo kupuje na wynajem - wtedy nie głosuje się wyszukanym gustem tylko portfelem... a potem mamy takie koszmarki na jakie nas stać - przynajmniej pasuje do bloków po drugiej stronie ulicy (trochę się ściana jeszcze ubrudzi i nikt już nie odróżni ;)
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 401
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości