[ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 09 paź 2021, 18:20

Niedużo szalunków zostało do zdemontowania na ostatnich piętrach. Niedługo pewnie rozbiorą żurawie:



Obrazek




Obrazek




Obrazek



Do zaszklenia zostały ostatnie piętra:



Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anita » 11 paź 2021, 9:59

Czy ktoś wie coś na temat Urzędu, który ma powstać na działce niedaleko?
anita
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 08 lut 2020, 22:25

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Komunard » 11 paź 2021, 13:30

Jeżeli koleżanka ma na myśli plany budowy nowej siedziby Sądu Okręgowego, którą uparcie chcieli wcisnąć nieopodal, to być może leżą one już w szufladzie (tuż obok planów budowy kolejki jednoszynowej) i będą się kurzyć do następnych wyborów, no chyba, że jeden z kandydatów odpuści sobie start w wyborach na prezydenta tego miasta- wtedy obstawiam, że pójdą do niszczarki.
Komunard
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 159
Na forum od: 17 sty 2019, 21:20

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anita » 11 paź 2021, 14:11

Tak, chodziło mi o Sąd Okręgowy, bo gdzieś przeczytałam takie informacje, że ma powstać i że już jest przetarg na wykonawcę, a chyba nie byłoby to korzystne dla mieszkańców Novej Granicznej.
anita
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 08 lut 2020, 22:25

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krolik » 11 paź 2021, 18:58

No moim zdaniem boloby to bardziej korzystne dla mieszkancow novej granicznej niz budowa w tamtym miejscu bloku mieszkalnego albo 2. to byloby dopiero niekorzystne. po 1 jesli powstanie tam sad... to jesli chodzi o ruch samochodowy to od razu odpadaja wszystkie weekendy + swieta ( sady wtedy nie pracuja ) do tego nawet od poniedzialku - piatku lepsze 200 samochodow dojezdzajacych pracownikow do sadu... niz 600 samochodow kazdego dnia ewentualnych mieszkancow nowych blokow. po 2 jesli powstalby sad to zapewne architektura budynku bylaby ciekawsza niz prostokatne klocki ( zawsze to lepiej z okna widziec cos w miare ladnego nowoczesnego niz betnowe klocki mieszkalne. po 3 jesli powstalby tam sad to urzednicy o co jak o co ale o siebie potrafia zadbac tak wiec bylaby szansa ze poprawili by infrastrukture w okolicy... ( nowy asfalt , chodniki, oswietlenie a moze i daloby sie upchac sciezke rowerowa ) a po 4 co troche łaczy sie z 3 to ze jako urzednicy zawsze dbaja o siebie to wyczuwałbym tez szanse zeby zadbali o tereny wokół sadu... czyli jakis kawalek zadbanej zieleni, na pewno jakis sklep, i ogolnie zadbana okolica. Tak wiec ja osobiscie wolalbym 1000 razy sad, niz kolejne bloki ( chociaz doskonale wiem ze budowa sadu w tym miejscu jest dosc idiotyczna , bo uwazam ze takie obiekty powinny byc w zdecydowanie innych miejscach niz w srodku duzego osiedla mieszkaniowego... tak czy inaczej z punktu widzenia mieszkanca novej granicznej osobiscie wolalbym tam sad a nie bloki
krolik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 147
Na forum od: 23 lut 2019, 0:21

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 11 paź 2021, 19:33

anita pisze:Tak, chodziło mi o Sąd Okręgowy, bo gdzieś przeczytałam takie informacje, że ma powstać i że już jest przetarg na wykonawcę, a chyba nie byłoby to korzystne dla mieszkańców Novej Granicznej.

Z całą pewnością nie jest korzystana lokalizacja Novej dla już obecnych tam bloków, domów i szeregówek, jednak powstaje, żyjemy wspólnie w jednym mieście i żenujące są takie komentarze, jak JA się wprowadzę to najlepiej by wokoło utworzono kilometrową strefę buforową, no dobra dwukilometrową.
Wracając do tematu tego sądu, mam nadzieję, że nie powstanie w tej lokalizacji, tam może powstać kolejna mieszkaniówka albo park, bo w tamtej części miasta takowego nie ma.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1331
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anita » 12 paź 2021, 15:36

flyRZE pisze:
anita pisze:Tak, chodziło mi o Sąd Okręgowy, bo gdzieś przeczytałam takie informacje, że ma powstać i że już jest przetarg na wykonawcę, a chyba nie byłoby to korzystne dla mieszkańców Novej Granicznej.

Z całą pewnością nie jest korzystana lokalizacja Novej dla już obecnych tam bloków, domów i szeregówek, jednak powstaje, żyjemy wspólnie w jednym mieście i żenujące są takie komentarze, jak JA się wprowadzę to najlepiej by wokoło utworzono kilometrową strefę buforową, no dobra dwukilometrową.
Wracając do tematu tego sądu, mam nadzieję, że nie powstanie w tej lokalizacji, tam może powstać kolejna mieszkaniówka albo park, bo w tamtej części miasta takowego nie ma.



flyRZE zupełnie nie o to mi chodziło. Ja jeszcze nie mieszkam w Rzeszowie, dopiero będę mieszkańcem tego osiedla i miasta, stąd chciałam dowiedzieć się czegoś więcej od osób które są w temacie, mieszkają w Rzeszowie. Bo nie mam pojęcia ani o tym czy są w tamtym miejscu korki czy też nie ani o innych aspektach o których zapewne wiedzą mieszkańcy Rzeszowa.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2021, 15:37 przez anita, łącznie zmieniany 1 raz
anita
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 08 lut 2020, 22:25

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartes_7 » 12 paź 2021, 18:16

Anito, biorąc pod uwagę tę lokalizację korki są codziennie w godzinach szczytu porannego i popołudniowego na ulicy Powstańców Warszawy oraz Cichej i Kwiatkowskiego. Ty jako mieszkaniec Novej Granicznej będziesz mogła się stosunkowo szybko włączyć do ruchu poprzez ulicę Graniczną. NIestety póź,niej swoje trzeba odstać na Powst. Warszawy. Chyba, że będziesz jechać w kierunku wschodnim tj. na Armii Krajowej czy Rejtana to tam już jest o niebo lepiej. Nic w tym temacie się nie zmieni dopóki nie powstanie obwodnica południowa w Budziwoju
bartes_7
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 188
Na forum od: 07 lut 2016, 16:45

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sarken » 17 paź 2021, 16:15

17\10\2021
Załączniki
Snapchat-1619572867.jpg
Snapchat-1619572867.jpg (2.16 MiB) Przeglądany 2233 razy
Snapchat-210888455.jpg
Snapchat-210888455.jpg (2.33 MiB) Przeglądany 2233 razy
Sarken
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 11 lis 2017, 17:02

Re: [ul. Graniczna] Nova Graniczna (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: RAJO » 25 paź 2021, 20:15

czyżby była to próbka zastosowania kolorów na elewacji na dole budynku? Wydaje się, że są mocno za blade
Załączniki
IMG_140830.jpg
IMG_140830.jpg (55.1 KiB) Przeglądany 3168 razy
RAJO
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 138
Na forum od: 15 lis 2020, 14:16

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości