[ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Filantrop » 24 lis 2020, 21:13

Dziekuje za info.
Mozesz pobieznie mapisac czgo dotyczyły ?
Filantrop
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 174
Na forum od: 09 maja 2017, 5:18

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: chioza » 25 lis 2020, 15:01

Pisałem we wcześniejszych postach, str. 62 głównie chodzi o tynki
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 26 lis 2020, 2:47

Dobre wieści. Pewnie nowi mieszkańcy się ucieszą że będą mieli blisko, będzie kolejny park ;)

Na początku startu inwestycji pisałem o tym - viewtopic.php?f=17&t=833&start=80

W październiku wysłałem list do urzędu miasta ze swoimi pomysłami :D Wczoraj otrzymałem emaila od wysoko postawionego urzędnika że wspomniany teren zostanie przeznaczony pod cyt.
"... Budowa terenów rekreacyjno - sportowych ... Realizacja czeka do zakończenia prac związanych z odmulaniem."
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8563
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: on_ » 26 lis 2020, 13:45

"... Budowa terenów rekreacyjno - sportowych ... Realizacja czeka do zakończenia prac związanych z odmulaniem."


Znaczy do 2023 r.
Powodzenia życzę sukcesu nie wróże, biorąc pod uwagę to co w trakcie ostatniej sesji RM Tadeusz plótł w temacie Żwirowni i jej przeznaczenia pod rekreacje.

będzie kolejny park

No tak Rzeszów słynie z zamiłowania do zieleni - parków mamy w bród - Tadeusz łaskawca kolejny urządzi
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 565
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 26 lis 2020, 14:46

On_ więcej optymizmu.

W emailu do urzędu miasta zadałem pytanie czy miasto planuje park w miejscu składowania urobku/mułu?
A park byłby nawet większy niż na Olszynkach. Fajnie by było gdyby od strony wody zrobili promenadę. Z mapki wychodzi że miałaby prawie 700m. Oczywiście dokładnie kiedy to będzie zależeć będzie od firm odmulających. Ale ja tam się cieszę że może nie za rok nie za dwa ale jednak miasto te tereny przeznaczyło na park.



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Jeżeli dostałem takie potwierdzenie od zastępcy dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Rzeszowa to już zostaje tylko uzbroić się w cierpliwość ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8563
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: chioza » 26 lis 2020, 15:35

Noi brawo, super, teren atrakcyjny, coś się dzieje...
chioza
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 134
Na forum od: 14 kwie 2020, 10:07

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: arturtradecd » 26 lis 2020, 17:14

Super informacja, oby więcej takich ! :)
arturtradecd
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 08 sty 2017, 13:11

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kangur » 26 lis 2020, 17:41

A można było inaczej - w trybie dostępu do informacji publicznej uzyskać wgląd do rzekomej dokumentacji. Dla mnie informacja, że projekt powstał w 2010 roku nic nie mówi, albo inaczej: mówi tyle, że tej dokumentacji nie ma.
A dlaczego nie ma, bo jeśli została wydana jakaś decyzja pozwolenia na budowę to była ważna 3 lata od jej ostateczności, chyba, że budowa trwa i jest prowadzony na bieżąco dziennik budowy. Ale budowa nie trwa, bo teren budowy powinien być ogrodzony i przy wjeździe na budowę - gdziekolwiek powinna być tablica informacyjna...
Może kiedyś był taki plan, a za chwilę się okaże, że te działki należą do któregoś dewelopera, może nawet tego na "A" i znów miasto będzie się musiało zamieniać na działki...
kangur
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 180
Na forum od: 01 paź 2020, 23:08

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 26 lis 2020, 18:34

"Może kiedyś był taki plan, a za chwilę się okaże, że te działki należą do któregoś dewelopera..."

To nie jest prawda. Na Geoportalu masz jak na dłoni że ten teren nie należy do żadnego prywatnego właściciela.
Prywatne działki oznaczone są kolorem zielonym.


Obrazek


Warto wspomnieć że jeszcze w latach 80-tych tamtego wieku ten teren przeznaczony pod nowy park była woda. Pewnie technicznie na takim terenie można byłoby coś postawić ale byłoby to ekonomicznie nieopłacalne. Muły, torfy nadają się tylko na tereny zielone. No i właścicielem jest miasto które dość jasno się określiło co planuje na tym terenie.


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8563
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bystry » 26 lis 2020, 18:40

Też o tym myślałem, teren idealny pod wielką miejską plażę a nie pod park, drzewa można zasadzić między plażą a ścieżką rowerową, żeby trochę cenia było.

Super założenie.
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości