[ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mieszkaniec4 » 03 mar 2020, 11:47

Komentarz pisula przypomina początkowy fragment "Misia" Barei-kto oglądał to wie o co chodzi......
mieszkaniec4
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 55
Na forum od: 18 lut 2020, 17:46

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: on_ » 03 mar 2020, 12:32

Temat niewątpliwie "śliski" podobnie jak:
--> park lifty i de facto dwa miejsca na powierzchni jednego,
--> naziemne miejsca dla niepełnosprawnych które się organizuje na czas odbioru budynków ponad wymaganą prawem ilość tylko po to aby zaoszczędzić miejsca pod kolejne inwestycje bo jeśli parking dla niepełnosprawnych to można go przecież zorganizować bliżej budynku aniżeli w przypadku standardowej jego wersji
--> absurd z prawa który do powierzchni terenu biologicznie czynnego jaki winien zachować deweloper planując swoją budowę wlicza 50 % powierzchni tarasów i stropo-dachów znaczy zieleni w żaden sposób nie związanej z podłożem naturalnym

Ale przecież deweloperzy - i tu cytat - to nasi lokalni patrioci, architekci rozwoju miasta - im wybaczyć można wiele.
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 565
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 03 mar 2020, 15:42

To że mieszkania w tej inwestycji to dobra miejscówka dla studentów to było wiadomo od początku. Ale żeby aż iść po bandzie
Widać że co raz częściej inwestycje powstają w standardzie dla studenta a nie dla rodziny
A takie tłumaczenie że jako inwestycja dla rodziny itd to dobra bajka ale dla dzieci.

Jak wygląda taka procedura podziału mieszkania na 2 osobne ? bo ewidentnie jest to od razu do zrobienia
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2332
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Karrrramba » 03 mar 2020, 21:54

Ja nie wiem Pisul co deweloperzy musieliby zacząć robić aby przyczynić się do krytyki z twojej strony. Oprócz zainwestowania poza Rzeszowem (np. Krasnem )oczywiście ;)
Karrrramba
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 157
Na forum od: 04 cze 2018, 23:28

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 03 mar 2020, 23:21

Krytykuje deweloperów. Przeważnie że za nisko budują, że potencjał działki nie wykorzystany że mieszkania dobrze się sprzedają a tyle trzeba czekać na kolejne etapy...

Obok Tarasów nad Zalewem ogromna pusta działka z trawą po pachy a z dojazdem do głównej ulicy ;)
Jak nie będzie Etapu 2 o to dopiero będę bardzooo krytyczny.


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8572
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 04 mar 2020, 7:28

Ale o co w tym wszystkim taki harmider? Przeciez to podmiot prywatny buduje i nikt nikogo nie zmusza tutaj kupować. Potencjalny nabywca powinien sobie zdawać sprawę z plusów i minusów takiego rozwiązania. Ja bym takiego mieszkania nie kupił dla siebie do życia, ale pod najem, kto wie? Skoro takie rozwiązania powstają i ktoś je kupuje, widocznie jest zapotrzebowanie na rynku.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1368
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: on_ » 04 mar 2020, 10:25

A no o to taki harmider ze to nie jest tylko kwestia potencjalnego nabywcy zastanawiającego się czy kupić czy nie kupić mieszkanie w nieruchomości pełnej studentów ale również jawny przykład cwaniactwa i zachłanności deweloperów, którzy przecież kosztem wyglądu okolicy i funkcjonalności swojej inwestycji, obchodzą narzuconą im decyzje co do liczby wymaganych miejsc parkingowych czyniąc z dwóch mieszkań jedno. Za chwile zatem może się okazać że ten i tak byle jaki, choć najbardziej ostatnio popularny współczynnik (1.2 na mieszkanie) będzie dla dewelopera na tyle duży że trzeba będzie właśnie takimi pseudo - sposobami szukać możliwości jego zbicia.
on_
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 565
Na forum od: 08 sie 2019, 9:28

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mona » 04 mar 2020, 10:59

A mi się takie mieszkania podobają. Przy rozwodzie stawiasz ściankę i masz z głowy. Szkoda, że wcześniej nikt na to nie wpadł ludzie mieliby mniej problemów.
mona
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 21 lis 2019, 18:51

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: looky » 04 mar 2020, 11:13

Nie ma to jak kupować mieszkanie z myślą o rozwodzie :mrgreen:
looky
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 106
Na forum od: 02 sie 2014, 13:01
Lokalizacja: Rzeszów, 1000-lecia

Re: [ul.Kwiatkowskiego] Tarasy nad zalewem (Developres)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Niezapominajka » 04 mar 2020, 12:58

Z tego co mi wiadomo i jak wcześniej było tutaj pisane to parter miał być przeznaczony na usługi i w dalszym ciągu te usługi mogą się tam pojawić. Dlatego więc parter wygląda tak, a nie inaczej i nie został przedzielony na pół. Jako mieszkanie mi się nie podoba i nie trafia w moje zapotrzebowanie, ale komuś taki układ może akurat przypasować. Nie rozumiem oburzenia o studentów. Ja się mogę przyczepić z drugiej strony o rodziny z dziećmi, bo przecież wiąże się to z ciągłym płaczem i może to komuś przeszkadzać. W tej inwestycji mamy i duże mieszkania dla rodzin z dziećmi i małe dla singli, par czy studentów. Generalnie każda grupa może tam zamieszkać i nie widzę potrzeby dyskryminacji kogokolwiek.
Niezapominajka
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 29 sty 2020, 19:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości