[ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lukaszgr » 08 wrz 2021, 17:10

Wg informacji z MZBM płacił będzie każdy. Ten kto podpisze później umowę z nimi dostanie po prostu w późniejszym terminie rachunek w większej kwocie.

Ja w budynku C podpisywałem pismo z MZBM pierwszego lipca i do tej pory nic od nich nie dostałem.
lukaszgr
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 23 maja 2016, 22:40

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NietoPterek » 08 wrz 2021, 21:14

Tylko za co rachunek? Rachunek można wystawić za zrealizowaną usługę. Jeśli spółdzielnia nie spieszy się, aby przejąć zarządzanie nad nieruchomością to nie można jej za to zapłacić. Jeśli nikt nie będzie sprzątał to czemu trzeba komuś za to zapłacić? Za śmiecie można zapłacić jeśli ktoś będzie je wywoził.

Jeśli ktoś dostał informacje o opłatach to fajnie by było jakby wrzucił zdjęcie/skan dla potwierdzenia i weryfikacji co tam rzeczywiście jest (bez danych osobowych).
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 709
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Michol » 09 wrz 2021, 9:15

Z tego co rozmawiałem z panią ze spółdzielni, to oni chcą przejąć zarządzanie ale cały czas klatki nie są gotowe i są odrzucane, bo potrzebne są poprawki.
Michol
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 02 lut 2020, 15:14

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowiak123 » 24 wrz 2021, 19:10

Witam,
Czy posiadacie informację odnośnie usuwania z ściany przyległej do windy płyt z g-k. Chodzi o mieszkania w budynku C. Podobno w niektórych mieszkaniach wychodzi wilgoć i pojawia się pleśń przy suficie. Z góry dzięki za info
rzeszowiak123
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 03 mar 2021, 12:34

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lukaszgr » 25 wrz 2021, 19:21

rzeszowiak123 pisze:Witam,
Czy posiadacie informację odnośnie usuwania z ściany przyległej do windy płyt z g-k. Chodzi o mieszkania w budynku C. Podobno w niektórych mieszkaniach wychodzi wilgoć i pojawia się pleśń przy suficie. Z góry dzięki za info


A o które piętro chodzi? U mnie na 5 nic takiego nie zauważyłem.
lukaszgr
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 23 maja 2016, 22:40

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: louis_holt » 26 wrz 2021, 22:55

Czy ktoś z was ma lub zna kolor tynku na balkonach (jasny kolor)?
louis_holt
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 12 sie 2020, 23:12

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowiak123 » 27 wrz 2021, 19:43

lukaszgr pisze:
rzeszowiak123 pisze:Witam,
Czy posiadacie informację odnośnie usuwania z ściany przyległej do windy płyt z g-k. Chodzi o mieszkania w budynku C. Podobno w niektórych mieszkaniach wychodzi wilgoć i pojawia się pleśń przy suficie. Z góry dzięki za info


A o które piętro chodzi? U mnie na 5 nic takiego nie zauważyłem.


Piętro 5. Podobno w najbliższym czasie ma być podjęta decyzja o zrywaniu płyt. Chodzi o to, że ściana nie oddycha i prędzej czy później pojawi się taki problem
rzeszowiak123
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 03 mar 2021, 12:34

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lukaszgr » 28 wrz 2021, 20:56

rzeszowiak123 pisze:Piętro 5. Podobno w najbliższym czasie ma być podjęta decyzja o zrywaniu płyt. Chodzi o to, że ściana nie oddycha i prędzej czy później pojawi się taki problem

A w wielu mieszkaniach się to pojawiło? Domyślam się, że chodzi tylko o te przylegające do windy?
Póki co pleśń dostrzegłem jedynie w klatce 2 na poziomie -2, niestety w ogromnej ilości.
lukaszgr
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 23 maja 2016, 22:40

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NietoPterek » 28 wrz 2021, 21:07

Czym to może być spowodowane? Za szybko budowali?
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 709
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Michol » 29 wrz 2021, 9:34

Na poziomie -2 było bardzo dużo skondensowanej wody jak były upały w lecie, teraz jest sucho ale wtedy wszystko było mokre. Wykonawca zapewniał, że tak jest tylko jednorazowo, w czasie budowy, w kolejnych latach problem ma nie występować.
W tych klatkach co widziałem, już tą pleśń zlikwidowali, zobaczymy czy skutecznie.
Michol
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 02 lut 2020, 15:14

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości