[ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 01 lut 2019, 13:10

Na Witolda maja sprzedane 82 mieszkania, na osiedlu Karoliny 79 mieszkania, jak dla mnie poziom sprzedaży jak na takie ceny i stan budowy bardzo ok. W obydwu przypadkach w sprzedaży sa jak na razie po dwa bloki.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GregInv » 01 lut 2019, 13:55

Dobre wieści. Dzięki za info.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 03 lut 2019, 12:59

Pytanie czy dane o liczbie sprzedanych sa prawdziwe..
To podstawowa zasada marketingu, wytworzyc presje ma kupujacym, aby spieszyl sie z decyzja, bo jutro juz nie.bedzie. Taka mala dygresja..

Swoja droga, czy deweloper idzie z harmonogramem?
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 04 lut 2019, 7:36

Ja tam ciągle słysze w radio reklamy tego osiedla, wiec sprzedaz pewnie idzie srednio.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 04 lut 2019, 9:46

tommek pisze:Pytanie czy dane o liczbie sprzedanych sa prawdziwe..
To podstawowa zasada marketingu, wytworzyc presje ma kupujacym, aby spieszyl sie z decyzja, bo jutro juz nie.bedzie. Taka mala dygresja..

A co za problem to sprawdzić? Żaden.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: isteata » 19 lut 2019, 22:56

Mam wrażenie, że ich pomysł na maksymalizację zysku z inwestycji to zaoferować stosunkowo wysoką cenę, ale ją ukryć (ostatecznie wychodzi dość drogo, bo trzeba doliczyć obowiązkowy kosztowny garaż podziemny + wysokie opłaty za przyłącza mediów). Opłacają intensywną reklamę w lokalnych mediach i w internecie, ale ofertę ograniczyli jedynie do dwóch budynków z pięciu. Domyślam się, że w pierwszej kolejności zaoferowali te dwa najgorsze. Odwlekają sprzedaż pozostałych, by nie zostać z tymi dwoma mniej atrakcyjnymi niesprzedanymi do końca inwestycji.
isteata
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 09 gru 2018, 14:33

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kapcie » 20 lut 2019, 12:02

ta sama strategia na Witolda Park
kapcie
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 16 lut 2019, 14:58

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 20 lut 2019, 20:34

Na każdej inwestycji dewelopera tak jest kiedyś chciałem kupić mieszkanie na wieniawskiego to to samo przyłącza +kasa za miejsce postojowe i zagospodarowanie terenu Domex też tak zaczyna robić cena mieszkania x ale z miejscem postojowym pod chmurka x+y :D
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1294
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 21 mar 2019, 16:30

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: waromski » 12 maja 2019, 13:09

Witam

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Osiedlu Karoliny i zastanawia mnie kilka rzeczy.

1. Widząc stan zaawansowania prac w budynkach D i E oraz deklarowany termin oddania do użytku (3 kwartał 2019) to jakoś nie chce mi się wierzyć że do końca września mieszkania będą gotowe do odbioru. Nie ma tam nawet zakończonego stanu surowego otwartego... Sądzicie, że oddanie do końca listopada - grudnia (czyli z lekkim 1-2 miesięcznym opóźnieniem) jest realne?

2. Z moich obserwacji (być może błędnych) wynika, że w nowych inwestycjach mieszkania o powierzchni 30-40 m2 rozchodzą się bardzo szybko. A tu już od roku trwa sprzedaż mieszkań w budynkach D i E, i wciąż jest spory wybór mieszkań w takim metrażu. Trochę mnie to niepokoi, czy warto tu kupować...

3. Piszecie że cena wysoka. Cena 1 m2 to około 5000-5300 zł/m2 + garaż + komórka + przyłącza + zagospodarowanie terenu. Czyli całkowita cena za mieszkanie o pow. ok. 40 m2 wychodzi mniej więcej 6200 zł/m2.
Dla porównania na Drabiniance cena 1 m2 mieszkania to 6000-7000 zł/m2 + garaż + komórka + przyłącza. Więc sporo drożej.

Przy okazji na stronie dewelopera widzę, że niedawno ruszyła sprzedaż mieszkań w budynkach A, B i C, choć brak jest informacji o stanie zaawansowania i terminie oddania.

Pozdrawiam
waromski
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 12 maja 2019, 13:04

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości