[ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NietoPterek » 15 sty 2021, 11:23

Przy dwóch budynkach już oddanych jest ponad 2 razy więcej miejsc parkingowych niż przy trzech co są w budowie. Muszą być chyba duże parkingi podziemne skoro tak zostało to zrobione.

Są inwestycje w Rzeszowie gdzie jest dużo miejsc przed blokiem, ale parkingi podziemne są małe.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 713
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: a1chemik » 15 sty 2021, 11:58

bozena.wadych pisze:
a1chemik pisze:
cezary88 pisze:Na czym polegają te negatywne opinie?


Byłem mieszkańcem Apklanowej inwestycji na Grabskiego - fundamenty nie były izolowane co powodowało że w mieszkaniu po pol roku mieszkania pojawił się grzyb. Poziom gruntu na zewnątrz był wyżej niż posadzki w mieszkaniu na parterze. Ogródek który miał być dodatkową możliwością wypoczęcia to tak naprawdę drzwi balkonowe z wyjściem na chodnik który prowadzi do klatki schodowej. Okna krzywe, sciany bez kątów.

może przez te kilka lat się coś poprawiło ale tamta inwestycja całkowicie mnie odpchała od tego dewelopera.

w przypadku inwestycji przy powstańców warszawy w tym prestiżowym bloku obok Heliosa z basenem. Z opowieści wiem ze po pierwszy zalaniu wodą okazało się że połowa mieszkań jest do odmalowania bo coś poszło nie tak.

Ale może też już coś się poprawiło, skoro biorą się za tak ambitne plany jakimi są wysokościowce to miejmy nadzieje że zrobią to lepiej.


Skoro niby tak było źle zrobione na Grabskiego, to przedstaw się imieniem i nazwiskiem, podaj numer bloku, a nie takie pisanie bez podstaw .A najśmieszniejsze to "z opowieści" ,fakty poprosze !!!



Kobieto a z jakiej okazji mnie wzywasz do wylegitymowania się z nazwiska :D

byłe najmującym mieszkanie w bloku 66B, mieszkałem tam przez rok jako 2 najmujący od czasu wybudowania tego bloku. Sąsiad z bloku 76B z parteru odkoywał na swoj koszt fundament i udowadniał z rzeczoznawca, że nie wykonano izolacji fundamentów co jest powodem wszędobylskiej pleśni w całej tej inwestycji. Wychodzac z drzwi balkonowych na chodnik przed blokiem musiałem jakby wchodzi jeden schodek w górę.
Wystarczy wejsc an google street i przejechać się po uliczkach miedzy tymi jakby nie było bardzo ładnymi blokami żeby zobaczyć że każdy z nich jest tak zbudowany - podejrzewam ze powodem jest to ze miały tam być garaże a ostatecznie 90% osób zrobiło tam dodatkowe pokoje. Jako mieszkaniec tej inwestycji mogę powiedzieć o bublach w tym bloku ale nie czuje potrzeby podawac publicznie swoich danych.
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 630
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Fuszer » 15 sty 2021, 12:40

bozena.wadych pisze:Skoro niby tak było źle zrobione na Grabskiego, to przedstaw się imieniem i nazwiskiem, podaj numer bloku, a nie takie pisanie bez podstaw .A najśmieszniejsze to "z opowieści" ,fakty poprosze !!!


Znowu ty bozenko?:) Co ty tak bronisz tej inwestycji nie mieszkając tam?? Pracujesz dla Apklana czy chcesz sprzedać tam posiadane mieszkanie? Ludzie piszą z doświadczenia ze marne to osiedle i dramatycznie słaba jakość wykonania a ty się prujesz jakby ktoś osobiście Ciebie obrażał. Mieszkam na Grabskiego i jak już wspominałem w innym wątku jest gorzej niż przeciętnie i twoje tutaj pieniactwo nic nie zmieni.
Fuszer
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 162
Na forum od: 08 sty 2020, 21:45

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NietoPterek » 15 sty 2021, 14:00

Właśnie dlatego każdą inwestycję należny wykonywać wzorowo, bo raz powinie się noga i będą Ci rozpamiętywać już zawsze.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 713
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: cezary88 » 16 sty 2021, 15:02

Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy orientuje się ktoś co może powstać na działce zaznaczonej na zdjęciu?
Kto jest jej właścicielem i czy jest ryzyko wysokiej zabudowy.
z góry dzięki za odpowiedź.
Załączniki
NbOSRvO.jpg
zdjęcie
NbOSRvO.jpg (320.32 KiB) Przeglądany 2421 razy
cezary88
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 14 sty 2021, 1:48

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Bartekprz » 16 sty 2021, 23:10

Cześć tych działek jest oznaczona kolorem zielonym niby jako projektowany Park miejski
Załączniki
Screenshot_20210116_220651.jpg
Screenshot_20210116_220651.jpg (429.52 KiB) Przeglądany 2356 razy
Bartekprz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 69
Na forum od: 09 lut 2018, 22:09

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kondzio135 » 17 sty 2021, 14:13

Jak wygląda izolacja termiczna budynków (ile cm styropianu)w prospekcie tego nie podają. Pytam, gdyż nabywam mieszkanie narożne od strony północno-wschodniej i obawiam się wpływu na temperaturę w mieszkaniu. Może ktoś z forumowiczów użytkuje mieszkanie narożne w oddanych już budynkach.
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kangur » 17 sty 2021, 21:45

Zakupując mieszkanie na podstawie umowy deweloperskiej ma się prawo do wglądu do dokumentacji pozwolenia na budowę. Informacje o grubości izolacji termicznej są tam zawarte. Polecam przed podpisaniem umowy zapoznać się z tym co się kupuje, jak również zadbać o zapisy swojej umowy oraz np. oferowanym standardem, aby uniknąć krzywdzących klauzul dla Nabywcy, a które mogą się znaleźć u każdego dewelopera...
kangur
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 180
Na forum od: 01 paź 2020, 23:08

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: panjaca » 19 sty 2021, 10:12

Ciekawi mnie kiedy uda się zacząć przeprowadzać odbiory, bo dotrzymania styczniowego terminu nie chce mi się wierzyć ani trochę
panjaca
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 13 sie 2019, 0:08

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kondzio135 » 19 sty 2021, 14:08

Jaki styczniowy...czerwiec najwcześniej, budynek C.
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości