[ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: a1chemik » 25 sty 2021, 13:28

bozena.wadych pisze:zdjęcie


dokładnie w tym mieszkaniu mieszkałem! :)

to był nasz taras:)

ale zdjecie nie pokazuje jednego ;) podłoga w mieszkaniu jest na wysokości chodnika a nie tego "tarasu"
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 630
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kangur » 25 sty 2021, 16:44

bartes_7 pisze:Ten ogródek to niezła szmira. Może to balkon tylko zapomnieli zamontować balustrady :) Mi się to osiedle zawsze będzie kojarzyło z takimi bieda mieszkaniami na śląsku, bodajże familioki się to nazywa

I poruszyłeś serce Ślązaka... Zachęcam do lektury o śląskich familokach. Tam to przynajmniej były założenia urbanistyczne i rozdział komunikacji od terenów zielonych. Z jednej strony budynku droga a z drugiej obszernie działki lub tereny zielone/ogródki do indywidualnego lub zbiorowego wykorzystania. Odległości zawsze zapewniające dobre funkcjonowanie...
Co teraz dzieje się w tych familokach to już inna historia możliwe, że poprzez zubożenie i średnią wieku społeczeństwa w nich mieszkających. Urbanistycznie to byłby jednak dobry wzór...
kangur
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 180
Na forum od: 01 paź 2020, 23:08

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartes_7 » 25 sty 2021, 20:58

NIe chciałem urazić serca ślązaka :) Widziałem kiedyś takie fmilioki, że zamiast chodnika przed budynkiem było zwykłe klepisko i tak jakoś mi się to osiedle Grabskiego skojarzyło. Swoją drogą to wiem o tym, że w niektórych przypadkach śmiało moglibyśmy czerpać wzorce urbanistyczne ze Śląska.
bartes_7
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 188
Na forum od: 07 lut 2016, 16:45

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kondzio135 » 25 sty 2021, 22:09

Widzę że wszyscy strasznie najeżdżają na tego Apklana ale na osiedlu Karoliny nie jest chyba tak źle. Byłem tam w zeszłym tygodniu, popytałem trochę mieszkańców oddanych już bloków i wszyscy względnie zadowoleni. Nowe budynki już prawie na ukończeniu więc wszystko w terminie raczej.
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bozena.wadych » 25 sty 2021, 22:41

peter pisze:Nie no nie wierzę to coś że zdjęcia to ogródek? :lol: to podchodzi pod patodeweloperke :lol:


Tak to jest jak za pisanie biorą się pseudobudowlańcy, tam nie ma i nigdy nie było ogródka tylko wyjście na mały taras !!!
bozena.wadych
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 16 sty 2018, 13:57

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 26 sty 2021, 7:36

Taras może być widokowy albo dajacy możliwość bezpośredniej komunikacji z ogrodem, zazwyczaj służy do wypoczynku, tutaj nic się nie zgadza pisanie że to taras czy ogródek to gruby nietakt.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: a1chemik » 26 sty 2021, 9:34

żeby było jasno :) bo pisałem o tym wcześniej. Ja w żaden sposób nie najeżdzam na nowe inwetycje APKlana że będa takie same jak te wcześniejsze. Tylko przestrzegam jakie zapedy miewał Deweloper, ale może się uczył i te błędy już wyeliminował. Nie wiem, ja osobiscie nie kupiłem u niego mieszkania i raczej nie kupie bo mimo wszystko niesmak pozostał.
a1chemik
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 630
Na forum od: 29 cze 2018, 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kondzio135 » 28 sty 2021, 21:43

Myślę, że gdyby na osiedlu Karoliny apklan coś bardzo spartaczył w oddanych już budynkach, ktoś by się pochwalił tym na forum już dawno. Jedna mała wtopa a smród ciągnie się latami po internecie i ciężko odbudować dobry wizerunek i wiarygodność. Jesli deweloper nie uczy się na błędach to klienci się muszą uczyć na swoich.
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bystry » 28 sty 2021, 21:49

Akurat osiedle karoliny budowane przez Apklan wygląda bardzo ciekawie i to jest ich dobra inwestycja, kolejne etapy Wieniawskiego też wyglądają całkiem przyzwoicie, jeśli Olszynki im dobrze pójdą to będzie można powiedzieć, że zaczynają coś sensownego robić.
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kondzio135 » 06 lut 2021, 0:05

Ile wynosi czynsz za miejsce postojowe w garażu podziemnym w oddanych budynkach?
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 39 gości