[ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 29 wrz 2021, 12:08

Mam pytanie do osób, które kupiły tutaj mieszkania - inwestycja jest zakończona? Mogę przenosić do zrealizowanych?
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lukaszgr » 29 wrz 2021, 20:02

swiety pisze:Mam pytanie do osób, które kupiły tutaj mieszkania - inwestycja jest zakończona? Mogę przenosić do zrealizowanych?

Zależy jak na to spojrzeć. Mieszkania są już w większości odebrane. Na przeniesienie własności jeszcze czekamy. Natomiast cała okolica wokół bloków to jeszcze trochę plac budowy. Nie są zrobione dojazdy, zjazd na parking jest poprawiany, chodniki też trzeba poprawić itd.
lukaszgr
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 23 maja 2016, 22:40

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: louis_holt » 01 paź 2021, 14:37

Witam, czy ktoś wie coś w sprawie oddawania kluczy do klatek? Ostatnio przyszło do mnie pismo, że straż pożarna odebrała klatki ale coś się tam nie zgadza jeszcze komuś (nie pamiętam dokładnie) i że przepisywanie aktów własności przeciągnie się do końca października. Czy oznacza to, że na klucze do klatek również bedzie tyle trzeba czekac?
louis_holt
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 12 sie 2020, 23:12

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lukaszgr » 01 paź 2021, 17:06

louis_holt pisze:Witam, czy ktoś wie coś w sprawie oddawania kluczy do klatek? Ostatnio przyszło do mnie pismo, że straż pożarna odebrała klatki ale coś się tam nie zgadza jeszcze komuś (nie pamiętam dokładnie) i że przepisywanie aktów własności przeciągnie się do końca października. Czy oznacza to, że na klucze do klatek również bedzie tyle trzeba czekac?

Klucze do klatek w blokach C i B są dostępne już od jakiegoś czasu. Było pismo na drzwiach wejściowych. Co do A, to słyszałem, że kierownik budowy je też wydaje bez problemu. Wystarczy do niego podejść.
Przepisywanie aktów zgodnie z ostatnim mailem od dewelopera będzie nie wcześniej jak pod koniec października.
lukaszgr
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 23 maja 2016, 22:40

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: louis_holt » 01 paź 2021, 17:40

Dzięki za odpowiedź, niestety nie mieszkam w Rzeszowie i nie widziałem ogłoszeń na drzwiach, mogliby chociaż jakiegoś maila wysłać czy coś (tak samo jak ze sprawdzaniem instalacji grzewczej, gdybym nie przyjechał to o niczym bym nie wiedzial). Czyli klucze do bloku B można odbierać u kierownika budowy?
louis_holt
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 12 sie 2020, 23:12

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Smiecho » 04 paź 2021, 8:18

Tak, jak z bloku B już odebrałem z tydzień temu.
Smiecho
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 24 lip 2020, 11:39

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: panjaca » 12 paź 2021, 8:53

Podobno były na budynkach ABC ogłoszenia dotyczące ogrzewania i odpowietrzania grzejników. Niestety jak ostatnio byłem, to niczego nie widziałem. Ktoś może mi powiedzieć - czy trzeba skontaktować się z MZBM, z wykonawcą na miejscu, czy szukać hydraulika na własną rękę?
panjaca
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 13 sie 2019, 0:08

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lordfisher » 12 paź 2021, 9:38

nowe grzejniki da radę odpowietrzyć bez hydraulika - odkręcasz taką śrubkę na końcu grzejnika od góry i czekasz aż powietrze ucieknie.
lordfisher
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 337
Na forum od: 01 gru 2019, 9:48

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszów16 » 15 paź 2021, 17:16

Witam,
Czy otrzymujecie powiadomienia od opłatach za mieszkanie od MZBM? Podobno są one wysyłane do osób które podpisały oświadczenie przy odbiorze mieszkania. Jeśli ktoś jest w temacie to proszę o jakieś informację. Z góry dziękuje. ;)
rzeszów16
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 15 paź 2021, 17:09

Re: [ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lukaszgr » 15 paź 2021, 17:28

rzeszów16 pisze:Witam,
Czy otrzymujecie powiadomienia od opłatach za mieszkanie od MZBM? Podobno są one wysyłane do osób które podpisały oświadczenie przy odbiorze mieszkania. Jeśli ktoś jest w temacie to proszę o jakieś informację. Z góry dziękuje. ;)

Tak. Jakieś 3 tygodnie temu dostałem rachunek za czerwie, lipiec i sierpień. A w tym tygodniu przyszło za październik, już w znacznie większej kwocie ze względu na ogrzewanie.
lukaszgr
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 37
Na forum od: 23 maja 2016, 22:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości