[ul. Wołyńska] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Manndat » 22 sty 2021, 20:01

Z tego co wiem to teraz jest takie prawo, że deweloper ma obowiązek dawać okna trój-szybowe, ale nie mam pewności.
Manndat
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 125
Na forum od: 01 gru 2019, 21:11

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bozena.wadych » 22 sty 2021, 21:32

Byłem mieszkańcem Apklanowej inwestycji na Grabskiego - fundamenty nie były izolowane co powodowało że w mieszkaniu po pol roku mieszkania pojawił się grzyb. Poziom gruntu na zewnątrz był wyżej niż posadzki w mieszkaniu na parterze. Ogródek który miał być dodatkową możliwością wypoczęcia to tak naprawdę drzwi balkonowe z wyjściem na chodnik który prowadzi do klatki schodowej. Okna krzywe, sciany bez kątów.

może przez te kilka lat się coś poprawiło ale tamta inwestycja całkowicie mnie odpchała od tego dewelopera.

w przypadku inwestycji przy powstańców warszawy w tym prestiżowym bloku obok Heliosa z basenem. Z opowieści wiem ze po pierwszy zalaniu wodą okazało się że połowa mieszkań jest do odmalowania bo coś poszło nie tak.

Ale może też już coś się poprawiło, skoro biorą się za tak ambitne plany jakimi są wysokościowce to miejmy nadzieje że zrobią to lepiej.[/quote]

Skoro niby tak było źle zrobione na Grabskiego, to przedstaw się imieniem i nazwiskiem, podaj numer bloku, a nie takie pisanie bez podstaw .A najśmieszniejsze to "z opowieści" ,fakty poprosze !!![/quote]


Kobieto a z jakiej okazji mnie wzywasz do wylegitymowania się z nazwiska :D

byłe najmującym mieszkanie w bloku 66B, mieszkałem tam przez rok jako 2 najmujący od czasu wybudowania tego bloku. Sąsiad z bloku 76B z parteru odkoywał na swoj koszt fundament i udowadniał z rzeczoznawca, że nie wykonano izolacji fundamentów co jest powodem wszędobylskiej pleśni w całej tej inwestycji. Wychodzac z drzwi balkonowych na chodnik przed blokiem musiałem jakby wchodzi jeden schodek w górę.
Wystarczy wejsc an google street i przejechać się po uliczkach miedzy tymi jakby nie było bardzo ładnymi blokami żeby zobaczyć że każdy z nich jest tak zbudowany - podejrzewam ze powodem jest to ze miały tam być garaże a ostatecznie 90% osób zrobiło tam dodatkowe pokoje. Jako mieszkaniec tej inwestycji mogę powiedzieć o bublach w tym bloku ale nie czuje potrzeby podawac publicznie swoich danych.[/quote]

Nie lubię kłamców !! Dlatego nie podpisujesz się pod tymi bzdurami co wypisujesz bo kłamiesz !! Wybrałam sie do budynku w którym niby mieszkałeś aby sprawdzić Twoje bzdury i zrobiłam zdjęcia niby schodka w górę , jak widać na zdjęciu to kłamstwo !!! Przestań oskarżać kogoś, bez podstawnie bo to forum do tego nie służy .
Ostatnio zmieniony 22 sty 2021, 21:36 przez bozena.wadych, łącznie zmieniany 1 raz
bozena.wadych
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 16 sty 2018, 13:57

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bozena.wadych » 22 sty 2021, 21:33

zdjęcie
Załączniki
20210122_091112_Easy-Resize.com.jpg
20210122_091112_Easy-Resize.com.jpg (243.46 KiB) Przeglądany 2460 razy
bozena.wadych
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 16 sty 2018, 13:57

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ole » 22 sty 2021, 22:40

Ogródek rewelacja - wielki kiszony ogór dla projektanta :shock:
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2153
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Fuszer » 22 sty 2021, 22:46

Ta część osiedla to i tak rewelacja.
Fuszer
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 162
Na forum od: 08 sty 2020, 21:45

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 24 sty 2021, 9:40

Nie no nie wierzę to coś że zdjęcia to ogródek? :lol: to podchodzi pod patodeweloperke :lol:
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1304
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 24 sty 2021, 9:44

Całe osiedle Grabskiego to patodeweloperka. Można tam znaleść lepsze kwiatki niż te ze zdjęcia.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartes_7 » 24 sty 2021, 16:13

Ten ogródek to niezła szmira. Może to balkon tylko zapomnieli zamontować balustrady :) Mi się to osiedle zawsze będzie kojarzyło z takimi bieda mieszkaniami na śląsku, bodajże familioki się to nazywa
bartes_7
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 188
Na forum od: 07 lut 2016, 16:45

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: klamar1214 » 24 sty 2021, 17:48

Grabskiego moje ulubione ... Tam to nawet emigranci nie chcieli by mieszkać za frajer bo nie spełniało by ich oczekiwań :lol:
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Re: [ul. Bł. Karoliny] Osiedle Karoliny (ApKlan)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kondzio135 » 25 sty 2021, 10:36

Na szczęście takich patologii u tego dewelopera na osiedlu Karoliny nie zaobserwowałem...chyba że się mylę.

Choć u innych deweloperów małe metraże już dawno wyprzedane na ten rok a w Apklanie jeszcze wybór duży.
kondzio135
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 04 sty 2021, 12:37

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości