[ul. Urocza] Blok mieszkalny etap 1,2 (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Wykończenia wnętrz » 19 lut 2019, 9:47

Warto jest zmierzyć wilgotność wylewki w trakcie prac wykończeniowych przed położeniem podłogi żeby nie było niespodzianek i rozwarstwiajacych się paneli.
Wykończenia wnętrz
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 18 sty 2019, 23:45

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Użytkownik302 » 19 lut 2019, 12:05

pogodynka pisze:Może za parę lat coś wybuduja przed Urocza10, ale na razie na pewno nie. Właściwie tej działki nie są zainteresowani sprzedaniem jej deweloperom. A kolejny blok NG ma byc sporo mniejszy i chyba postawiony troche na skos. Nie będzie ani przeslanial ani przeszkadzał. Akurat tam nie ma się co martwić o sardynkownie bo bloki Energetyka i NG są od siebie w znacznej odległości i nawet jakby budowali kiedyś coś na tej działce bezpośrednio przed Uroczą10 to będzie między tymi blokami sporo ponad 30 m odległości. Działka NG jest od strony południowej duża i dodatkowo do przodu blok powiększają duże ogródki. Zobacz w jakiej odległości są bloki na Grabskiego i na wiekszosci innych osiedli. Przy Uroczej to przy tym hektary odległości


Skąd masz informacje dotyczące kształtu budynku oraz planów realizacji?
W każdym bądź razie, prędzej czy później coś tam wybudują. Nie będzie przysłaniał ani przeszkadzał? :) Nie byłbym tego taki pewien ;)
Fakt jest taras i mini parking, po to żeby zachować minimalne odległości od kolejnego budynku, a wspomniane tarasy zostaną zasłonięte i będą pod czujnym monitoringiem sąsiadów ;)
Użytkownik302
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 23 lis 2015, 14:59

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 19 lut 2019, 12:19

Może masz i rację. Po prostu tam nie kupuj i nie ma problemu...choć na Uroczej to i tak już nie ma szans bo wszystkie mieszkania są dawno sprzedane, zanim skonczyli budować ten blok
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: leirion » 19 lut 2019, 12:50

Użytkownik302 pisze:prędzej czy później coś tam wybudują. Nie będzie przysłaniał ani przeszkadzał? :) Nie byłbym tego taki pewien ;)
Fakt jest taras i mini parking, po to żeby zachować minimalne odległości od kolejnego budynku, a wspomniane tarasy zostaną zasłonięte i będą pod czujnym monitoringiem sąsiadów ;)


No to dokonałeś odkrycia...;-))))). Oczywiście, że prędzej czy później coś tam wybudują... ja nawet liczę na to, że prędzej... bo przydałby się jakiś blok z częścią handlową na parterze i jakąś małą Żabką..:-). Akurat Pogodynka miała na myśli ten blok, który ma powstać z lewego boku, że nie będzie przesłaniał.... Ten który kiedyś powstanie od południa, będzie pewnie przysłaniał widok na południe, ale miejmy nadzieję, że nie będzie wysoki i w odpowiedniej odległości od granicy działki, co powinno zagwarantować w miarę rozsądną odległość pomiędzy oboma budynkami. A tarasy.... czy będzie blok z przodu, czy go nie będzie i tak będą pod monitoringiem sąsiadów z góry bezpośrednio nad danym ogródkiem oraz po skosie i to ze znacznie bliższej odległości niż 20-30m. Każdy kto kupował mieszkanie z ogródkiem, czy tarasem w bloku zdaje sobie z tego sprawę i (chyba) nie zamierza paradować po nim z bieliźnie ;-).

Z Twojego postu jasno wynika, że usiłujesz dopiec tym którzy kupili tam mieszkania, zwłaszcza na parterze...nie masz żadnych pewnych informacji...i wyraźnie czuć w Twoich słowach irytację.....spóźniłeś się ? czy kupiłeś po sąsiedzku ?

Mam tylko cichą nadzieję, że jeśli powstanie ten blok od południa, to inwestorem nie będzie Energetyk, bo nam zafundują ogrodzenie z drugiej strony bloku.... i już wtedy będziemy się czuć jak w obozie koncentracyjnym.
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 19 lut 2019, 13:10

@leirion odpowiedziałaś w punkt. Blok, który będzie przed nami, bedzie naprawdę daleko. Widać z naszego jak duża odległość jest do granicy działki a kolejny od granicy muszą odsunąć o 4m. Kupując na Uroczej10 właśnie odległości brałam pod uwagę, bo wiem jak to wygląda na innych osiedlach, gdzie czasami sąsiad sąsiadowi może okna myć w sąsiednim bloku. Ogrodki na Uroczej10 są rewelacyjne. Sama myślałam nad mieszkaniem z ogórkiem, ale przez lenistwo zrezygnowalam. Post tego Pana jest wybitnie złośliwy, zazdrosny i kompletnie nie trafny.
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gragar » 19 lut 2019, 18:20

Akurat w temacie poruszanym panie myślą bardziej rzeczowo niż niektórzy chłopcy. :roll:
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 19 lut 2019, 20:28

pogodynka pisze:@leirion odpowiedziałaś w punkt. Blok, który będzie przed nami, bedzie naprawdę daleko. Widać z naszego jak duża odległość jest do granicy działki a kolejny od granicy muszą odsunąć o 4m.


Jeśli chodzi o działkę na południe to do granicy jest od 12 do 20m także odległość nie będzie jakaś rewelacyjna, raczej standardowa. Dużo zależy od wysokości nowego bloku.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 19 lut 2019, 21:08

@święty jesteś pewien? Ja sprawdzałam to od ściany bloku (po środku budynku), nie od końca ogrodkow, które do przodu wychodzą na 8 metrów, plus 2 metry tarsow plus parking, plus skrawek zieleni w najszerszym punkcie. Sprawdzalam to na planie zagospodarowania terenu naszej działki, gdzie były podane wszystkie wymiary. Oczywiście od strony uroczej ta działka jest węższa ale tam już wiadomo co będzie bo NG będzie wchodził z 2 budynkiem. Zresztą nie ma znaczenia metr w ta czy w tamtą. Nie będzie to na pewno tak blisko jak bloki na osiedlach, gdzie jeden stoi na drugim. Ja również nie plakalabym jakby tam coś wybudowali z częścią użytkową, bo aż tak atrakcyjny widok na ta łąkę nie jest. Widziałam ciekawsze
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: leirion » 19 lut 2019, 22:36

Działka, a właściwie dwie działki na których wybudowano blok są nieco krzywe i jedna powycinana niczym puzel ;-), i w rogu od strony śmietnika rzeczywiście jest 12m od murka ogródków do granicy, za to bardziej w lewo zwiększa się nawet do ok. 18m.
Na Geoportalu Miasta odległość od murka ogródków do końca działki w przypadku mojego mieszkania wynosi ponad 14m plus 8 m ogródka będzie 22m plus 4m od granicy działki kolejnego bloku (przy czym, nie znam się na tym, jaka musi być zachowana odległość przy zabudowie) wychodzi mi 26m od tarasu. Chyba nie jest źle, biorąc pod uwagę co się dzieje np. na Grabskiego.....

Intryguje mnie natomiast,gdzie ma stanąć ten drugi blok NG ? czyżby wykupili działkę sąsiednią z budynkiem ? Jeśli tak, to mógłby tam stanąć blok z częścią usługową na parterze i przy ulicy w sam raz na sklep spożywczy.
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul. Urocza] Urocza 10 (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 20 lut 2019, 0:07

NG ma dzialke, która jest od naszego bloku w kierunku Uroczej ale również jej czesc jest z przodu mieszkań z pierwszej klatki. Ta działka przed blokiem narazie nie jest w rękach żadnego dewelopera... Jesli by ktoś tam kiedyś miał budować to ja bym bardzo chciała, żeby to było NG. Przynajmniej budują ze smakiem i miło by bylo patrzec na ładny blok.
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości