[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rabusar » 26 kwie 2017, 11:48

Ludzie, dajcie sobie po razie, albo po dwa razy, ale na PW. Tutaj piszemy o inwestycji. Jeżeli ktoś uważa, że developer i wykonawca to jest to samo, to jego problem. Co do "szerokości" zamierzeń ADMY, to z tego co wiem planują coś koło 10 budynków. Minimum. Może jakiś moderator zrobi temat "Pyskówki" lub "i tak to ja mam rację" i przerzuci to wszystko. Choć pewnie świat by nie płakał gdyby powyższe usunąć trwale...
Awatar użytkownika
rabusar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 189
Na forum od: 16 sty 2015, 12:33

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 26 kwie 2017, 12:06

rabusar pisze:Ludzie, dajcie sobie po razie, albo po dwa razy, ale na PW. Tutaj piszemy o inwestycji. Jeżeli ktoś uważa, że developer i wykonawca to jest to samo, to jego problem. Co do "szerokości" zamierzeń ADMY, to z tego co wiem planują coś koło 10 budynków. Minimum. Może jakiś moderator zrobi temat "Pyskówki" lub "i tak to ja mam rację" i przerzuci to wszystko. Choć pewnie świat by nie płakał gdyby powyższe usunąć trwale...


10 budynków? a możesz podać źródło?
bo z tego co ja wiem, to Adma ma w tym miejscu jedną działkę do Pańskiej, a jak ma coś za Pańską to, to nie jest już ta inwestycja. A więc o czym piszesz?

I jeszcze jedno, developer może być także wykonawcą. Co z tego, że nazwa nieco zmieniona jak właściciel ten sam.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: zielony » 26 kwie 2017, 13:17

Santinel pisze:Będziemy tu 1500 postów pisać i wylewać żale? Taki jest swiat, taki jest wolny rynek i koniec kropka

Widzę, że już Pan załapał - tak, żyjemy w wolnym rynku i kraju! Dlatego właśnie będę sobie pisał postów ile będę chciał i będę mówił co mnie irytuje - właśnie dlatego, że mogę.

Santinel pisze:Owszem płaciłem, i nie mam nic przeciwko. Zapraszam, niech się bawią ile mogę, ja nic na tym nie stracę...

Piszesz Pan tak tylko dla przekory, gdyby Pan dysponował własnym placem zabaw na swojej posesji to każdego by Pan wpuszczał? Szkoda roztrząsać, bo idzie Pan w zaparte dla zasady.

Santinel pisze:A na koniec dodam, że czasem los bywa przekorny i może tak być, że to u nich powstanie super plac zabaw i twoje dziecko będzie bardzo chciało tam iść i przypomnisz sobie wtedy to co piszesz teraz.

Ha ha ha... Jedyne co Pan bedzie miał z tej inwestycji to cień na 100 metrów i 100 dodatkowych samochodów do zaparkowania przy Żmigrodzkiej.
zielony
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 06 kwie 2017, 8:31

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: zielony » 26 kwie 2017, 13:20

rabusar pisze:Tutaj piszemy o inwestycji.

Place zabaw to już nie inwestycja? Widzę podejście deweloperskie :) (proszę potraktować jako żarcik dla rozluźnienia)
zielony
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 06 kwie 2017, 8:31

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rabusar » 26 kwie 2017, 13:44

zielony pisze:Place zabaw to już nie inwestycja? Widzę podejście deweloperskie :) (proszę potraktować jako żarcik dla rozluźnienia)

Wybacz, chodziło mi raczej o tą całą bezsensowną przepychankę. Plac zabaw to jak najbardziej inwestycja. Ej, się rozluźniłem :)

JanzRzeszowa pisze:10 budynków? a możesz podać źródło?
bo z tego co ja wiem, to Adma ma w tym miejscu jedną działkę do Pańskiej, a jak ma coś za Pańską to, to nie jest już ta inwestycja. A więc o czym piszesz?

I jeszcze jedno, developer może być także wykonawcą. Co z tego, że nazwa nieco zmieniona jak właściciel ten sam.

Czy ty tak na poważnie?
Awatar użytkownika
rabusar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 189
Na forum od: 16 sty 2015, 12:33

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 26 kwie 2017, 13:50

Panowie/Panie założyliście nowy wątek, a tymczasem jesteśmy na 3, już prawie 4 stronie, a o inwestycji zero informacji i zero zdjęć, tylko od 3 stron trwa ciągła wymiana zdań. Proponuje przejść do meritum i pisać tutaj o budynkach ADMY lub przekazywać informacje i zdjęcia z budowy, a pozostałe informacje przekazywać sobie przez PW.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Santinel » 26 kwie 2017, 14:05

zielony pisze:
Santinel pisze:Będziemy tu 1500 postów pisać i wylewać żale? Taki jest swiat, taki jest wolny rynek i koniec kropka

Widzę, że już Pan załapał - tak, żyjemy w wolnym rynku i kraju! Dlatego właśnie będę sobie pisał postów ile będę chciał i będę mówił co mnie irytuje - właśnie dlatego, że mogę.

Santinel pisze:Owszem płaciłem, i nie mam nic przeciwko. Zapraszam, niech się bawią ile mogę, ja nic na tym nie stracę...

Piszesz Pan tak tylko dla przekory, gdyby Pan dysponował własnym placem zabaw na swojej posesji to każdego by Pan wpuszczał? Szkoda roztrząsać, bo idzie Pan w zaparte dla zasady.

Santinel pisze:A na koniec dodam, że czasem los bywa przekorny i może tak być, że to u nich powstanie super plac zabaw i twoje dziecko będzie bardzo chciało tam iść i przypomnisz sobie wtedy to co piszesz teraz.

Ha ha ha... Jedyne co Pan bedzie miał z tej inwestycji to cień na 100 metrów i 100 dodatkowych samochodów do zaparkowania przy Żmigrodzkiej.


Ehhh... człowieku a płacz i biegaj do rodziców z Admy, że ich dzieci Ci na huśtawce się bawią.

Nie będę miał cienia, ani problemu z miejscem parkingowym. Mieszkanie kupowałem świadomie. Mam nadzieje, że będzie również więcej sklepów. To jest miasto. Jak chce spokoju to jadę do domu poza Rzeszów.
Dobrze, że na tym osiedlu jest więcej pozytywnych ludzi a nie takich szeryfów którym się nudzi.
Santinel
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 14 maja 2016, 19:45

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 05 maja 2017, 8:08

Stan na 05.05.2017

SS-10.jpg
SS-10.jpg (365 KiB) Przeglądany 6297 razy

SS-11.jpg
SS-11.jpg (382.34 KiB) Przeglądany 6297 razy
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ksilver » 12 maja 2017, 10:07

Super w końcu zdjęcia z budowy !! dzięki. :!:
Wiadomo coś o terminie ? :?:
Awatar użytkownika
ksilver
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 25 kwie 2017, 12:26

Re: [ul.Żmigrodzka] os.słoneczny stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: quadrifoglio990 » 12 maja 2017, 11:44

Myślę nad zakupem mieszkania w II etapie inwestycji (budynki 5 i 6) i mam takie pytanie - jak jest z dostępnością ogólnodostępnych miejsc parkingowych w taj okolicy? Niestety na zakup miejsca w garażu pozwolić sobie i nie mogę i zastanawiam się czy to nie zbyt duże ryzyko kupować takie mieszkanie bez garażu?
quadrifoglio990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 12 maja 2017, 11:37

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: p.gontarz i 25 gości