[ul. Lenartowicza] Wikana Square 2x10p (Wikana)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Lenartowicza] Wikana Square 2x10p (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 14 cze 2020, 7:43

Kilka haseł reklamowych ze strony:
"Nowoczesna architektura ..."
"WYJĄTKOWO ELEGANCKIE MIESZKANIA W RZESZOWIE odznaczające się wysoką estetyką wykonania"
"NOWOCZESNY DESIGN MIESZKAŃ W RZESZOWIE w eleganckim wydaniu"

Ale uwaga trzeba czytać drobnym druczkiem ;)
"Materiały zamieszczone na stronie, tj.: projekty zagospodarowania pomieszczeń lokali mieszkalnych, budynku oraz otoczenia budynku, ujęte zdjęciami i grafikami, są jedynie zaproszeniem do składania zapytań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny."

Ustawodawca powinien się wziąć za takie praktyki, to jakbyś myślał że kupujesz Mercedesa a otrzymujesz Fiata ;) i nie pisze tutaj tylko o tej inwestycji a o większości obecnie budowanych inwestycji.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1367
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Lenartowicza] Wikana Square 2x10p (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 14 cze 2020, 13:44

To nie ustawodawca powinien się za coś takiego brać, tylko ludzie powinni nie kupować kota w worku. Jak można kupić mieszkanie, które jeszcze nie powstało, nigdy nie pojmę...
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Lenartowicza] Wikana Square 2x10p (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 14 cze 2020, 14:00

Nie mówiąc już o potrzebie uchwalania MPZP, gdzie można procentowo nakazać użycia takich czy innych materiałów.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1331
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Lenartowicza] Wikana Square 2x10p (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: cybermysz » 14 cze 2020, 20:49

Też jestem mocno zawiedziony. Na wizualizacjach budynki wyglądały zupełnie inaczej! Klient zapłacił za osiedle premium, a dostaje zupełnie co innego. Czy prawo przewiduje za to jakieś kary? Ale w porównaniu do innych inwestycji mieszkaniowych tragedii nie ma. Bardziej mnie interesuje to, co będzie w środku, czyli materiały, izolacja termiczna, izolacja akustyczna, itd. Dalej jestem zainteresowany tym osiedlem, ale nie zamierzam płacić za fuszerkę. Czy ktoś to potrafi ocenić na podstawie specyfikacji technicznej oraz zdjęć z budowy?

To nie ustawodawca powinien się za coś takiego brać, tylko ludzie powinni nie kupować kota w worku. Jak można kupić mieszkanie, które jeszcze nie powstało, nigdy nie pojmę...

A da się inaczej? Też jestem za zakazem przedsprzedaży, bo dochodzi do takich patologii jak tutaj. Byle sprzedać, a potem kliencie radź sobie sam. Jak nie kupisz kota w worku, to nie kupisz niczego albo zostaną odpady.
cybermysz
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 371
Na forum od: 16 cze 2019, 15:43

Re: [ul. Lenartowicza] Wikana Square 2x10p (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mieszkaniec4 » 14 cze 2020, 20:59

,,,,Od strony parku prace bardziej zaawansowane i naprawdę ładnie się budynki prezentują. Ładnie i szybko budują i bardzo bym się cieszył gdyby ta lubelska firma więcej u nas miała swoich inwestycji.
Czyżby KOLEJNY tzw. artykuł sponsorowany?????
mieszkaniec4
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 55
Na forum od: 18 lut 2020, 17:46

Re: [ul. Lenartowicza] Wikana Square 2x10p (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 14 cze 2020, 23:37

cybermysz pisze:A da się inaczej? Też jestem za zakazem przedsprzedaży, bo dochodzi do takich patologii jak tutaj. Byle sprzedać, a potem kliencie radź sobie sam. Jak nie kupisz kota w worku, to nie kupisz niczego albo zostaną odpady.

Mieszkań na sprzedaż nie brakuje. Ja wcale nie jestem za zakazem przedsprzedaży, tylko sam bym w życiu niczego tak drogiego jak mieszkanie nie kupił bez zobaczenia go. Jak kupisz bilet na koncert i nie spełni on Twoich oczekiwań, to też odszkodowań domagać się nie możesz.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Lenartowicza] Wikana Square 2x10p (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 21 cze 2020, 11:41

Widok od strony skateparku. Czym więcej oszklenia balkonów tym zaczyna lepiej wyglądać budynek. Dziś udało mi się zafocić chwilę przed deszczami:



Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Lenartowicza] Wikana Square 2x10p (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 21 cze 2020, 12:30

Rezygnując z blachy mogli dojechać z biała elewacja do końca, lepiej by to wyglądało. Na żywo wyglada całkiem dobrze. Na parterze ma być boniowanie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lenartowicza] Wikana Square 2x10p (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 05 lip 2020, 19:37

Kilka zdjęć stanu zaawansowania prac przy elewacji od strony ul.Lenartowicza:

Małe porównanie po miesiącu prac.

5 czerwca:

Obrazek

5 lipca:

Obrazek





Obrazek





Obrazek





Obrazek





Obrazek





Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Lenartowicza] Wikana Square 2x10p (Wikana)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 11 lip 2020, 0:01

Dron uwiecznił prace na dziedzińcu:


Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek
źródło i cała fotogaleria: https://grimbud.pl/realizacje/wikana-rzeszow/
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości