[ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Person » 27 lut 2015, 23:21

Budynek na pierwszy planie masakra, prl w pełnej okazałości respan nie lepszy
Person
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 142
Na forum od: 02 lip 2014, 15:08
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: szadq » 28 lut 2015, 23:04

loocals pisze:W tym roku mają robić przebicie do Auchana a potem ma być droga do Lwowskiej robiona przez miasto ( na planie taka biała) i podobno skrzyżowanie ze światłami


W pierwszym skojarzeniu pomyślałem, iż wspomniana przez Ciebie droga ma być częścią nowej, drogi zbiorczej, która przewidziana jest w planie rozbudowy sieci dróg w Rzeszowie (http://www.rzeszow.pl/file/808/zalacznik_nr_45mapa.pdf). Jednak jak nałożyłem sobie mapę tego planu na aktualnie położenie osiedla w google maps to wynika, iż będzie to zupełnie inna droga niż ta, wynikająca z planu:

Obrazek

Szkoda, że nie podepną osiedla do drogi z planu. A tak to będzie kolejne skrzyżowanie ze światłami na lwowskiej...
szadq
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 01 gru 2014, 17:40

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: loocals » 01 mar 2015, 15:04

szadq pisze:
loocals pisze:
Szkoda, że nie podepną osiedla do drogi z planu. A tak to będzie kolejne skrzyżowanie ze światłami na lwowskiej...


Podepną, bo jest plan na całą dzielnice. W przyszłym roku jak zaczną budować/projektować szkołę na tych działkach (Miasto już skupuje działki) pomiędzy będzie i łącznik a potem ta droga na czerwono. Ten terem między Mak Domem a tą czerwoną drogą jest pod szkołę kościół. Zanim cokolwiek napiszesz poczytaj choć troszkę . Na dole masz linka do planu zagospodarowania tymi wszystkimi działkami.
http://mpzp24.pl/miejscowe-plany-zagospodarowania-przestrzennego/podkarpackie/pow-rzeszow/2668-gm-rzeszow/8796-mpzp-wilkowyja-kamionka-ii
loocals
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 01 gru 2014, 12:19

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: guzik » 08 mar 2015, 12:54

W jakiej cenie są garaże i czy na osiedlu są w planach sklepy, plac zabaw itd?
guzik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 81
Na forum od: 08 mar 2015, 12:14

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: loocals » 09 mar 2015, 1:15

guzik_Darek pisze:W jakiej cenie są garaże i czy na osiedlu są w planach sklepy, plac zabaw itd?

Z tego co wiem to garaże podziemne są po 22 tyś brutto do targowania ile kto utargował tego nie wiem. Jak ktoś nie kupuje w garażu podziemnym ma za darmo przed blokiem pod chmurką. Plac zabaw jest już gotowy na osiedlu drugi jest na Olbrachta, sklep najbliżej Auchan, do Biedronki około kilometr. Podobno mają być jakieś żabki w kolejnych budynkach , lokale usługowe.
loocals
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 01 gru 2014, 12:19

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 11 mar 2015, 20:04

Wiosna i prace przyspieszyły:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdjęcia od strony już wybudowanych i wykończonych budynków

Obrazek

Obrazek

Gdy uda się wybudować wszystko co sobie założyła ta lubelska firma (jeszcze 10 budynków) ilość mieszkańców Rzeszowa przekroczy 200 tyś! Tak że trzymam kciuki za Lubliniaków
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ra77le » 24 mar 2015, 0:12

Witam, czy z deweloperem można negocjowac jakos cene mieszkania? Orientuje sie ktos :) ?
ra77le
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 09 mar 2015, 10:01

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kubaf » 24 mar 2015, 9:39

Spróbować negocjować zawsze można ;)
kubaf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 05 wrz 2014, 12:20

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ra77le » 24 mar 2015, 11:52

Mam jeszcze jedno pytanie, moze do aktualnych mieszkańców jesli ktos to zauwazy :)

Jaki stan jest tych mieszkań, ktore trafia do klienta juz pod wykończenie, chodzi mi o jakość tej budowy. Chodzi o to czy wszedzie kąty są równe, sciany itp, aby potem nie bylo problemów z wykończeniem. Czy podczas mierzenie mieszkania, nie ma jakich duzych roznic w powierzchni

Co w przypadku jak powierzchnia jest mniejsza(zwracaja pienaidze)/wieksza to dopłata?

Widziałem ze czesc scian stawianych jest z silika(czy jak to sie tam odmienia) a część z czerwonej cegły. Czy spowodowane jest takie rozwiązanie? ktorys z tych materiałów jest tańszy ?
ra77le
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 09 mar 2015, 10:01

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ra77le » 24 mar 2015, 12:04

I jeszcze jedno :) ? jak tam z mediami typu internet telewizja ? jest jakas osiedlówka :) ? cyz trzeba wieszac talerz :) i internet od jakiegos operatora gsm :P ?
ra77le
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 09 mar 2015, 10:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości