[ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robal » 24 mar 2015, 13:30

Jest dostęp do pełnego pakietu usług (internet, tv, telefon) z Multimediów oraz Citynet (mam od nich neta, bardzo polecam).
robal
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 14 wrz 2014, 13:28

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ra77le » 26 mar 2015, 21:22

A czy to prawda ze przez pierwszy rok nie płaci się tam kosztów utrzymania? CHodzi tutaj o te z zakresu koszenia traw, wywóz smieci itp
ra77le
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 09 mar 2015, 10:01

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: loocals » 26 mar 2015, 22:30

Ci co tam mieszkają płacą za to zarządcy. A jak ty chciałeś za darmo żeby ci ktoś sprzątał, kosił trawe i śmieci odbierał :DD . W MakDomi jak się pytałem kolegi co mieszka ze wszystkie rzeczy którw zarządca ma obowiązek zapewnić płaci się 1,55 zł / m2 mieszkania. Koszenie trawy odśnieżanie światło na klatkach ubezpieczenie śmieci serwisowanie itd.
loocals
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 01 gru 2014, 12:19

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Arrival » 26 mar 2015, 22:34

Dziś byłem w biurze sprzedaży i o niczym takim mi nie powiedziano :). Tak jak pisze loocals - wychodzi ok 1,5 zł za m2 "zarządzania" plus rachunki.
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ra77le » 27 mar 2015, 0:06

Na ulotce ktora dostalem od dewelopera (ulotka z rozpiską kosztów za zarzadzanie - tam gdzie łączny koszt za 1m2 wychodzi 1,55zł) napisane jest kolo tabelki:

"W pierwszym roku nie ma kosztów, pojawią się od drugiego roku użytkowania"
ra77le
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 09 mar 2015, 10:01

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: loocals » 27 mar 2015, 14:12

A z ciekawości dopytałem się kolegi u którego pomiesszkuje. Ma też taką kartkę ale tam piszę że przez pierwszy rok nie płaci się za Obowiązkowe przeglądy techniczne (gazowy ,Kominiarski i ogólnobudowlany). A nie płaci się za to w pierwszym roku bo te przeglądy się przeprowadza po roku czasu więc 1 rok jest wyłączony. Po pierwszym roku wg. mojego kolegi płacą się za te rzeczy jakieś 0,05zł/m2.
loocals
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 01 gru 2014, 12:19

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ra77le » 03 kwie 2015, 18:13

Chciałem jeszcze zapytac o stan mieszkania po oddaniu, czy trzeba sciany rownac czy sa tak zrobione ze od razu mozna malowac :) ?
ra77le
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 09 mar 2015, 10:01

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 03 kwie 2015, 19:46

^^ Zawsze trzeba położyć gładź - ściany są równe ale jak nie dasz sam gładzi to przy oświetleniu led czy punktowym oświetleniu ścian będą widoczne ślady od kładzenia tynku i drobne chropowatości.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ra77le » 13 kwie 2015, 18:28

Czy orientuje sie ktos jakie rozwiazanie bedzie na balkonach tych w srodku bloku chodzi mi o podzielenie tych balkonów?
Czy bedzie scianka działowa czy postawią taki zwykły parawan jak to jest w bloku numer 3 ? - powiem ze takie rozwiazanie troche jest do dupy.....
ra77le
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 09 mar 2015, 10:01

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: loocals » 10 maja 2015, 10:40

Podobno na bud 4 w projekcie budowlanym już murowana tak mówi budowa. W budynku 4 prawie całe 5 piętro wykupione ze względu na fajne widoki ja im sie nie dziwie. W mpzp jest że naprzeciwko okien balkonów mają być budynki do 2 pięter także ludzie szybko kupują bo widoki na miasto z tej górki bardzo ładne. Sam pomieszkuje to powiem że wieże kościoła farnego nawet widać nie mówiąc o Jasionce itd.Bud 4 rośnie wrzucili nowe fotki tydzień temu a już jest kondygnacja więcej :o . Na budynku nr 3 jest ciekawie mieszkania na parterze miały nie mieć ogródków a teraz jest na zasadzie jak sobie ogrodzisz to będziesz miał. W praktyce wystarczy zrobić pięć metrów ogrodzenia i ma się ogródek. Najlepsze są powierzchnie ogródków od około 150m2 do około 500m2. To już są działeczki raczej łądnie zrobili :D

Obrazek
loocals
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 01 gru 2014, 12:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bogdanoo, lordfisher i 25 gości