[ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: wasek » 15 lip 2015, 20:20

Aktualne zdjęcia inwestycji
Załączniki
DSC_0277.JPG
DSC_0277.JPG (180.84 KiB) Przeglądany 6307 razy
DSC_0261.JPG
DSC_0261.JPG (197.77 KiB) Przeglądany 6307 razy
DSC_0267.JPG
DSC_0267.JPG (174.82 KiB) Przeglądany 6307 razy
wasek
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 13 lip 2015, 20:17

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mariusz25a » 03 sie 2015, 18:50

Witam;)

Mam kilka pytań;) Może ktoś z odwiedzających orientuje się.

Po pierwsze nie wiem jak w bloku nr 3, ale w bloku nr 4 chcą zamontować przed oknem balkonowym inne kaloryfery niż w bloku nr 1 i 2. Chcą to zrobić, ponieważ jak podają technologie zastosowane w poprzednich blokach były dosyć awaryjne- co na to mieszkańcy ww. bloków??. Obecnie chcą przed oknem postawić kaloryfer ok 25 cm - nie mam przekonania do tego jak to będzie wyglądać. Istnieje opcja montażu innego kaloryfera obok okna, ale to już trzeba telefonicznie dyskutować z osobą, która zajmuje się montażem tej instalacji- Czy ktoś wie jaki jest koszt ewentualnych zmian.

Druga sprawa to oświetlenie/ gniazdko na balkonie. Uważam, że na 15m2 balkonie wskazane byłoby jakieś światło, albo chociaż gniazdko. Nie przewidziano tego w projekcie, ewentualne zmiany trzeba przedyskutować z kierownikiem budowy. Czy ktoś się orientował jaki byłby tego koszt? O ile w środku można coś samemu pozmieniać, to jednak jak na zew. zrobią elewację to lepiej, żeby już znajdowało się tam wszystko co powinno.

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale od ok 1,5 msca można wchodzić z Przedstawicielem Dewelopera do mieszkań w bloku nr.4 Obecnie robią wylewki na dolnych piętrach.

Jeżeli ja dowiem się czegoś ciekawego to dam znać;)
mariusz25a
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 03 sie 2015, 18:38

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: django » 03 sie 2015, 23:43

Obstawiam ze dorobienie gniazdka wylacznika i wypustu pod lampe na balkonie max 200 zl
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Arrival » 04 sie 2015, 10:16

Mariusz25 - kupiłeś w bloku numer 4? :) Które piętro?

"Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale od ok 1,5 msca można wchodzić z Przedstawicielem Dewelopera do mieszkań w bloku nr.4"

Na każde piętro? Z tego co kojarzę to jeszcze nie dawno na dwóch ostatnich nawet okien nie było :).
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mariusz25a » 04 sie 2015, 12:44

Pietro 5. Bylem wczoraj:)
mariusz25a
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 03 sie 2015, 18:38

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pjh » 04 sie 2015, 18:03

Witam,

Dzwoniłem dzisiaj do instalatora. Do dnia dzisiejszego nie wiedzą na 100% jakie będą grzejniki, ale najprawdopodobniej KERMI KKV kolor biały - tutaj znalazłem zdjęcia http://antfor.ru/konvektory-kermi-kkv.html

Jak ktoś chce inny grzejnik to można wybrać inny.

Pozdrawiam
pjh
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 04 sie 2015, 17:58

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pjh » 04 sie 2015, 18:04

pjh
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 04 sie 2015, 17:58

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ra77le » 05 sie 2015, 12:13

WItam,

ja mam pytanie odnosnie tynków, podobno juz są wykonywane, prosiłbym o informacje najlepiej od osoby ktora byla w bloku i widziałą stan tych tynków, sa one maszynowe ? Chodzi mi glownie o fakt poźniejszego szpachlowania, nie zalezy mi na jakichs super gladkich scianach, myslalem sciany potraktowac gruntem i pomalowac

Pozdrawiam
ra77le
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 09 mar 2015, 10:01

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robal » 05 sie 2015, 18:20

We wcześniejszych blokach tynki były maszynowe, więc myślę, że nić się w tej kwestii nie zmieniło.
robal
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 14 wrz 2014, 13:28

Re: [ul. Olbrachta] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: django » 05 sie 2015, 22:14

ja wam powiem tyle. widzialem kilkanaście mieszkaniówiek w Rzeszowie i moge wyrazić swoją opinie o tynkach. To to że w mieszkaniu nie ma kątów prostych jest w wiekszości efektem krzywo wylanych ścian żelbetowych, których w dzisiejszej mieszkaniówce jest sporo, lub krzywo wymurowanych działowek (ale to rzadziej),. Ja działam w branży elektrycznej i jak sie robi instalacje przeważnie wypuszcza się puszki 5mm poza płaszczyznę ściany, mimo iż tynk powinien mieć 15mm. A dzieje się tak dlatego że jak ktoś krzywo wyleje ścianę żelbetową, to czasem górna puszka jest zatopiona 5cm w tynku a dolną trzeba obcinać, gdyż tynkarze usiłują równać ściany do pionuu. Nie zawsze się udaje, a na dodatek jak ktoś chce zaoszczędzić na materiale (czy to kierownik budowy/czy tynkarze) to już wogóle wychodzą wywijasy.

Wniosek jest taki. Za krzywe ściany w 95% odpowiadają firmy wykonujące żelbety i wymurowania.
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości