[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 04 sie 2021, 18:52

Ostatnio oglądałem jakiś program i mówili że w Tokyo jak chcesz kupić samochód to najpierw musisz udowodnić że masz wykupione lub wynajęte miejsce parkingowe w miejscu zamieszkania, chyba to dobry kierunek.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1332
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 04 sie 2021, 19:51

W Nowinach piszą o inwestycji:

... Mieszkańcy usłyszeli od developera, że budowlańcy muszą pracować w nocy, ponieważ w dzień jest zbyt duży upał. Ponadto ostatnie hałasy miały wynikać z procesu zacierania płyty garażowej.

– Taki proces trwa 16 godzin i nie ma możliwości jego przerwania – odpowiada Maciej Trojniar z działu marketingu NG Development...
...- Zadzwoniłam do nich z prośbą o wyjaśnienie sprawy i usłyszałam, że kierownik budowy zwrócił uwagę panom, którzy hałasowali. Ale sytuacja już na drugi dzień się powtórzyła - opowiada Joanna, która wiele razy interweniowała w tej sprawie. - Już mi nie chodzi nawet o te głośne maszyny, które tam pracują, ale o przekleństwa. Dodatkowo budowlańcy głośno się śmieją ...



źródło i całość artykułu: https://nowiny24.pl/problemy-mieszkanco ... 9-15741204
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8565
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rafallus » 05 sie 2021, 20:53

A co mają robić ci budowlańcy, głośno płakać? Dobrze, że jest dobra atmosfera, komuś gul skacze, że inni mają wesoło w pracy? :P
rafallus
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 26 paź 2014, 21:54

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ssssnnnnn » 14 sie 2021, 18:34

juzba pisze:Generalnie nie udzielam się na tym forum ze względu na panujące lobby, chociażby widoczne kilka postów wyżej, jako mieszkaniec Dzielnicy Parkowej lub Parkingowej jak zwał tak zwał, musze sie zgodzić z osobami krytykującymi tą inwestycje, jedyny plus dla mnie to taki że w momencie zakupu zaplacilem okolo 5k za metr więc juz zyskałem gdybym miał sprzedać mieszkanie, jednak bardzo współczuje ludziom którzy zapakowali się pod korek na kredyt kupując mieszkanie u tego "Dewelopera" na tym osiedlu po górce covidowej.
Pominę ilość betonu który tu wylali a przejdę do jakości betonu, przestrzeń pomiędzy blokami się poprostu kruszy..
Parking pomiędzy blokami to jeden wielki chaos i walka o miejsce, a niedawno to co zrobił deweloper wraz z przyklaskującym mu zarządca na literę S. nadaje się do programu Janka Śpiewaka, mianowicie sprzedał/wynajął miejsca parkingowe znajdujące się na dziedzińcu przy blokach 51 BC należące do wszystkich mieszkańców bloków 51B/C jak i całej wspólnoty

z plusów mieszkania tutaj hmm nie ma tak wielu studentów przez co jest w miarę spokojnie i można sie wyspać ( o ile ma sie spoko sąsiada u góry bo akustyka jest fatalna) ;)


Dokładnie tak , jako mieszkaniec potwierdzam. Zarzadca od ponad roku nie zwołał zebrania wspolnoty. Jako mieszkancy nie mozemy nic . Podwjrzewam , ze „ raczka raczke myje” i to jest celowy zabieg na czas. W koncu gwarancja kiedys sie konczy. Bardzo nieuczciwe podejscie do klienta, zarowno ze strony dewelopera jak i „ Zarzadcy”.
ssssnnnnn
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 05 paź 2020, 12:06

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jaskobrot » 14 sie 2021, 20:44

Zebrania nie może zwołać - Covid. Może natomiast odbyć się spotkanie z zachowaniem wymogów (odl , maseczki).
Chyba, że ktoś doniesie, że było coś nie tak wtedy pretensje DJ wspollokatorow.
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1519
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 15 sie 2021, 0:51

Koncertom i innym wydarzeniom kulturalnym nie przeszkadza Covid, a spotkaniom wspólnoty na których będzie kilka, kilkanaście albo góra kilkadziesiąt osób już tak? Wygodnie.
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 401
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jaskobrot » 15 sie 2021, 12:52

Tak jak nie przeszkadza kasjerce o bsługa setek osób dziennie, a śmiertelnie przeszkadza urzędniczce w ZUS ovsluga kilkunastu petentow.
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1519
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jaskobrot » 19 sie 2021, 14:43

20210819_095221.jpg
20210819_095221.jpg (281.42 KiB) Przeglądany 2818 razy
20210819_095218.jpg
20210819_095218.jpg (309.08 KiB) Przeglądany 2818 razy
20210819_095215.jpg
20210819_095215.jpg (292.94 KiB) Przeglądany 2818 razy
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1519
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 24 sie 2021, 19:22

Postęp prac przy nowym etapie zafocony z drona:


Obrazek
źródło: https://pl-pl.facebook.com/pg/deweloper ... e_internal
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8565
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: abrakadabra » 25 sie 2021, 12:48

W którymś poście na Facebooku widziałem że napisali o budynkach 10 i 11. To oznacza że rozpoczynają budowę kolejnych dwóch budynków od strony Armii Krajowej?
Druga kwestia to taka że dowiedziałem się że jedna z działek pomiędzy Inwestycja Apklanu a NG i domkami rodzinnymi należy do NG. Pewnie za kilka lat będzie kolejny etap. Mówię o działce która nie jest uwzględniona w całościowym planie osiedla.
abrakadabra
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 316
Na forum od: 19 maja 2020, 22:34

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości