[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Agu » 23 lip 2019, 17:56

jestem zainteresowana kupnem mieszkania ale dowiedziałam się dziś, że w innych budynkach juz pękają ściany :/ czy to prawda? :o
Agu
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 23 lip 2019, 17:52

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 23 lip 2019, 18:35

Jak na razie nikt z mieszkańców tego osiedla o niczym takim nie informował.
Pojawiły się dzisiaj zdjęcia pęknięć ale to inna inwestycja, inne osiedle i inny deweloper-

viewtopic.php?f=18&t=326&start=620
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pogodynka » 23 lip 2019, 21:36

To jest prawie we wszystkich inwestycjach...budują szybko, budynki osiadaja... Nie ma co powodu takich pęknięć robić dramatu...
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Agu » 23 lip 2019, 22:46

Jasne, ze nie dramat.... wydaje się ogromne pieniądze na mieszkanie plus wykończenie a potem trzeba naprawiać ściany bo pękają po roku czy dwóch :/
Agu
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 23 lip 2019, 17:52

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 23 lip 2019, 23:13

Tylko na tej inwestycji chyba ściany monolityczne z żelbetu i stropy betonowe. Wątpię żeby zbrojone ściany popękały.
Jak ktoś ma jakieś zdjęcia z tej inwestycji z pęknięciami niech wrzuci.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Agu » 24 lip 2019, 8:17

Również poproszę o zdjęcia. Boje się o te pęknięcia ponieważ bloki stoją na mokradłach :/ czytałam na forum, ze w garażu już stoi woda :/
Agu
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 23 lip 2019, 17:52

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: BoriakiGong » 24 lip 2019, 10:42

Mieszkam od paru miesięcy, a klucze mam już od ponad pół roku. Ścian pękających nie zauważyłem, nie słyszałem też o takim problemie wśród sąsiadów.

Na najniższym poziomie pojawiła się wilgoć jakiś czas temu, ale nie wyglądało to na przesiąkanie wody z podłoża. Wytłumaczenie developera jest takie, że to wilgoć "wychodząca" ze ścian z czasu budowy i wykończenia.
Mamy obietnicę, że jeśli to zjawisko będzie się powtarzało na szerszą skalę, to do piwnic i garaży wstawione będą osuszacze, a gdyby na ścianach pojawiła się pleśń, to zostaną one zdesynfekowane i odnowione.
Ja jestem spokojny póki co :)
Awatar użytkownika
BoriakiGong
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 07 sie 2018, 14:17

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawelc » 24 lip 2019, 10:55

Agu pisze:jestem zainteresowana kupnem mieszkania ale dowiedziałam się dziś, że w innych budynkach juz pękają ściany :/ czy to prawda? :o

Tzn w których budynkach dokładnie pękają te ściany i kto tak powiedział? U mnie w budynku 3 niczego takiego nie widać. Brzmi to trochę jak czarny marketing konkurencyjnego dewelopera ;)

Agu pisze:Również poproszę o zdjęcia. Boje się o te pęknięcia ponieważ bloki stoją na mokradłach :/ czytałam na forum, ze w garażu już stoi woda :/

Połowa Rzeszowa została zbudowana na takich mokradłach. Nie mówiąc już o tym, że DP to solidne betonowe monolity, które przetrwają naprawdę wiele (w przeciwieństwie do większości innych inwestycji w mieście).
pawelc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 110
Na forum od: 27 gru 2018, 8:49

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 24 lip 2019, 11:18

Masz rację Pawelc. Pod każdym budynkiem działała palownica więc jak 2-3 postowiec pisze że gdzieś tam słyszał o pękających ścianach =
konkurencja i marketing negatywny.

Tak że witamy i pozdrawiamy konkurencję ;)
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Agu » 24 lip 2019, 11:31

dziękuje za wszystkie wypowiedzi, jestem spokojniejsza :) Słyszałam, że są pęknięcia w tym bloku obok żabki, na przeciwko 4b ale jeżeli nie ma to OK. Nie jestem z konkurencji tylko potencjalnym klientem więc chciałam dowiedziec sie jak to jest bo co osoba to opinia :( Umówie się z Agentem i sama zobaczę ;)

Połowa Rzeszowa została zbudowana na takich mokradłach. Nie mówiąc już o tym, że DP to solidne betonowe monolity, które przetrwają naprawdę wiele (w przeciwieństwie do większości innych inwestycji w mieście).[/quote]

bardzo mnie cieszy ta informacja :) dziękuje, nie wiedziałam :)
Agu
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 23 lip 2019, 17:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości