[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bogdanoo » 29 maja 2019, 16:24

Stawiają ptaszka - tam gdzie ma powstać najwyższy budynek osiedla.
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 10 cze 2019, 21:52

W sobotę i niedzielę zapowiadają dni otwarte. Ogromna prośba jak ktoś będzie o pstryknięcie zdjęć czym są wykończone korytarze i schody i z jakiego materiału barierki schodowe?


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawelc » 11 cze 2019, 10:02

Mamy tu już mieszkańców osiedla na forum, myślę że mogą takie fotki zrobić jak potrzebujesz :) Ja kluczę odbieram za jakieś 2-3 tygodnie, więc wtedy też coś mogę wstawić.
pawelc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 110
Na forum od: 27 gru 2018, 8:49

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Tomek1991 » 18 cze 2019, 19:06

Mijałem dzisiaj te bloki, bardzo estetycznie się prezentują :)
Tomek1991
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 335
Na forum od: 06 lut 2018, 19:39

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 18 cze 2019, 22:21

Bloki ładne natomiast ostatnio robiłem zakupy w otworzonej zabce i wyjeżdżając na osiedle przerazilem się ilością surowego betonu praktycznie brak zieleni, nagrzany beton jeszcze jakby podnosił temperaturę panującą na zewnatrz :oops:
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1295
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawelc » 19 cze 2019, 14:11

Osiedle jest w trakcie budowy, do tego całość jest podniesiona kilka metrów nad poziom tamtejszego gruntu, więc widok betonu jest oczywisty. Gdyby chcieli to mogłoby go być mniej, ale dla mnie właśnie ten beton robi świetny efekt. Barierki, wiaty śmietników itd. Do tego dochodzą przeszklenia w przestrzeni publicznej, to są drobne szczegóły, które tak naprawdę są dość kosztowne i ostatecznie dadzą świetny efekt. ST architekci dali tutaj niezły popis nowoczesnej architektury i mi się to bardzo podoba. Do tego jest dużo donic i metalowych siatek, które za kilka miesięcy wypełnią się zielenią. Nawet od strony Paderewskiego jak się dobrze przyglądniecie to zauważycie małe sadzonki bluszczu (albo czegoś podobnego, pnącego), które już rosną i są zaczepione do metalowych stelaży na betonowych ścianach. Dla mnie to architektura na wysokim poziomie, ale każdy ma swój gust.
pawelc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 110
Na forum od: 27 gru 2018, 8:49

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: BoriakiGong » 21 cze 2019, 12:50

Co prawda nie byłem na dniach otwartych, ale na prośbę z wcześniejszych postów wrzucam zdjęcia z wnętrza klatki z bud. nr 3.
  1. Wejście do klatki
    Obrazek

  2. Wyjście z klatki
    Obrazek

  3. Widok na windę
    Obrazek

  4. Widok na schody
    Obrazek

  5. Wejście do mieszkań - te drzwi oddzielają klatkę schodowa z windą, a bezpośrednie drzwi wejściowe do mieszkań.
    Obrazek

W budynkach 1 i 2 zamiast białych ścian na klatce schodowej są tapety przypominające beton.

Co do zarzutu, że na osiedlu brakuje zieleni. Raz, jak ktoś wcześniej zauważył - osiedle jest w trakcie budowy.
Dwa, wokoło wykończonych budynków systematycznie pojawia się coraz więcej nasadzeń. W zeszłym tygodniu, jedna ekipa "okołoogrodowa" pracowała do późnej nocy (chyba, aby zdążyć przed dniami otwartymi ;) ) i posadzili szacując napewno ponad 100 nowych roślin.
Obecnie są to małe okazy z sadzonek, ale za rok - dwa podrosną i na pewno efekt surowości i betonu będzie sporo mniejszy.
Awatar użytkownika
BoriakiGong
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 07 sie 2018, 14:17

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawelc » 21 cze 2019, 13:38

Z tego co się dowiedziałem to w pozostałych blokach też będą tapety na klatkach schodowych, tylko zostaną położone dopiero po tym początkowym okresie masowego wykańczania mieszkań, żeby nie zostały zniszczone przez ekipy remontowe. Podobnie zdemontowane zostanie tymczasowe obicie wewnętrzne w windach.
pawelc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 110
Na forum od: 27 gru 2018, 8:49

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: BoriakiGong » 23 cze 2019, 8:57

Jeszcze w ramach ciekawostki, wrzucam zdjęcia fototapet przy wejściach do parkingu podziemnego:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BoriakiGong
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 07 sie 2018, 14:17

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bystry » 23 cze 2019, 14:08

Bardzo fajny pomysł, oryginalnie wykorzystali ściany!
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 915
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości