[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowianinnn » 25 paź 2016, 22:06

ochotka2 pisze:Kto skasował moje konto i mój wpis? Jako że mieszkam i jestem bezpośrednim sąsiadem tej inwestycji nie życzę sobie takiego traktowania. Nikt nie poinformował mnie o budowie tak wysokiego budynku w tamtej okolicy. Przynajmniej by ktoś przyszedł i powiedział sąsiadom pokazał te obrazki. To co się wyprawia w Rzeszowie to jest cyrk do telewizji ! W otoczeniu gospodarstw na terenie zalewowym budować wieżowce, kto na to daje zgodę. Normalnemu człowiekowi się w głowie nie mieści.


To niestety standard w Rzeszowie. Nie powinno tak być. Ferenc za dużo sobie pozwala, będzie to samo co z blokami koło żwirowni.
rzeszowianinnn
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 24 paź 2016, 12:49

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: eranet » 26 paź 2016, 7:25

Nasz Gaj - podajcie ceny i szczegóły tej inwestycji jeśli dzis mamy 26.10 i oficjalnie startujecie
eranet
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 23 paź 2014, 22:45

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PzD91 » 26 paź 2016, 12:22

Slociniak pisze:A czy developer i władze miasta rozwiążą w jakiś sposób sprawę drogi dojazdowej na Slocine. Przy kolejnych 1000 mieszkań mamy ok 1.5 samochód więcej juz teraz żeby wyjechać ze Słociny trzeba swoje odstać a wracając do domu po pracy kolejny raz. Kto wyraził zgodę na ta investycje!!!!

Pora się przesiąść do autobusów i korki od razu bedą mniejsze :)
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1590
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Slociniak » 26 paź 2016, 14:34

Slociniak pisze:
A czy developer i władze miasta rozwiążą w jakiś sposób sprawę drogi dojazdowej na Slocine. Przy kolejnych 1000 mieszkań mamy ok 1.5 samochód więcej juz teraz żeby wyjechać ze Słociny trzeba swoje odstać a wracając do domu po pracy kolejny raz. Kto wyraził zgodę na ta investycje!!!!

Pora się przesiąść do autobusów i korki od razu bedą mniejsze :)
. A zagwarantujesz, że w te auta przesiądą się mieszkańcy Chmielnika Matysówki Malawy którzy przyjeżdżają przez Słocinę. Myślę, że nie. Więc po co dawać takie durne rady!!!!! Najpierw powinno się budować drogi potem mieszkania.
Slociniak
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 26 paź 2016, 11:47

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: letowniak » 26 paź 2016, 16:21

ochotka2 pisze:Kto skasował moje konto i mój wpis? Jako że mieszkam i jestem bezpośrednim sąsiadem tej inwestycji nie życzę sobie takiego traktowania.

Wpadasz na forum jak sam piszesz z powodu bólu dupy a nie po to aby dyskutować, nie witasz się z nikim tylko z darciem gęby do wszystkich.... a do tego nie wnosisz nic nowego(zdjęcia, mapki, artykuły itp). spełniasz wszelkie warunki aby kolejny raz usunąć Ci konto.... to jest niepisana zasada każdego forum że forumowicz z kilkoma postami nie może ani wychwalać danej inwestycji ani jej ganić, bo to budzi podejrzenia nieuczciwych intencji, np działania konkurencji lub danego developera który chce wychwalic swoją inwestycje.


Slociniak pisze:A czy developer i władze miasta rozwiążą w jakiś sposób sprawę drogi dojazdowej na Slocine. Przy kolejnych 1000 mieszkań mamy ok 1.5 samochód więcej juz teraz żeby wyjechać ze Słociny trzeba swoje odstać a wracając do domu po pracy kolejny raz. Kto wyraził zgodę na ta investycje!!!!

Ten sam podmiot który wyraził zgodę na twój dom... czy w takim razie Ty i miasto próbujesz rozwiązać w jakiś sposób sprawę drogi dojazdowej na Słocine??
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ochotka2 » 26 paź 2016, 21:33

letowniak pisze:
ochotka2 pisze:Kto skasował moje konto i mój wpis? Jako że mieszkam i jestem bezpośrednim sąsiadem tej inwestycji nie życzę sobie takiego traktowania.

Wpadasz na forum jak sam piszesz z powodu bólu dupy a nie po to aby dyskutować, nie witasz się z nikim tylko z darciem gęby do wszystkich.... a do tego nie wnosisz nic nowego(zdjęcia, mapki, artykuły itp). spełniasz wszelkie warunki aby kolejny raz usunąć Ci konto.... to jest niepisana zasada każdego forum że forumowicz z kilkoma postami nie może ani wychwalać danej inwestycji ani jej ganić, bo to budzi podejrzenia nieuczciwych intencji, np działania konkurencji lub danego developera który chce wychwalic swoją inwestycje.


Witam wszystkich bardzo serdecznie. Łetownia postaw się na miejscu ludzi którzy tam mieszkają bo wygląda na to, że to ty pracujesz dla dewelopera. Jakim cudem nikt żadnemu sąsiadowi nie powiedział o 15 piętrowych blokach jednym na drugim. Niestety w tej sprawie trzeba działać zgłosić to do gazet radia telewizji, nie zgadam się na takie traktowanie. po wybudowaniu tych molochów młynówka wystrzeli jak szambo i zaleje wszystkich. Ta sprawa się tak nie skończy. Łętrownia ty wcale tego nie zrozumiesz.
ochotka2
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 25 paź 2016, 21:59

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 26 paź 2016, 23:31

A ja nie widzę żadnej potrzeby konsultowania z mieszkańcami tego, że w ich sąsiedztwie będą budowane bloki. No wybaczcie, ale to jest miasto, więc trzeba się liczyć z jego ciągłą rozbudową i cieszyć z nowych inwestycji. Owszem, sam też nie skaczę z radości, że przed moimi oknami powstaną wieżowce, ale liczyłem się z taką możliwością i tupać nóżką nie będę (choć i tak mam nadzieję, że nie powstaną w końcu). A dlaczego taka rzeczka jak Młynówka miałaby od razu wylewać? Skoro wydano zgodę na osiedle, to ktoś kompetentny musiał jego plany zatwierdzić. Co do wyglądu samego osiedla, na kolana nie rzuca, ale jest przyzwoicie, a najbardziej cieszy mnie ten najwyższy blok właśnie. Wiejskie obszary trzeba urbanizować wysoką zabudową, bo inaczej to będą takie peryferyjne sypialnie, a nie osiedla z prawdziwego zdarzenia.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 27 paź 2016, 8:43

porteño pisze:A ja nie widzę żadnej potrzeby konsultowania z mieszkańcami tego, że w ich sąsiedztwie będą budowane bloki. No wybaczcie, ale to jest miasto, więc trzeba się liczyć z jego ciągłą rozbudową i cieszyć z nowych inwestycji. Owszem, sam też nie skaczę z radości, że przed moimi oknami powstaną wieżowce, ale liczyłem się z taką możliwością i tupać nóżką nie będę (choć i tak mam nadzieję, że nie powstaną w końcu). A dlaczego taka rzeczka jak Młynówka miałaby od razu wylewać? Skoro wydano zgodę na osiedle, to ktoś kompetentny musiał jego plany zatwierdzić. Co do wyglądu samego osiedla, na kolana nie rzuca, ale jest przyzwoicie, a najbardziej cieszy mnie ten najwyższy blok właśnie. Wiejskie obszary trzeba urbanizować wysoką zabudową, bo inaczej to będą takie peryferyjne sypialnie, a nie osiedla z prawdziwego zdarzenia.


Jasne, po co konsultować..., przykład: mój znajomy kupił za grubą kasę mieszkanie w NG, bo nie wiedział że zbudują mu "za ścianą" kawałek przemysłówki ( żółta , duża kupa z wielkim zbiornikiem wodnym), teraz rozważa sprzedaż, bo nie godził się na mieszkanie w dzielnicy przemysłowo-handlowej, tylko mieszkalnej.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: letowniak » 27 paź 2016, 17:42

^^Szkoda twojego znajomego bo mieć za oknem żółtą blaszaną ścianę to nic fajnego, jednak o tym żółtym gówienku było wiadomo od początku, to zwykłe niedopatrzenie twojego kumpla, jak widać budynki potają w tym samym czasie, zapewne developer z samym sobą to skonsultował ;)

ochotka2 pisze:Witam wszystkich bardzo serdecznie. Łetownia postaw się na miejscu ludzi którzy tam mieszkają bo wygląda na to, że to ty pracujesz dla dewelopera. Jakim cudem nikt żadnemu sąsiadowi nie powiedział o 15 piętrowych blokach jednym na drugim. Niestety w tej sprawie trzeba działać zgłosić to do gazet radia telewizji, nie zgadam się na takie traktowanie. po wybudowaniu tych molochów młynówka wystrzeli jak szambo i zaleje wszystkich. Ta sprawa się tak nie skończy. Łętrownia ty wcale tego nie zrozumiesz.

dwukrotnie mylisz mój nick... proponujesz mi postawić się na miejscu mieszkańców, bo jak nie to pracuje u dewelopera.....
na Wizualizacji jest jeden 15 piętrowy budynek... pokaż mi mapkę z lokalizacją tego budynku potwierdź że będziesz jego sąsiadem. Póki co budują 2 czteropiętrowe budynki, jesteś sąsiadem tych budynków? sąsiadujesz z działką inwestycji... nagle wpadasz na forum i mówisz że młynówka wystrzeli jak szambo... argumenty fantastyczne.
Byłem przeciw wysokiemu budynkowi który Hartbex chciał budować na Wilkowyi, tam ludzie uczciwie argumentowali swój sprzeciw... tu argumentem jest tekst typu "nie zrozumiesz tego" masz racje nie zrozumie głupiej argumentacji lub takie w stylu ja tu mieszkam nie bo nie.
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: porteño » 27 paź 2016, 18:24

DariuszB pisze:Jasne, po co konsultować..., przykład: mój znajomy kupił za grubą kasę mieszkanie w NG, bo nie wiedział że zbudują mu "za ścianą" kawałek przemysłówki ( żółta , duża kupa z wielkim zbiornikiem wodnym), teraz rozważa sprzedaż, bo nie godził się na mieszkanie w dzielnicy przemysłowo-handlowej, tylko mieszkalnej.

Jeśli miasto ma konsultować każdą inwestycję z mieszkańcami, to niczego nie wybuduje, bo wszędzie ludzie będą przeciwni budowom obok swego domu.
Twój znajomy powinien był kupić coś na wsi, to wówczas szanse na przemysłówkę w sąsiedztwie miałby znikome. Trzeba być naprawdę naiwnym, by wierzyć, że w mieście, przy głównej arterii będą wiecznie podziałkowe zieleńce kwitły. W każdej dzielnicy prędzej czy później powstaną sklepy, zakłady, szkoły, przedszkola, boiska, hipermarkety, kościoły itd.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości