[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawelc » 15 mar 2021, 9:42

Doniek pisze:
peter pisze:Bzdury opowiadacie 2 osobne inwestycje oddzielone od siebie ogrodzoniem

Ja nie wiem, mój post to pytanie po tym co napisał nasz forumowy VIP. Z tym parkiem to sie skończy jak ze żwirownią, w końcu ją zasypią i będzie tylko z nazwy.

To są dwie osobne inwestycje, odgrodzone płotem. Jedna ma już tablicę informacyjną (dzielnica parkowa), a druga dalej jest niewiadoma. Budowa DP idzie według planu dostępnego od kilku lat - nic zaskakującego, może poza szybkim tempem budowy.

flyRZE pisze:To ciekawe, kiedy zasypali zwirownie? Mam nadzieję, że to forum wróci na dobre tory i użytkownicy przestaną pisać głupoty by tylko podbić post.
Nikt nie zasypal żwirowni i nikt nie wyciął Olszynek.

Miło widzieć jakieś ślady rozsądku na tym forum, bo też mnie już nudzi to ciągłe jęczenie i narzekanie.
pawelc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 110
Na forum od: 27 gru 2018, 8:49

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 15 mar 2021, 19:08

Co do żwirowni byłem z psem przed chwilą obok i zapewniam nikt jej nie zasypał. Ludzie kaczki, łabądki karmią jak karmili ;)


Co do słów:
peter pisze:Bzdury opowiadacie 2 osobne inwestycje oddzielone od siebie ogrodzoniem



Prawda jest taka że bez mała całość w około ogrodzona płotem z blachy z charakterystycznych elementów a w środku kilka słupów drewnianych dzielących działkę na mniejsze kwartały. Może właścicielem całości będzie 1 deweloper?
Ale znowu gdyby było jak tu ktoś sugeruje 2 różnych to małe prawdopodobieństwo żeby razem grodzili i użyli identycznego rodzaju ogrodzenia? Mogę się oczywiście mylić. A kto ciekawy o takie szczegóły zawsze może zapytać u źródełka.


Ja tam się cieszę że startuje kolejny etap ;)


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8599
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sophaed » 16 mar 2021, 12:39

To są dwie działki dwóch różnych deweloperów. Działka NG Development (na poniższym zrzucie po lewej stronie) jest oddzielona od tej drugiej i jest ogrodzona płotem z siatki zupełnie innym niż ogrodzenie na działce obok (nie wiem dlaczego Pisul wprowadza w błąd, sugerując, że działki ogrodzone są takim samym ogrodzeniem).
Na działce przy ulicy Witolda ma chyba powstać Frac, ale szczerze w to wątpię, ponieważ nigdzie nie widziałem tak dużego sklepu tej sieci. Ja obstawiam, że to jakaś mieszkaniówka będzie.

Obrazek
sophaed
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 21 cze 2019, 10:28

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: parawan » 17 mar 2021, 12:01

chyba aldi ma tam byc
parawan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 345
Na forum od: 12 mar 2015, 17:42

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: cybermysz » 17 mar 2021, 13:15

Aldi powstanie w Starej Szwalni na Okulickiego, natomiast inwestycja na Paderewskiego dalej jest wielką niewiadomą.
cybermysz
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 371
Na forum od: 16 cze 2019, 15:43

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NietoPterek » 17 mar 2021, 13:46

sophaed pisze:Na działce przy ulicy Witolda ma chyba powstać Frac, ale szczerze w to wątpię, ponieważ nigdzie nie widziałem tak dużego sklepu tej sieci. Ja obstawiam, że to jakaś mieszkaniówka będzie.

Obrazek


Na 99% będzie to sklep lub mini centrum handlowe. Można to wnioskować po rozrysowaniu obiektów czyli zaplecze na pojazd dostawczy, duży parking przed budynkiem itp. Jakby była mieszkaniówka to by dawno ktoś się pochwalił w celu reklamy. Inwestorzy obiektów handlowych przeważnie trzymają wszytko w tajemnicy do ostatniej chwili.
NietoPterek
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 714
Na forum od: 12 mar 2020, 15:02

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 18 mar 2021, 1:20

Kolejna wizualizacja nowego etapu która pojawiła się przed chwilą na facebooku.


Obrazek
źródło: https://pl-pl.facebook.com/deweloperNGD ... =3&theater


Patrząc na zdjęcie jest to widok od tej strony tego ślimaka prowadzącego do parkingu:


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8599
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tomasjirsak5 » 18 mar 2021, 14:40

mam wrazenie ze te dwa nowe bloki beda nieco poza calym osiedlem tak mi sie wydaje ze na dostawke jest popyt a to jeszcze 2 sie wybuduje.
tomasjirsak5
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 02 lis 2019, 14:21

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pawelc » 18 mar 2021, 15:56

tomasjirsak5 pisze:mam wrazenie ze te dwa nowe bloki beda nieco poza calym osiedlem tak mi sie wydaje ze na dostawke jest popyt a to jeszcze 2 sie wybuduje.

Nie do końca, bo te dwa bloki były tam planowane od samego początku przedstawienia wizji dzielnicy parkowej przez NG. Budują cały czas według spójnego planu przygotowanego przez pracownię architektoniczną ST, nie dostawiają bloczków gdzie się da.

pisul pisze:Ale znowu gdyby było jak tu ktoś sugeruje 2 różnych to małe prawdopodobieństwo żeby razem grodzili i użyli identycznego rodzaju ogrodzenia?

Tam są zupełnie inne ogrodzenia na tych działkach. Jedyną cechą wspólną jest blacha :)
pawelc
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 110
Na forum od: 27 gru 2018, 8:49

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Jaskobrot » 21 mar 2021, 12:58

20210321_100106.jpg
20210321_100106.jpg (333.97 KiB) Przeglądany 1974 razy
20210321_100112.jpg
20210321_100112.jpg (322.77 KiB) Przeglądany 1974 razy
20210321_100124.jpg
20210321_100124.jpg (324.56 KiB) Przeglądany 1974 razy
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1522
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 136 gości