[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rzemic » 24 cze 2019, 14:29

Jakoś słabo Wam idzie to wypytywanie się :P

Status ze Spółdzieni (która odesłała do Nadzoru Budowlanego) - termin rozpoczęcia przekazywania to początek sierpnia (może trochę wcześniej, może trochę później). Był problem z prądem, ale już rozwiązany. Istnieje możliwość warunkowowego odbioru mieszkania do wykończenia już teraz.
Rzemic
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 07 paź 2018, 23:33

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kabulekSG » 25 cze 2019, 12:12

TO pewnie zależy od tego kto odbierze telefon, a na bank najlepiej się pofatygować osobiście. Mi gość powiedział, że nic nie wie i nic nie powie :P Dzięki za informację w każdym razie 8-)
kabulekSG
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 27 lut 2018, 13:02

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Trebor » 26 cze 2019, 22:25

Jaki klimatyzator spełniający warunki SM Projektant można zamontować? Instalatorzy mówią o LG i Samsungu, chciałbym coś lepszego, ale w rozsądnej cenie.
Trebor
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 26 cze 2019, 22:15

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kabulekSG » 27 cze 2019, 10:30

Czy ktoś z inwestycji F lub G mógłbym potwierdzić te sierpniowe terminy odbiorów? W sensie - też dostał takie info od SM?
kabulekSG
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 27 lut 2018, 13:02

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Vube » 27 cze 2019, 11:28

http://rzeszow.naszemiasto.pl/artykul/t ... id,tm.html

jak dla mnie bomba. Oby nikt nie zmienił zdania.
Vube
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 17 mar 2016, 7:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KLAUS1978 » 27 cze 2019, 14:00

Spółdzielnia Projektant zbiera podpisy pod PETYCJĄ WSTRZYMANIA BUDOWY "APKLAN - osiedle KAROLINY" od strony naszych bloków, tj. 40 i 45 zadania "H".

Wszystkich przyszłych mieszkańców zadania "H" proszę o niezwłoczne zgłoszenie się do spółdzielni na ul. Słoneczną 2 (pok. 3) w celu podpisania w/w petycji.

Sprawa jest BARDZO pilna bo jest możliwe, że nasze bloki najzwyczajniej zaczną pękać w trakcie budowy tych kolosów.
O estetyce i zacienieniu nie wspomnę.
KLAUS1978
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 137
Na forum od: 27 lut 2019, 12:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: NomosE » 27 cze 2019, 14:03

kabulekSG pisze:Czy ktoś z inwestycji F lub G mógłbym potwierdzić te sierpniowe terminy odbiorów? W sensie - też dostał takie info od SM?



Otrzymałem podobną informacje. Odbiory ostatnie dni lipca, ale Pan z nadzoru budowy powiedział, że raczej początek sierpnia. Z SM nie otrzymałem żadnych informacji.
NomosE
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 25 cze 2019, 11:35

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 27 cze 2019, 15:07

Spółdzielnia Projektant zbiera podpisy pod PETYCJĄ WSTRZYMANIA BUDOWY "APKLAN - osiedle KAROLINY" od strony naszych bloków, tj. 40 i 45 zadania

Wszystkich przyszłych mieszkańców zadania "H" proszę o niezwłoczne zgłoszenie się do spółdzielni na ul. Słoneczną 2 (pok. 3) w celu podpisania w/w petycji.
Sprawa jest BARDZO pilna bo jest możliwe, że nasze bloki najzwyczajniej zaczną pękać w trakcie budowy tych kolosów.
O estetyce i zacienieniu nie wspomnę.


Wydaje mi się, że to jakiś słaby żart. Ogólnie zarys osiedla, ilość budynków i ich lokalizacja były dostępne już wcześniej niż pojawiła się koncepcja na bloki Projektanta. Chyba teraz się budują 2-3 z APKLANU i nie widzę powodu dla których ktoś miałby cokolwiek wstrzymywać, czy blokować budowę kolejnych, które od dawien dawna są dostępne na planie osiedla. To chyba SMP dostosowywała swoje budynki do APKLANU, a nie odwrotnie.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pma » 27 cze 2019, 16:20

kabulekSG pisze:Czy ktoś z inwestycji F lub G mógłbym potwierdzić te sierpniowe terminy odbiorów? W sensie - też dostał takie info od SM?

Rozmawiałem z kierownikiem budowy i też wspominał, że sierpniowy termin jest osiągalny.

Vube pisze:http://rzeszow.naszemiasto.pl/artykul/tak-ma-wygladac-wodny-plac-zabaw-w-rzeszowie-wizualizacje,5183767,gal,t,id,tm.html

jak dla mnie bomba. Oby nikt nie zmienił zdania.


Tam mają znowu powstać jakieś fontanny ze światełkami? :D
Pomysł nie najgorszy, ale znowu wszystko będzie zabetonowane. Przydałoby się więcej drzew i na tym planowanym terenie i w ogóle na osiedlu.
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kabulekSG » 28 cze 2019, 8:03

pma pisze:
Vube pisze:http://rzeszow.naszemiasto.pl/artykul/tak-ma-wygladac-wodny-plac-zabaw-w-rzeszowie-wizualizacje,5183767,gal,t,id,tm.html

jak dla mnie bomba. Oby nikt nie zmienił zdania.


Tam mają znowu powstać jakieś fontanny ze światełkami? :D
Pomysł nie najgorszy, ale znowu wszystko będzie zabetonowane. Przydałoby się więcej drzew i na tym planowanym terenie i w ogóle na osiedlu.



To fakt, drzewa na gwałt potrzebne! Byłem kilka razy z małym na spacerze koło sadzawki i w słoneczne dni jest tam jak na patelni. Bez zacienienia nie da się tego placu zabaw użytkować, a dziecko może sobie przypiec tyłek na zjeżdżalni :)
kabulekSG
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 27 lut 2018, 13:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości