[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toczi » 09 maja 2020, 13:26

41 jest to samo w środku jest juz wszytsko, są tynki, zamontowane klaoryfery tylko tej drogi brakuje do oddanai. Mi Kierownik budowy raz wspominał że oni chcą wyjść z budowy końcem maja tego roku.
Toczi
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 08 lip 2018, 8:07

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mikele2020 » 11 maja 2020, 8:14

Byłem wczoraj na zad H i przed 40 i 41 jest już ułożony parking od strony ul. Czudeckiej. Przy pozostałych budynkach są ułożone krawężniki pod kostkę. Ogólnie to moim zdaniem jest więcej zrobione niż jak byłem 26 kwietnia. Jest więcej "zasypany" teren, nie wystają już same studzienki i rury ;)
Ktoś dostał może aneks do umowy z budynków 40-41? ws. wcześniejszej spłaty?
mikele2020
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 08 maja 2020, 9:58

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dezerter » 12 maja 2020, 8:04

Na stronie spółdzielni pojawiły się ceny mieszkań w koncepcji J. Z tego co się orientuje przetarg miał być w drugiej połowie maja. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
Dezerter
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 29 lis 2018, 11:36

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: barteczek » 14 maja 2020, 21:53

Witam, mam pytanie odnośnie zadania I. Mam zarezerwowane mieszkanie i wpłacone wymagane 30 %. Wg spółdzielni umowę miałem otrzymać do końca kwietnia. Jest połowa maja i jak narazie zero odzewu ze strony spółdzielni. Tez mieliście podobne opóźnienia z umowami ? Pytam bo bez umowy nawet nie wiem jaki będzie plan wpłacania transz itp
Pozdrawiam
barteczek
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 14 maja 2020, 21:47

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mikele2020 » 15 maja 2020, 8:22

Zadzwoń do Sm oni na pewno Ci powiedzą co z Twoją umową.
mikele2020
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 08 maja 2020, 9:58

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krysteketsyrk » 16 maja 2020, 9:42

barteczek pisze:Witam, mam pytanie odnośnie zadania I. Mam zarezerwowane mieszkanie i wpłacone wymagane 30 %. Wg spółdzielni umowę miałem otrzymać do końca kwietnia. Jest połowa maja i jak narazie zero odzewu ze strony spółdzielni. Tez mieliście podobne opóźnienia z umowami ? Pytam bo bez umowy nawet nie wiem jaki będzie plan wpłacania transz itp
Pozdrawiam


Barteczek zadzwoń do SM. Ja o swoją umowę dopominałem się prawie 1,5 miesiące, nie mówiąc już o innych dokumentach. Także najlepiej jak zadzwonisz i się dopytasz o umowę.

PS. Ustaw sobie numer spółdzielni w ulubionych, przyda się :P
krysteketsyrk
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 28 paź 2019, 21:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: terminator » 17 maja 2020, 10:44

Witam,

Ma ktoś może info na kiedy planują oddać blok 41 w zadaniu H ( wg umowy- wrzesień 2021...) Dostałem w kwietniu pismo z opłatą przyłączeniową, u mnie wyszło ok 6,80 zł za metr kw.
Ogarniał ktoś pozwolenie na Klimę? Wniosek, opłata i wskazanie miejsca z tego co wiem, robią problemy na zasadzie odrzucić po to żeby odrzucić czy jest ok? Kierownik budowy musi coś zatwierdzić?

Z góry dziękuję.
terminator
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 02 cze 2017, 17:43

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: psienko » 18 maja 2020, 8:04

barteczek pisze:Witam, mam pytanie odnośnie zadania I. Mam zarezerwowane mieszkanie i wpłacone wymagane 30 %. Wg spółdzielni umowę miałem otrzymać do końca kwietnia. Jest połowa maja i jak narazie zero odzewu ze strony spółdzielni. Tez mieliście podobne opóźnienia z umowami ? Pytam bo bez umowy nawet nie wiem jaki będzie plan wpłacania transz itp
Pozdrawiam


Ja umowe dostałem mailem 17 kwietnia. Po tym jak wcześniej mailowo się dopytywałem o umowe, musiałem czekać chyba jakieś 2 tygodnie. To i tak sukces bo to pierwszy e-mail, na który dostałem odpowiedź ze spółdzielni 8-). Miałem podpisać i odesłać pocztą.

Co do transz to pierwszą mam na 20 czerwca 2020, następne w 2020 co 2 miesiące. W 2021 co 4 miesiące.
psienko
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 12 mar 2019, 12:38

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mikele2020 » 18 maja 2020, 8:33

terminator pisze:Witam,

Ma ktoś może info na kiedy planują oddać blok 41 w zadaniu H ( wg umowy- wrzesień 2021...) Dostałem w kwietniu pismo z opłatą przyłączeniową, u mnie wyszło ok 6,80 zł za metr kw.
Ogarniał ktoś pozwolenie na Klimę? Wniosek, opłata i wskazanie miejsca z tego co wiem, robią problemy na zasadzie odrzucić po to żeby odrzucić czy jest ok? Kierownik budowy musi coś zatwierdzić?

Z góry dziękuję.


Ja tez jakoś w marcu albo wcześniej dostałem pismo z dokonaniem opłaty przyłączeniowej. Za całość coś ok 500 zł. Płatność chyba do połowy czerwca 2020. Dzwoniłeś może do SM ws. oddanie budynku? Może warto do nich zadzwonić? Albo do kierownika budowy, może on coś więcej będzie wiedział?
Odnośnie klimatyzatora to ja składałem wniosek i wszystko pozytywnie. Jak klimatyzator spełnia te warunki które są podane na stronie SM w regulaminie to nie ma najmniejszego problemu. Najlepiej zająć się ta zgoda jeszcze teraz na etapie inwestycji bo nie potrzeba uzyskania zgody sąsiadów, a potem różnie z tymi zgodami może być. Kierownik budowy nic do klimatyzatorów nie ma, nie musi wyrażać żadnej zgody. Na stronie Sm jest wniosek do pobrania ws. klimatyzatorów:)
Jakby udało Ci się coś dowiedzieć ws. planowania oddania bloku to napisz, ja jak będę coś wiedział to tez napisze.
pozdrawiam :D
mikele2020
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 08 maja 2020, 9:58

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: barteczek » 18 maja 2020, 19:20

psienko pisze:
barteczek pisze:Witam, mam pytanie odnośnie zadania I. Mam zarezerwowane mieszkanie i wpłacone wymagane 30 %. Wg spółdzielni umowę miałem otrzymać do końca kwietnia. Jest połowa maja i jak narazie zero odzewu ze strony spółdzielni. Tez mieliście podobne opóźnienia z umowami ? Pytam bo bez umowy nawet nie wiem jaki będzie plan wpłacania transz itp
Pozdrawiam


Ja umowe dostałem mailem 17 kwietnia. Po tym jak wcześniej mailowo się dopytywałem o umowe, musiałem czekać chyba jakieś 2 tygodnie. To i tak sukces bo to pierwszy e-mail, na który dostałem odpowiedź ze spółdzielni 8-). Miałem podpisać i odesłać pocztą.

Co do transz to pierwszą mam na 20 czerwca 2020, następne w 2020 co 2 miesiące. W 2021 co 4 miesiące.



Dzięki wielkie za odp. Dzwoniłem w mojej sprawie do spółdzielni i powiedziano mi, że mają bardzo dużo pracy i nie są w stanie wszystkim wysłać umów od razu... Dostałem też informację, że jak wyślę maila ze wszystkimi moimi danymi to wyślą umowę i mogę podpisać i odesłać.
Tylko teraz tak się zastanawiam, ponieważ tak bardzo to mi się nie śpieszy z tą umową, szczególnie że wygodniccy pracownicy SM chcą mieć podane wszystko na tacy zamiast wziąć się do roboty co mnie trochę poirytowało (tzn takie podejście) to co w przypadku jak będę nadal czekał na ich ruch tzn wysłanie umowy jak już się ogarną, a minie termin wpłaty kolejnej transzy ? Bo oficjalnie do póki nie dostanę umowy to nie wiem kiedy mam i ile wpłacić. Co o tym myślicie ?
barteczek
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 14 maja 2020, 21:47

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości