[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KLAUS1978 » 01 cze 2020, 6:46

Na dzisiejszej spotkanie o 18.00 na terenie zadania "H" zgłosiło się do mnie drogą mailową i telefoniczną dotąd 4 osoby, ze mną włącznie.
Jeśli zatem do godziny 16.00 nie będzie nas minimum 8 osób, takowe przekładam na inny termin.

Życzę wszystkim udanego tygodnia, spokoju Ducha i wytrwałości,
Marek.
KLAUS1978
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 137
Na forum od: 27 lut 2019, 12:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sirrah » 01 cze 2020, 8:32

Też będę na spotkaniu. Pozdrawiam. Przyszły mieszkaniec bloku 42 :)
Sirrah
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 10 lip 2018, 17:09

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MichałM » 01 cze 2020, 10:21

Ja niestety nie dam rady choć też bym chciał. Dajcie znać co ustaliliście.
MichałM
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 maja 2020, 10:43

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mariusz19 » 01 cze 2020, 12:52

Brawo mikele2020 :)
Ja też rozmawiałem z SM o tych sprawach Drogi i Prądu. Tłumaczą że próbują pośpieszać wykonawców ale bez wsparcia Nas, Ludzi nie są w stanie za dużo zrobić. Jak już kolega mikele2020 ustalił budowa Drogi Czudeckiej to nie do MPDiM , a do inwestora, którym jest Prezydent Miasta, a w jego imieniu Miejski Zarząd Dróg Rzeszów ul. Targowa 1, Dyr. Andrzej Maciejko tel. 17 7483700
Email sekretariat@mzd.erzeszow.pl lub Prezydent Miasta Rzeszowa tel 17 8754100 lub 17 8754125
Lepiej od razu zawracać głowę Dyrektorowi i u niego się dopytywać, im więcej Ludzi zadzwoni albo napisze do nich tym większa presja będzie.
W sprawie zasilania i dostawy prądu PGE Zakład Energetyczny Rzeszów ul. 8-go Marca 6, Dyr.tel. 177496810 albo Pani Ewa Zawiślak tel. 17 7496930
Jak nie będzie prądu to nie będzie można wykańczać mieszkań. Proszę wszystkich zainteresowanych o interwencje !!!
A może do prasy albo telewizji to zgłosić? Do programu interwencje?
Pani Redaktor Bartman ? Co myślicie? Podpowiedzcie coś.
Mariusz19
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 23 lut 2017, 13:57

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ERz » 01 cze 2020, 14:33

Czegoś tu nie rozumiem- przecież osoby, które zakupiły mieszkania w blokach 40 i 41 chyba od początku wiedziały, iż termin oddania to marzec 2021 roku ? Czyż nie ? Ja osobiście kupiłam mieszkanie w bloku 43 i ilekroć pytam w SM lub u kierownika budowy - potwierdzają mi, iż termin oddania jest taki jak w umowie tzn sierpień 2020 ewentualnie wrzesień.
ERz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 16 mar 2018, 15:08

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Steeler » 01 cze 2020, 14:49

Może odpowiem za kolegów i koleżanki z 40/41 ;)

Walczą o szybsze oddanie, bo bloki zostały ukończone jako pierwsze, a mają najbardziej odległy termin oddania. Jest to - owszem - zgodne z umową, ale nie do końca racjonalne, kiedy spojrzy się od strony technicznej. Szczerze - nie dziwię im się, choć jednocześnie nie wiem, czy coś zdziałają.

Równolegle poruszana jest sprawa budowy ul. Czudeckiej, wokół której pojawiają się pewne komplikacje. Pewnie budowa tej drogi nie wpłynie na oddanie mieszkań w 42-44, ale nie wiadomo jak się wyklaruje sytuacja z dowożeniem materiałów czy pracami wykończeniowymi (przyłącza energetyczne). A to już wspólny interes praktycznie całego zadania "H".
Ostatnio zmieniony 01 cze 2020, 16:27 przez Steeler, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 460
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KLAUS1978 » 01 cze 2020, 16:19

Zapraszam, godzina 18.00 przed wejściem do Biura Boduwy (tam gdzie ma zacząć się ul. Czudecka wewnątrz osiedla) - na przeciw powstającego zadania "I".
KLAUS1978
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 137
Na forum od: 27 lut 2019, 12:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MichałM » 01 cze 2020, 19:18

ERz pisze:Czegoś tu nie rozumiem- przecież osoby, które zakupiły mieszkania w blokach 40 i 41 chyba od początku wiedziały, iż termin oddania to marzec 2021 roku ? Czyż nie ? Ja osobiście kupiłam mieszkanie w bloku 43 i ilekroć pytam w SM lub u kierownika budowy - potwierdzają mi, iż termin oddania jest taki jak w umowie tzn sierpień 2020 ewentualnie wrzesień.


Witam sąsiadkę. Mam nadzieje, że faktycznie do tego sierpnia/września jakoś odbierzemy mieszkania.
A tak w ogóle to będzie ogrzewanie podłogowe w łazience w blokach w zadaniu H?
MichałM
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 maja 2020, 10:43

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KLAUS1978 » 01 cze 2020, 19:27

Szanowni Państwo.
Pierwsze spotkanie na zadaniu H za nami.
Było nas kilkoro, z bloków 40 i 42.

Ustaliliśmy co następuje.
1. Konstruuję pismo do spółdzielni oraz wykonawców drogi Czideckiej o udzielenie informacji dot; czasu realizacji, ewentualnych opóźnień, planowania oddania.
2. W piśmie (petycji) zawrę informacje dot. naszej wiedzy o zaawansowaniu naszych lokali, oraz prośbę o rzetelne podejście do realizacji finalnych składników inwestycji zadania H które blokują możliwość prac wykończeniowych.

Pismo pierwsze chcę zachować w tonie delikatniej prośby.

Postaram się przedstawić tutaj draft w/w.

Dziś też ustaliliśmy, iż kolejne spotkanie odbędzie się za tydzień, dnia 8 czerwca o 18.00 w tym samym miejscu.
Będę wówczas zbierał podpisy pod pismem.
Poproszę także o stworzenie delegacji 3 osobowej która osobiście wręczy w/w pisma odpowiednim organom.

Pozdrawiam!
Ps. Zapraszam wszystkich na kolejne spotkanie. To naprawdę ważne żeby było nas jak najwięcej!
KLAUS1978
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 137
Na forum od: 27 lut 2019, 12:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sirrah » 01 cze 2020, 20:00

Na prawdę polecam każdemu przyjść i zainteresować się przyszłym miejscem w którym wspólnie będziemy mieszkać. Dobrze poznać przyszłych sąsiadów :) do zobaczenia w przyszłym tygodniu.
Sirrah
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 21
Na forum od: 10 lip 2018, 17:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości