[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Monia84 » 28 lis 2020, 11:30

Prąd już jest, wystarczy ość do PGE i podpisać umowę, przecież bez licznika nie będziecie mieć prądu. Ja już umowę mam podpisana ale montaż możliwy dopiero za 2 tyg bo nie ma montażystów.
Monia84
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 16 cze 2017, 17:05

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Justynaaaaa » 28 lis 2020, 11:52

Monia84 pisze:Prąd już jest, wystarczy ość do PGE i podpisać umowę, przecież bez licznika nie będziecie mieć prądu. Ja już umowę mam podpisana ale montaż możliwy dopiero za 2 tyg bo nie ma montażystów.

A o którym bloku Pani pisze? Jest już po odbiorach czy źle rozumiem?
Pozdrawiam serdecznie :)
Justynaaaaa
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 28 lis 2020, 11:49

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MichałM » 28 lis 2020, 11:53

Dokładnie o to chciałem zapytać - który blok? Przy podpisywaniu umowy w PGE nie trzeba mieć jakiegoś numeru aktu własności i daty bo w umowie jest taka rubryka ? Proszę coś więcej napisać jakie dokumentu były potrzebne do podpisania umowy na ten prąd.
MichałM
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 maja 2020, 10:43

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Monia84 » 28 lis 2020, 15:03

Nie trzeba aktu notarialnego, wystarczy umowa o budowę, gdzie widniejecie jako właściciele. Konieczne jest zaświadczenie o warunkach przyłączeniowych. Ja dostałam przy odbiorze technicznym, ale w SM tez dostaniecie. Pytajcie w dziale sprzedaży mieszkań. Bud 43.
Pozdrawiam :)
Monia84
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 16 cze 2017, 17:05

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MichałM » 28 lis 2020, 16:26

No i takie konkretne informacje to ja rozumiem. Dzięki wielkie. Pozdrawiam :D
MichałM
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 maja 2020, 10:43

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kangur » 28 lis 2020, 21:45

Halo! Widzę, że podejście jest takie jakby to było już wasze. Moje podejście do tego tematu jest takie, że całe ryzyko bierzecie na siebie. Każda zmiana jaka wprowadzacie na własną rękę powoduje utratę rękojmi, którą Spółdzielnia miałaby wam gwarantować po przekazaniu lokalu. Ja rozumiem, że wszystkim sie spieszy z wykończeniem i odebraniem mieszkania. Dla mnie to podejście nieodpowiedzialne za kilkaset tysięcy PLN.
Umowa o energię elektryczna bez prawa wlasnosci to tez wg mnie przekret, bo jak można dysponować cudza własnością. Umowa deweloperska w tym przypadku nie ma nic do rzeczy.
kangur
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 180
Na forum od: 01 paź 2020, 23:08

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 28 lis 2020, 23:36

Zapewne...zasilania nie ma nawet na klatkach awaryjnego a ktoś już ma niby prąd z PGE ? Umowa może i jest, pytanie kiedy zostanie zrealizowana. Chętnie zobaczę zaswiecone światło w 43.
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Monia84 » 29 lis 2020, 10:42

Umowa na prąd nie ma nic wspólnego z własnością. Wynajmując mieszkanie możesz mieć prąd na siebie. Ponadto nie tylko przeniesienie własności stanowi, ze jesteś właścicielem. Umowa o budowę to nie jest umowa deweloperska :) zanim zaczniecie pisać, a ludzie zaczną Wam wierzyć troszkę sie dowiedzcie, bo wprowadzacie czytających w błąd. A tak nawiasem mówiąc to drugie moje mieszkanie w SM Projektant, na wcześniejszym zrobiłam akt notarialny uwaga: po 10 latach, a co lepsze cały czas w nim mieszkałam! A co powinno Was zaskoczyć przeniosłam własność i sprzedałam w ciągu 1 dnia ;)
Monia84
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 16 cze 2017, 17:05

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 29 lis 2020, 10:47

Nie wiem czy rozumiesz co piszemy, ale to większość ludzi wie. Też nie jest to moje pierwsze mieszkanie. Umowę podpisać można, chodzi o to że mamy prawie grudzień. Mnie interesuje kiedy zrealizują Twoja umowę a nie że można było ją podpisać nawet dwa miesiące temu, bez aktu. Bo akt akurat do niczego nie jest potrzebny. Nie mniej jednak równie ważne jest ciepło z miasta. A tego zapewne nie będzie do ostatecznego odbioru mieszkania od spółdzielni (nie mylic z aktem )
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kangur » 29 lis 2020, 13:19

OK. Mo błąd.
kangur
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 180
Na forum od: 01 paź 2020, 23:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości