[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaksG » 16 wrz 2020, 11:20

Oddanie bloków apklanu ponoć również opóźniło się przez przełącza pge
MaksG
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 28 sie 2019, 20:03

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 16 wrz 2020, 18:16

Ktoś wcześniej pytał o bialy montaż więc odpowiem. Ja rezygnowałem ponieważ to co wstawiają , od futryn po resztę to wczesny gierek. Za to dostałem bon do Bokaro i Bozu jako rekompensatę.
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: piotrek » 17 wrz 2020, 16:07

Bedzie droga, beda chodniki, bedzie prad to wszystko ruszy. SM nie bedzie wietrzyl tych blokow, czynsz musi wpadac co miesiac. Jest opcja zrobienia wszystkiego do konca roku wg mnie. Jak bedzie infrastruktura i prad to sami beda dzwonic po wlascicielach mieszkan blokow 40 i 41.
piotrek
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 01 wrz 2020, 16:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KLAUS1978 » 21 wrz 2020, 21:16

:mrgreen: Tak, tak...
Nie wiem w którym bloku mieszkanie nabyłeś Piotrku, ale absurd 40 i 41 nie wpisuje się w pejzaż optymizmu jaki starasz się serwować.
W 45 dopiero lepią płytki na balkonach - są w połowie.
Potrwa to jeszcze ze 4-5 miesięcy, jak nie lepiej. Te bloki będą oddawane przed 40 i 41. Wnętrza mieszkania i klatka schodowa 45 prezentują stan budynków 40 i 41 z przed 14 miesięcy.

Absurd totalny.

Oby tak było jak piszesz - ale wg. mojej skromnej, szanse na to są ŻADNE.

Jestem chyba jednym z lepiej poinformowanych i aktywnych wnabywców lokalu w zadaniu H.

Większość z Was "bez urazy" jedynie czyta forum lub coś tam skrobnie, natomiast działania żadnego nie wykazujecie.
Są też krytykańci - mam ich opinie baaardzo głęboko w takim miejscu gdzie proktolog zagląda.

Niestety - dzięki takiej postawie "nazwijmy ją pasywno-asertywną" terminy mogą być odległe i najpewniej przekroczą
/ już przekraczają te z umów.

A mogło być zupełnie inaczej.

Pozdrawiam
KLAUS1978
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 137
Na forum od: 27 lut 2019, 12:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: headspace » 22 wrz 2020, 8:00

no i idzie wszystko z planem... Tu nie chodzi o hejt ciągle ludzie piszą i niedowierzają w to co wypisujes. Jedno podstawowe pytanie czy nie widziałeś daty oddania lokalu w umowie ?
headspace
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 18 sie 2018, 8:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KLAUS1978 » 22 wrz 2020, 11:38

Jeśli wg. Ciebie idzie zgodnie z planem, to gratuluję mocnego osadzenia w rzeczywistości alternatywnej.
Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę.
Proponuję tę zaczerpnąć z faktów, looknąć wstecz na wpisy jak PGE postępuje z prądem, przeanalizować co działo się z drogą Czudecką, ile pracy włożonej zostało w formalną walkę o RUSZENIE TEGO TEMATU.

No i ... To czego nie rozumiesz jak widzę - absurd dto. terminów oddania gotowych już od roku bloków 40 i 41 na sierpień 2021 świadczy tylko o tym, że nie czytasz tego forum ze zrozumieniem.

Trudno. Masz prawo do swoich poglądów i życia w wirtualnej rzeczywistości.

Nie nadużywaj jednak słowa HEJT nie znając jego znaczenia.
KLAUS1978
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 137
Na forum od: 27 lut 2019, 12:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: headspace » 22 wrz 2020, 12:55

Ty nie czytasz ze zrozumieniem bo nie odpowiedziałeś na jedno podstawowe pytanie, które zadałem w swoim poście. Następnie: bardzo podoba mi sie sytuacja z opóźnieniami ponieważ mogę sobie wykańczać spokojnie mieszkanie nie płacąc czynszu. Spółdzielnia zachowała sie super - nie z ich winy wynikają opóźnienia a pozwolili nam wejść na mieszkania. Absurdem jesteś Ty i Twoje bezpodstawne pretensje, przydałoby sie wrócić do podstawówki i nauczyć czytać ze zrozumieniem. Na następny raz jak będziesz mial umowe do podpisania może weź sobie prawnika jak Ty nie rozumiesz takich pojęć jak ,,termin oddania'' to ciekawe czy wiesz ile zapłaciłeś za to mieszkanie :lol: nie pozdrawiam sąsiada, mam nadzieję że będą normalni na tym osiedlu nie jak ten PAn wyżej.
headspace
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 18 sie 2018, 8:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KLAUS1978 » 22 wrz 2020, 14:03

Więc są jakieś opuźnienia jednak?
...
Do spółdzielni nie mam żadnych ale.
Do wykonawców tak. Pisałem to wielokrotnie.

Mimo wszystko, pozdrawiam sąsiada.
KLAUS1978
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 137
Na forum od: 27 lut 2019, 12:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MichałM » 22 wrz 2020, 15:43

Opóźnienia są i nie wiadomo ile jeszcze potrwają!! Od 3 tygodni jest już po terminie oddania z mojej umowy. Tu nie ma nawet co się spierać.

Ja na razie nie wykańczam bo dowiedziałem się że jeśli nie będzie formalnego oddania to bardzo prawdopodobne, że będzie problem z grzaniem bo niby kto miałby ponosić jego koszty. Jak będzie problem z grzaniem to zaraz pojawi się wilgoć i meble, panele czy zabudowy gipsowe tego w dobrym stanie mogą nie przetrwać. Można by zrobić płytki gipsowania i przeróbki wod-kan i elektryczne.

Tak więc niektórzy jednak nie są zadowoleni, że zaoszczędzą na czynszu 400 zl wydając jednocześnie np tysiaka za wynajem albo przywożąc dzieci do szkoły przez pół miasta.
MichałM
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 83
Na forum od: 28 maja 2020, 10:43

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ERz » 22 wrz 2020, 17:17

A czynsz jest liczony tak odrazu po oddaniu mieszkania ? w 2016 rok odebrałam mieszkanie od SM w marcu a czynsz naliczyli dopiero od lipca.
Co do bloku 43 - od 1 października beda robić prąd- potrwa to 14 dni, potem jakieś 21 dni na inne odbiory, więc jakoś początkiem listopada będą oficjalne odbiory w bloku 43- informacja z wczoraj.
ERz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 16 mar 2018, 15:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości